Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
19. nov 2009

holky, teda uf, než jsem vás dočetla...

chci se zeptat - máte taky některá bříško nakřivo? Dneska jsem se pozorovala v leže ráno a mám více vyboulenou levou stranu, i na pohmat je to větší část. Je to tím, že je to mimi usazené tam?
Jinak teda pohyby necítím, očekávám je podle pravidel, +- ve 20tt, takže asi za měsíc. A moc se na ně těším. Aspoň budu vědět, že je mrně v pořádku. Teď akorát sleduju břicho, jestli už teda konečně roste. Na kontrolu jdu až za týden.

blani: Mně balíček z Betterfly přišel dneska, po 18h půjdu na poštu pro něj. Objednávala jsem to 6.11., tak akorát 14 dní to je.

zdenka: No mě cena taky překvapila, ale jelikož třeba Firkon Vario stojí normálně skoro 10 tis. a měli ho tam za 6, tak tomu i věřím, že jsem se nepřeslechla. A je to bez autosedačky, my ji nepotřebujem.

aaadus
19. nov 2009

andelka pak napiš info jak to z toho betterfly vypadá, jestli je to tak pěkné jak u nich na fotce. a břicho mám v leže taky jakési šišaté 😀

andelka
19. nov 2009

adus: Napíšu. Ale dost se bojim, že to tričko bude malé. 😖 No, uvidím.
Porovnáme v neděli bříška, kdo ho má šišatší 😀

Bavily jste se o dvojčatech - no my jich máme v rodině taky několik. Nejstaší neteře budou mít 4 roky a opravdu, je to dvojnásobná radost i starost i výdaje. Ale zvládnout se to dá, nejlépe s pomocí rodiny. Ony tak rychle rostou - a dneska si spolu krásně vyhrají. Jsou sice na pohled stejné, ale jinak rozdílné, odmalinka byly každá jiná. A přijde mi to jako před chvilkou, co byly miminka, pak batolátka, teď už jsou to velké holky. A zajímavé je, že jak jsem byla zvyklá, že jsou dvě, takže musím mít 4 oči a 4 ruce, abych je uhlídala, tak když byla náhodou každá sama, tak to byla lebeda, pohoda. I kočárky pro jedno mimčo mi přijdou všechny malé, protože jsem zvyklá na dvojčecí 😅

aaadus
19. nov 2009

andelka mi by podle té jejich tabulky mělo být dobré S, fakt vtipné když S nenosím ani normálně

bibi13
19. nov 2009

aaadus, ten kočík vyzerá dobre.. kedy ho chcete objednávať? a už vieš, čo budete mať?
doli, ja som myslela samozrejme už upečene.. mnam mnam..

andelka
19. nov 2009

adus: No já jsem se měřila podle toho jejich značení, pak jsem i přeměřila tričko co teď nosím, tak jsem si tipla L. Na délku trika i rukávů by to mělo být dobré, jen nevím jak šířka. L většinou nosím, v CA je mi dobré M, jinak 42 nebo britská 12 - sranda. no, uvidím. Já jsem jim psala email kvůli něčemu jinému a odepsali mi i s tím, že si mám dát pozor na velikosti, že ty trička jsou spíš menší.

aaadus
19. nov 2009

bibi půjdeme ho kupovat v lednu do kamenného obchodu, přes e-shop mám strach tak drahou věc objednávat. jj, už vím že budeme mít chlapečka. proto chceme nějakou barvu aby se hodila i pro případnou holčičku někdy

doli1
19. nov 2009

píct budem zítra 😀

aaadus
19. nov 2009

andelka a nepíšou náhodu na jejich stránkách že jejich L je spíše jako M? jsem zmaten
nevíte co to má být na volné diskuzi za témata, že se koník rozdělí na cz a sk? pochopila jsem to tak, že jak si tu teď píšeme dohromady už to nebude možné. co je to za blbost?

mahulena
19. nov 2009

ahoj holky,
pohyby citim hlavne po jidle🙂, to tak bylo i s Justynkou a vecer, kdyz v klidu lezim. Mmch zacaly taky v oblasti pupku a pak ruzne i po stranach bricha, podle toho, jak tam mimi cvici.
Cam Cortinu chvalim🙂, tu mame taky, uz zajetou, je moc fajn 😉
A brisko me osobne teda jeste neroste, vyfotim ho zitra, no, ale s Justynkou mi zacalo az nekdy ve 23-24tt, a to mi pak nejak stacilo🙂, hlavne pak jak uz je narostly moc, tak je az otravny..., no, vsak za chvili uvidime 😉
Jo, triply mi nabiraly vcera, ptala jsem se, vysledky pry budou do dvou dnu. Je tu nekdo, kdo na triply nesel? A jak je to na Slovensku, jsou povinne nebo dobrovolne?

zdenkapo
19. nov 2009

doli je to fakt blbka,jsem zvědaví z čim se mi ozve 😠

andelko tak to ten kočárek ber hned- nový za tu cenu je super a jakou chceš barvu?

bibi tak to je super,že tě vzali a v jakém týdnu přesně budeš?

doli1
19. nov 2009

já mám větší levou stranu a i kopání citím na levé straně.

bibi13
19. nov 2009

zdenka to budem v 20tt.. sice nedokončený, ale 20. 😀

aaadus
19. nov 2009

mahul díky za schválení kočárku. a jaké máš kola, ty co tam jsou původní nebo nafukovací? já bych si chtěla přikoupit nafukovací

mahulena
19. nov 2009

aaadus, ne, nechali jsme klasicka, manzel je obecne proti nafukovacim. Casem stejne kazdej zjisti, ze kazdej kocar ma neco pro a proti, ale na 90% jsem s kocarem spokojena, coz myslim, ze je hodne. Znam hodne holek, ktery jsou treba nekdy i kocar nuceny prodat, ze fakt objevej neco, co je neslucitelny s provozem - mala korba, blba polohovatelnost, nevejdou se do vytahu o milimetr a tak. Ja nic takovyho resit nemusela. Jen ted v zime bych ocenila, kdyby byl kocar ve sportovni verzi vic "zazimovanej", ze mi prijde to dite takovy na rane - vitr a tak, ale zase asi se proste bere, ze uz vozim vetsi decko a ze to netreba tak resit🙂

aaadus
19. nov 2009

já chtěla nafukovací kvůli cestám, které tady máme. na procházky bych chtěla chodit pokud možno každý den, kousek od domu máme krásné rybníky a byla by škoda sedět jenom na zahradě. uvidím jak ty kola budou vypadat až je uvidím na vlastní oči

medan29
19. nov 2009

ahojka Holčiny, tak od včera zas krvásím takže nálada nic moc ☹

aaadus
19. nov 2009

medan to mě mrzí. a příčinu ti nezjistili?

medan29
19. nov 2009

aaadus:doktor říkal že neví že to bude asi tím že mám moc dole placentu, takže zas jen ležet a do práce asi už nepůjdu jen doufám že bude vše ok, včera jak jsem začala krvácet tak jsme hned zas letěla k lékaři a ten že mimi je zatím v pořádku že mu tluče srdíčko, jen mě to zas dorazilo a nějak to nedávám, za týden jdu na kontrolu

zzuzullka
19. nov 2009

medan, snáď budete v poriadku, a v ktorom si tt?

baby myslíte že drobcovi nemôže nejako uškodiť to keď mám notebook položený na nohách blízko brucha?

aaadus
19. nov 2009

medan tak fakt lež s nohama nahoře a nic nedělej. já vím, že to jsou nervy a že tě to ležení přestane bavit, ale ten uzlíček za to stojí. uvidíš, že všechno dobře dopadne
zuzul já myslím že by to uškodit nemělo, taky to tak dělám

mahulena
19. nov 2009

aaadus, s klasika koleckama jezdim v kamenitym, kopcovitym terenu bez asfaltu skoro dnes a denne a pohoda🙂 a ve meste taky OK. Uvidite, jak to vyresite. My mame samozrejme starsi cortinu - evolution.
medan, hezky lez, bude vsechno dobre. Kdyby to bylo blby, nechaj te v nemocnici, neboj! a jestli nemas dalsi decka doma kolem sebe, o ktery se starat, tak je to jen dobre, protoze ted mysli jen na sebe a miminko a bude to dobry.
Ale taky bych byla vystrasena 😔

zzuzullka
19. nov 2009

medan, tu ti posielam štvorlístok pre šťastie 🙂

http://www.zivotvpohode.okamzite.eu/motivacia/s...

doli1
19. nov 2009

medan hlavně že prcek je v pořádku to je hlavní.jen lež a lež nohy nahoru a nech se obskakovat.
kámoška mi taky říkala že u jednoho syna měla placentu moc dole a musela skoro celé těhu ležet ale syna donosila a ted má tři kluky a jen u toho jednoho byl problémpak už nee.překvapivě u třetího se cítila nejlíp mě přijde že každé těhu je horší a horší.
držim moc a moc palečky at je to jen dobré

iva.4
19. nov 2009

Ahoj holky tak jsem jen tak nakoukla a neverim svym ocim jak vam ty ciselka krasne povarostly. Preji vam at kontrolicky jsou na jednicku a vy se muzete radovat z krasneho tehulkovani. Mejte se papa

doli1
19. nov 2009

šimonovi jsem ukradla lentilky nemohla jsem si pomoct 😀
ivi děkujem no rychle to utiká.jak tobě se vede?

zzuzullka
19. nov 2009

doli, teda ale si mi teraz urobila chuť. ja mám lentilky tááááááááák rada 😀 pošli aspoň jednu 😀

doli1
19. nov 2009

už jsem je spapala 😝 😅 jsem děsná.
ale něco bych měla prosim http://www.profilek.cz/obrazky-na-profil/lentil...

ciknori
19. nov 2009

Mahuleno, já jsem na triply nešla, ale musela jsem doktorce podepsat, že mi je nabídla a informovaně jsem to odmítla. 🙂

zzuzullka
19. nov 2009

no ty si teda rychla 🙂 jej dakujem este keby sa dali tak zjest 😀 asi nakazem zajtra manzelovi nech mi prinesie ked pojde z prace

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre