Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
16. nov 2009

na podzim tak 74.kámoška má holčičku narozenou 7 května je teda velká a mají tu 74 ale za chvíli budou potřebovat další velikost.

bondy1
16. nov 2009

Pozor treba dávať aj na strihy - okolo hrdielka volnejšie pre jednoduchšie prezliekanie, mnohé majú našité ozdobné gombičky - vybrať tak, aby v polohe ležmo netlačili 😅 - ja som taký pragmatik - mnohé newborn oblečky sú zmenšenina dospelých - rifličky, vestičky, svetríky - obzerala som ich v Nexte - také prtavé bábenko to snáď musí tlačiť - sú krásne, ale asi nepraktické. Rozmýšľam že časom skúsime látkovanie, takže musím počítať aj so zvýšenou potrebou priestoru pre látkovú plienku 😀

aaadus
16. nov 2009

třeba v tescu to mají na měsíce, 0 ještě pochopím, ale 3-6 měsíců to je moc velký rozdíl ne?
doli kolegyňka má taky holčičku 7.5. 😀 , té taky zkusím napsat ať mi poradí

doli1
16. nov 2009

klasický nekupuj.dá se koupit maličky umělí.je takoví měkoučký a dítě se o něho nepoškrábe kdyby náhodou.je dost kvalitní.mám jen troje povlečení a jedny s knoflíkama tak je dost střídám ale zatim stále drží vůbec se nerozjíždí

blanka.k
16. nov 2009

Aadus - zatím co jsem kupovala, tak vdžcyky na tom bylo třeba vel. 68 (6-9M) nebo když to bbylo v pytlíku (Cherokke z Teska), tak na druhé straně byla celá tabulka velikostí. Ale tady na BRM jsem si něco podbného stáhla, tak to hodím do alba, ale jak psaly holky, asi toje fakt na každém výrobci jak si tooznačí. Já koupím něco 52, něco 56, 62, 68,... někdy do toho dorůst musí 😅

bondy1
16. nov 2009

🙂 niečosom našla aj ja, nakuk:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

doli1
16. nov 2009

myslela jsem ten zip pro blanču.jak to po sobě čtu nějak stoho nevyplívá o čem kecám 😀 😀 😀

bondy1
16. nov 2009

čo poviete na baldachýn nad postieľku 🙂 Stretla som sa s názorom, že to je len lapač prachu - ťažko povedať

aaadus
16. nov 2009

bondy jj,to jsem měla na mysli, děkuju 😀

bondy1
16. nov 2009

😀 zuzzulka, s tými riflami to bol super nápad 🙂

aaadus
16. nov 2009

já si někdy připadám v obchodě je ťululum - v ruce držím velikost 3-6 měsíců a na druhé si prstama odpočítávám co to bude za měsíc aby to malý využil 😀

bondy1
16. nov 2009

dnes som sa teda rozkecala, idem sa pozrieť po zvyšku rodiny, brú noc dievčence 🙂

bondy1
16. nov 2009

aaduska 😀 presne

aaadus
16. nov 2009

bondy někde tady psala zdenkapo, že jim to pediatrička zatrhla, ale už nevím jak to přesně bylo

marmar1
16. nov 2009

musím říct že ty maličké rifličky atd. jsou šité z tak příjemných a měkkých materiálů,že opravdu netlačí,teda aspoň ty značky co jsme měli a ještě k těm velikostem,stalo jen velmi málo,že by ta velikost co byla na štítku,nám neodpovídala,ale to člověk jak to pořád nakupuje,už to i pozná když na to mrkne 😉

aaadus
16. nov 2009

bondy 😀

blanka.k
16. nov 2009

Doli - díky. Ty kovové zipy jsou hrozné, mám to na jednom kabátě na kapsách na zapnutí a to se nedá ani dát do toho ruce, aby nebyly poškrábané, fakt hrozné 😖
Bondy - někdo tu kdysi psal nějakou nevýhodu, ale vzpomenout si na to (ale prach to nebyl), já ho chci z toho důvodu, že postýlka bude pod oknem (okno na jih) a nemáme závěsy, tak aby mělo kdyžtak trochu clonění světla + chci takový ten mantinel, protože bude přímo pod oknem, které se otvírá a u radiátoru, tak tu postýlku trochu "odizolovat".a taky má muž vedle pracovní lampičku, kterou často svítí do noci, takže tak. Jinak bych se na to asi vyprdla 😅

aaadus
16. nov 2009

někde jsem četla, že malému miminku je nejlépe v dupačkách, overálkách a bodýčkách. riflíky bych kupovala až později, tak na podzim

marmar1
16. nov 2009

tak třeba já za sebe ten baldachýn můžu jen doporučit,bylo to těžké ho v půl roce oddělat,malý byl naučený sledovat medvídka nad sebou a do 2 minut usnul,navíc ho nerozrušovalo nic okolo a já jsem byla zvyklá si před spaním číst a nešlo mu tam světlo 🙂

marmar1
16. nov 2009

aadus no malinkému určitě jo 😉

aaadus
16. nov 2009

bondy na straně 165 je o tom baldachýnu od zdenkapo

blanka.k
16. nov 2009

Aaadus - takže aby se dítko na ten baldachýn pořád nekoukalo...ale jak je to pak s těma všema závěsnýma blbostma, nebo já budu mít hned vedle postýlky knihovničku a nad postýlkou police, to si asi mimčo oči vykroutí 😀 😀 😀 😀

doli1
16. nov 2009

blani to nejsou takové ty děsné co jsou třeba u tepláků.já nevim mě to přijdě měky,tvarovatelný atd
dala jsem do albíčko bříško jak se nafouklo.
víte co se mi stalo nahmatala jsem prcka.ucítila jsem tlak na boku a tam tvrdá napnutá kůže tak jsem do ni pichla prstem a ono se to všechno hnulo.krásný pocit.ještě se tam dvakrát vrátil tak jsem ho jen hladila.tohle se mi stávalo i u šimona ale až později kolem toho 20tt ale ted je vše trochu dřív.

marmar1
16. nov 2009

to je dost zvláštní názor na str. 165,protože pokud nebyl v postýlce,usínal asi hodinu,protože se mohl ukroutit jak na vše kolem čučel 😀

blanka.k
16. nov 2009

Doli - já to měla před cca 14 dny, kdy mě kamarádka fotila i ona sama jásala, že tu bouli vidí a včera jsem taky ucítila trošku bolest, tak jsem si automaticky to místo pohladila a tam tvrdá boule a za pár sekund byla pryč 😅 Ale jinak to necítím, žádné pohyby zatím

bibi13
16. nov 2009

aaadus, kočík idem kupovať tiež až neskôr.. teraz robím len prieskum..zdenkapo, ten kočík sa mi nejako nepáči..

aaadus
16. nov 2009

blani já bych taky chtěla aspoň ten mantinel, protože ze dvou stran bude topení. a u okna bude taky a zrovna tam,kde hne ráno svítí slunko
doli pěkný pupík, já taky dneska fotila, zítra vložím
musím končit, manžel už se rozčiluje s kým si tu tak dlouho píšu

blanka.k
16. nov 2009

Adus, dobrou 😀 Já mám muže na pokru, takže dnes se mi rohodně nevrátí 😅

marmar1
16. nov 2009

doli tak prej je to rychlejší u druhého,navíc ty jsi tak hubená,že to je asi ještě rychlejší

doli1
16. nov 2009

já mám strašně moc rozjeté boky a celkově se mi vše usazuje do boků 😠 nemám ideální postavu k 160cm ale myslim že by mohlo byt hůř a bude hůř po těhu.musim si koupit ten metr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre