• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
holky, teda uf, než jsem vás dočetla...

chci se zeptat - máte taky některá bříško nakřivo? Dneska jsem se pozorovala v leže ráno a mám více vyboulenou levou stranu, i na pohmat je to větší část. Je to tím, že je to mimi usazené tam?
Jinak teda pohyby necítím, očekávám je podle pravidel, +- ve 20tt, takže asi za měsíc. A moc se na ně těším. Aspoň budu vědět, že je mrně v pořádku. Teď akorát sleduju břicho, jestli už teda konečně roste. Na kontrolu jdu až za týden.

blani: Mně balíček z Betterfly přišel dneska, po 18h půjdu na poštu pro něj. Objednávala jsem to 6.11., tak akorát 14 dní to je.

zdenka: No mě cena taky překvapila, ale jelikož třeba Firkon Vario stojí normálně skoro 10 tis. a měli ho tam za 6, tak tomu i věřím, že jsem se nepřeslechla. A je to bez autosedačky, my ji nepotřebujem.
19. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka pak napiš info jak to z toho betterfly vypadá, jestli je to tak pěkné jak u nich na fotce. a břicho mám v leže taky jakési šišaté :grinning:
19. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus: Napíšu. Ale dost se bojim, že to tričko bude malé. :confounded: No, uvidím.
Porovnáme v neděli bříška, kdo ho má šišatší :grinning:

Bavily jste se o dvojčatech - no my jich máme v rodině taky několik. Nejstaší neteře budou mít 4 roky a opravdu, je to dvojnásobná radost i starost i výdaje. Ale zvládnout se to dá, nejlépe s pomocí rodiny. Ony tak rychle rostou - a dneska si spolu krásně vyhrají. Jsou sice na pohled stejné, ale jinak rozdílné, odmalinka byly každá jiná. A přijde mi to jako před chvilkou, co byly miminka, pak batolátka, teď už jsou to velké holky. A zajímavé je, že jak jsem byla zvyklá, že jsou dvě, takže musím mít 4 oči a 4 ruce, abych je uhlídala, tak když byla náhodou každá sama, tak to byla lebeda, pohoda. I kočárky pro jedno mimčo mi přijdou všechny malé, protože jsem zvyklá na dvojčecí :sweat_smile:
19. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka mi by podle té jejich tabulky mělo být dobré S, fakt vtipné když S nenosím ani normálně
19. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, ten kočík vyzerá dobre.. kedy ho chcete objednávať? a už vieš, čo budete mať?
doli, ja som myslela samozrejme už upečene.. mnam mnam..
19. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus: No já jsem se měřila podle toho jejich značení, pak jsem i přeměřila tričko co teď nosím, tak jsem si tipla L. Na délku trika i rukávů by to mělo být dobré, jen nevím jak šířka. L většinou nosím, v CA je mi dobré M, jinak 42 nebo britská 12 - sranda. no, uvidím. Já jsem jim psala email kvůli něčemu jinému a odepsali mi i s tím, že si mám dát pozor na velikosti, že ty trička jsou spíš menší.
19. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi půjdeme ho kupovat v lednu do kamenného obchodu, přes e-shop mám strach tak drahou věc objednávat. jj, už vím že budeme mít chlapečka. proto chceme nějakou barvu aby se hodila i pro případnou holčičku někdy
19. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píct budem zítra :grinning:
19. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka a nepíšou náhodu na jejich stránkách že jejich L je spíše jako M? jsem zmaten
nevíte co to má být na volné diskuzi za témata, že se koník rozdělí na cz a sk? pochopila jsem to tak, že jak si tu teď píšeme dohromady už to nebude možné. co je to za blbost?
19. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
pohyby citim hlavne po jidle:slight_smile:, to tak bylo i s Justynkou a vecer, kdyz v klidu lezim. Mmch zacaly taky v oblasti pupku a pak ruzne i po stranach bricha, podle toho, jak tam mimi cvici.
Cam Cortinu chvalim:slight_smile:, tu mame taky, uz zajetou, je moc fajn :wink:
A brisko me osobne teda jeste neroste, vyfotim ho zitra, no, ale s Justynkou mi zacalo az nekdy ve 23-24tt, a to mi pak nejak stacilo:slight_smile:, hlavne pak jak uz je narostly moc, tak je az otravny..., no, vsak za chvili uvidime :wink:
Jo, triply mi nabiraly vcera, ptala jsem se, vysledky pry budou do dvou dnu. Je tu nekdo, kdo na triply nesel? A jak je to na Slovensku, jsou povinne nebo dobrovolne?
19. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli je to fakt blbka,jsem zvědaví z čim se mi ozve :angry:

andelko tak to ten kočárek ber hned- nový za tu cenu je super a jakou chceš barvu?

bibi tak to je super,že tě vzali a v jakém týdnu přesně budeš?
19. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám větší levou stranu a i kopání citím na levé straně.
19. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka to budem v 20tt.. sice nedokončený, ale 20. :grinning:
19. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahul díky za schválení kočárku. a jaké máš kola, ty co tam jsou původní nebo nafukovací? já bych si chtěla přikoupit nafukovací
19. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, ne, nechali jsme klasicka, manzel je obecne proti nafukovacim. Casem stejne kazdej zjisti, ze kazdej kocar ma neco pro a proti, ale na 90% jsem s kocarem spokojena, coz myslim, ze je hodne. Znam hodne holek, ktery jsou treba nekdy i kocar nuceny prodat, ze fakt objevej neco, co je neslucitelny s provozem - mala korba, blba polohovatelnost, nevejdou se do vytahu o milimetr a tak. Ja nic takovyho resit nemusela. Jen ted v zime bych ocenila, kdyby byl kocar ve sportovni verzi vic "zazimovanej", ze mi prijde to dite takovy na rane - vitr a tak, ale zase asi se proste bere, ze uz vozim vetsi decko a ze to netreba tak resit:slight_smile:
19. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chtěla nafukovací kvůli cestám, které tady máme. na procházky bych chtěla chodit pokud možno každý den, kousek od domu máme krásné rybníky a byla by škoda sedět jenom na zahradě. uvidím jak ty kola budou vypadat až je uvidím na vlastní oči
19. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojka Holčiny, tak od včera zas krvásím takže nálada nic moc :frowning2:
19. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan to mě mrzí. a příčinu ti nezjistili?
19. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:doktor říkal že neví že to bude asi tím že mám moc dole placentu, takže zas jen ležet a do práce asi už nepůjdu jen doufám že bude vše ok, včera jak jsem začala krvácet tak jsme hned zas letěla k lékaři a ten že mimi je zatím v pořádku že mu tluče srdíčko, jen mě to zas dorazilo a nějak to nedávám, za týden jdu na kontrolu
19. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, snáď budete v poriadku, a v ktorom si tt?

baby myslíte že drobcovi nemôže nejako uškodiť to keď mám notebook položený na nohách blízko brucha?
19. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan tak fakt lež s nohama nahoře a nic nedělej. já vím, že to jsou nervy a že tě to ležení přestane bavit, ale ten uzlíček za to stojí. uvidíš, že všechno dobře dopadne
zuzul já myslím že by to uškodit nemělo, taky to tak dělám
19. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, s klasika koleckama jezdim v kamenitym, kopcovitym terenu bez asfaltu skoro dnes a denne a pohoda:slight_smile: a ve meste taky OK. Uvidite, jak to vyresite. My mame samozrejme starsi cortinu - evolution.
medan, hezky lez, bude vsechno dobre. Kdyby to bylo blby, nechaj te v nemocnici, neboj! a jestli nemas dalsi decka doma kolem sebe, o ktery se starat, tak je to jen dobre, protoze ted mysli jen na sebe a miminko a bude to dobry.
Ale taky bych byla vystrasena :pensive:
19. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, tu ti posielam štvorlístok pre šťastie :slight_smile:

http://www.zivotvpohode.okamzite.eu/motivacia/stvorlistok.gif
19. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan hlavně že prcek je v pořádku to je hlavní.jen lež a lež nohy nahoru a nech se obskakovat.
kámoška mi taky říkala že u jednoho syna měla placentu moc dole a musela skoro celé těhu ležet ale syna donosila a ted má tři kluky a jen u toho jednoho byl problémpak už nee.překvapivě u třetího se cítila nejlíp mě přijde že každé těhu je horší a horší.
držim moc a moc palečky at je to jen dobré
19. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem jen tak nakoukla a neverim svym ocim jak vam ty ciselka krasne povarostly. Preji vam at kontrolicky jsou na jednicku a vy se muzete radovat z krasneho tehulkovani. Mejte se papa
19. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šimonovi jsem ukradla lentilky nemohla jsem si pomoct :grinning:
ivi děkujem no rychle to utiká.jak tobě se vede?
19. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, teda ale si mi teraz urobila chuť. ja mám lentilky tááááááááák rada :grinning: pošli aspoň jednu :grinning:
19. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem je spapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jsem děsná.
ale něco bych měla prosim http://www.profilek.cz/obrazky-na-profil/lentilky.jpg
19. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahuleno, já jsem na triply nešla, ale musela jsem doktorce podepsat, že mi je nabídla a informovaně jsem to odmítla. :slight_smile:
19. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si teda rychla :slight_smile: jej dakujem este keby sa dali tak zjest :grinning: asi nakazem zajtra manzelovi nech mi prinesie ked pojde z prace
19. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok