Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
17. nov 2009

baby a natierate si už brušká aby vám nepopraskali alebo je ešte čas?

kitty123
17. nov 2009

Nazdárek maminy a skoromaminy 🙂

kitty123
17. nov 2009

zzuzullka - no já už si občas bříško mažu, ale určitě ne tak poctivě jako u ptvního těhotenství. To jsem mazala hned od začátku do konce a vyplatilo se mi to.

andelka
17. nov 2009

doli: Tak už mám objednáno, zítra pošlu penízky a budu čekat na balíček - spíš balík, vzala jsem všech 30 😅

zzuzul: Já mažu krémem, skoro od začátku, ale jen večer, po koupání.

hepi: gratuluju k výbornému výsledku screeningu, jen tak dál 😵 Migrény mě mrzí, musí to být hrozné, no co už, snad každá máme něco - mě zas zlobí kůže, asi mám potlačenou imunitu kvůli mimi. Ale zvládnem 😉

lucik...
18. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Tyyy jo holky, já tu nebyla 4 dny a vy ste nakecaly snad tisíc stránek 😕 To nemůžu nikdy dočíst 😀

michalag
autor
18. nov 2009

Dobre ranko tehulky 🙂
zzuzullka, ja sa nejako extra nenatieram, pricom pri prvom som sa natierala od zaciatku a poriadne a strie sa mi narobili tak ci tak, takze, ak ma niekto citlivu pokozku, tak ich moze mat hoci bude aj "mastny"

luci.12
18. nov 2009

dobré ráno holky,
lucik uplne souhlasím, byla jsem tu naposledy v pondělí dopoledne a taky zírám co vše se stihlo napsat, asi nebudu ani dočítat 😕

lucik...
18. nov 2009

luci no já taky nebudu dočítat, to bych měla na celý den vystaráno 😀

kajamatus
18. nov 2009

Ahojky,
zzuzulka, tak ja sa natieram obcas s olivovim olejcekom z lekarne.

Odsavacku som mala pozicanu no neviem nazov 😒 a pomohla mi, bola som po cisarskom a drobec bol v inkubatore tak som si stimulovala tvorbu M.M. a aj doma ked sa drobec nezobudil v noci na papanie tak som odsavala, ale da sa aj rucne odstrekovat, no to mi trvalo zakial som zvladla techniku. Podarilo sa mi kojit 20 mes.

mishutka
18. nov 2009

Ahoj, tak jsem byla na krev a dostala skromný balíče"poslední záchrany" 😀 Krabice jak kráva a ve vnitř vzorek krému,pap. ubrouskya nějaké brožury 😉

Sehnala jsem si i číslo na nějakjého doktora v Havířově na 3D tak si to musím očefovat 😉

Jak se jinač máte, doufám, že Vás stresy a chmury pomalu opouštěji 😅

lucik...
18. nov 2009

mishu tak aspon neco vid 😀 Já předpokládám že nedostanu nic 😀

No na mě včera ty chmury prišli.. Nebo ne chmury, ale cloumali se mnou trošku hormony takže jsme se celý den včera s manželem hádali až na mě poprvé v životě zařval, což sem se fakt lekla...

mishutka
18. nov 2009

Já jsem minule brečela, že mi nechce dát pusu 😀 On byl nemocný a já se strašně ráda líbám 😀
Ale normalně taková nejsem, vždyť už jsme spolu skoro 8 let 😅

Objednala jsem se na to 3D na 10.12.
Nejlepší je to do 15tt a teď, že by to nebylo ono tak až po 19tt 😀 Už se těším jak malé děcko. Snad i pohlaví budu vědět 😉

luciik
18. nov 2009

Dobré ráno, kočky. Dlouho jsem tu nebyla a je to znát, protože vás nemůžu za boha dočíst 😀 😀 😀
Dnes mě čeká poradna, tak už jsem jak na trnu, snad bude vše ok.

JInak jak e bavíte o tom 3D, tak já jsem už objednaá na 1.12. to dělají jeden a pak okolo 23. týdne druhý a zkompletují nám video. Tak jsem zvědavá.

lucik...
18. nov 2009

tak já na 3D ještě objednaná nejsem.. Si furt řikám že je ještě čas..

mishutka
18. nov 2009

lucik:to je pravda, ale mě docela štve, že jsem si to nezařídila dřív protože do toho 15tt jde prý vidět prcek celý ☹ a později už jenom po částech 😢

Však uvidím, hlavně aby bylo vše jak má být...

lucik...
18. nov 2009

mishu tak já všude co sem koukala tak píšou, že od 20 do 24tt je vidět prcek celý, pak že už to nemá cenu.. tak nevim 😀

luciik
18. nov 2009

Mishu, já tam volala v pondělí a stejně mě objednala až na 1 a to budu na začátku 17 tt. Tak sama nevím. ale co, hlavně ať jsou ti naší prďolové zdraví, no né 😵

bibi13
18. nov 2009

luciik, presne.. nech su len zdraví... dnes je gynekolog až po obede a ja mám volať na vysledky.. sakra.. 😢 .. aj ja rozmýšlam, že si idem na to 3D zavolať, nech ma objednaju..

aaadus
18. nov 2009

Dobré ránko,
dnes jsem si trošku přispala 😀
zuzul já mažu hned od začátku i prsa (ty mi rostou neuvěřitelným tempem) 2x denně
jinak já se chystám na 4D a ta jak jsem říkala, že na něj nechci, už se těším a dáme si to s manželem jako dárek na vánoce
já mám poradnu v pondělí a už se nemůžu dočkat. vždy se těším a zároveň bojím, aby bylo vše v pořádku

lucik...
18. nov 2009

já mam poradnu za ve středu a zároveň odběry na tripply ☹

mishutka
18. nov 2009

Já mám poradnu až 3.12. ☹

luci.12
18. nov 2009

já jdu na odběry tento pátek 😖
holky za jak dlouho jsou výsledky?

luciik
18. nov 2009

Já jsem zvědavá, jestli mi budou dnes brát odběry na tripply. Je to neustálý stres, člověk se pořád bojí. Taky by mě zajímalo za jak dlouho jsou výsledky...

lucik...
18. nov 2009

no já bych řekla že tak 14 dní 😔

lucik...
18. nov 2009

lucii na triply bys měla být na lačno takže ti je asi brát nebudou

luci.12
18. nov 2009

jojo, taky jdu nalačno

blanka.k
18. nov 2009

Dobré ránko,
já mám jít nna triply zítra, je mi teda líp, ale nějak se mi zacpal nos, tak mě trochu bolí hlava, tak uvidím, zítra se zmíním, že mi není úplně ok a uvidím, co na to řeknou 😅 Většinou prý když je něco blbě, tak volají do cca týdne a jinak jsou výsledky tak za 14 dní 😅 Tak holky, držme si navzájem palce 😉

aaadus
18. nov 2009

taky by mi měli dělat odběry na tripply pokud do té doby nepříjdou výsledky z genetiky. já nechci na krev blééé

mishutka
18. nov 2009

Stejně pokud jsi nachlazená nebo něco tak by ti neměli brát krev, ne??
Prej to má vliv na výsledky 😖

aaadus
18. nov 2009

blani ahoj, to je fajn že je líp. a bereš nějaké vitamíny? ono je asi nejlepší to vyležet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre