Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
20. nov 2009

ahoj, u nás to nechce vědět táta, a já vím, že kdybych to věděla, tak to prokecnu, a nechci mu zkazit to překvapení, jak on říká, to nejhezčí překvápko jaké může mít.... 🙂

terkajesterka
20. nov 2009

u nás to je taky spíš taťka, kdo to nechce vědět, ale já jsem ráda, taky se těším 😀

marmar1
20. nov 2009

mě taky 😀

bibi13
20. nov 2009

terka gratulujem.. no, ja som sa bavila so segrou a ta mi hovorila, že pol ročné babo neudržím vo vaničke.. ale zase bexa má nastavitelnu opierku vo vaničke. .takže uvidím.. 🙂

mishutka
20. nov 2009

Tak jak vybíráte věci pro prcka atd.
To se pak pozná čí rodiče nechtěli vědět pohlaví protože dítě má jenom žluté a zelené věci???? 😀 (Vtip)

terkajesterka
20. nov 2009

bibi, každý dítě se chová v kočárku jinak, my jsme neměli v Inglesině problém, ale dá se to okamžitě předělat na sedací úpravu, tak jsme jezdili vsedě, to hezky viděl okolo.

marmar1
20. nov 2009

náhodou je ještě bílá a béžová 😉

terkajesterka
20. nov 2009

mishutko, já nevybírám žádné věci, máme všechno. Navíc všechny naše věci teď kolují po kamarádech a přibyly tam i holčičí věci, takže pak jen vybereme, co bude relevantní. Jasně, že kluka necpu do růžové, i když máme nějaká růžová pyžama, to snad večer nikdo nevidí 😉

terkajesterka
20. nov 2009

a našemu jirkovi moc sluší i červená 😉 s barvama si fakt moc hlavu nelámu.

lucik...
20. nov 2009

terko gratuluji 😉

houbi a změnilo se tam vůbec něco 😀 My chceme tu 2009 i kvůli ceně protože ta známá říkala že až jim přijde nová kolekce, půjdou s cenami ty 09 dolu.. Chceme pro kluka tu zelenou,je nadherna 😀 A pro holku asi takovou tu oranžovou

marmar1
20. nov 2009

já mám taky všechno..teda na kluka...ale nesedí to o 3 měsíce, letní věci budou velké atd.,takže stejně budu muset nakupovat ☹

marmar1
20. nov 2009

já jsem kupovala ten casual taky když se slevňovala stará kolekce a korbičku v hodnotě 5.500 jsme měli zadara 😉

xxx.klarka
20. nov 2009

terkajesterka: gratuluju 🙂

Já taky kupuju neutrální oblečení. Pak bud dokoupím růžové nebo modré, až nám řeknou pohlaví. Já bych to nevydržela až do porodu, doufám že nám to mimí brzo ukáže. Už se těším. 🙂

terkajesterka
20. nov 2009

já budu nakupovat až podle potřeby....ale i tak si myslím, že toho moc potřebovat nebudu.

terkajesterka
20. nov 2009

klárko 🙂 u tebe tipuju holčičku 😀 a držím palce, a´t se miminko příště nestydí a ukáže, co je zač 😉

bramburka
20. nov 2009

holky, co si myslite o prasečí chřipce, v pípadě, že vypukne epidemie, necháte se očkovat? já nevím, přijde mi to očko nebezpečné, ale jsem jen laik...

marmar1
20. nov 2009

já tomu očkování taky nevěřím,ale vůbec jsem to ještě nestudovala,tak doufám,že k tomu ani nedojde 😕

houbik
20. nov 2009

lucik: myslim, ze asi nic moc podstatnyho 🙂 ja chci jit po novem roce do malvika a spuntilka to trochu ocihnout...jinak taky chci zelenou, v kombinaci s cernou 🙂 akorat tu autosedacku chci maxi cosi a ne tu casualplay, v testech jsem koukala zrovna moc neobstala 😒

nikkka
20. nov 2009

cela prasacia chripka je podla mna nafuknuta bublina..a ja sa teda rozhodne ockovat nedam, raz som to spravila pri obyc.chripke a taku chripku som dostala, ze som bola stastna ze vobec dycham..

terkajesterka
20. nov 2009

chro chro chro, jestli už taky z toho nezačínám chrochtat 😀 😀 😀

xxx.klarka
20. nov 2009

terkaještěrka: příště jdu do poradny 8.prosince, to budu 16+6tt, to je ještě asi brzo. 😖 proč myslíš že holčička?? moc bych si jí přála.

Holky, taky si myslím že ta prasečí chřipka je jen nafouknutý bublina, jako ta ptačí. Oni napíše do tituknu, umřel na prasečí chřipku, ale v článku pod tím se dočteme že měl leukémii. Když se organismus oslabený a nemocní, tak pak může umřít i na obyčejné nachlazení. Moc to nafukujou. A očkovat bych se určitě nenechala.

terkajesterka
20. nov 2009

taky se očkovat nenechám. Chřipku jsem měla minulý týden, tak snad to nebyla ta prasečí 😀

klárko, já myslím, že v 16tt to klidně může být vidět, jde jen o to, jestli se miminko bude chtít ukázat 😉

lucik...
20. nov 2009

houbi v malvíku právě dělá ta naše známá 😀 a my to máme kousíček 😉

xxx.klarka
20. nov 2009

terkajesterka: tak uvidíme, jsem zvědavá. ještě aby dopadli dobře ty triple testy, jdu 1 na odběr. tak snad bude vše ok. 🙂 už bych chtěla hrozně vědět co to bude, tak moc si přeju holčičku.

bramburka
20. nov 2009

já se teda očkovat taky nenechám a kdyžtak bude domácí karanténa...jen o malou mám strach, má sníženou imunitu...ale zase jako musíme mezi lidi!

bramburka
20. nov 2009

nejhorší je, jak z toho dělají humbuk, tak i otrlí typu já, jsou nalomení http://www.novinky.cz/zena/deti/184589-praseci-...

mishutka
20. nov 2009

já se očkovat moc nechci ☹ Nemám ráda chemii, neberu žádne prášky dokud nemusím!!! 😉

aaadus
20. nov 2009

prasečí chřipka je o ničem. kdyby měli psát, kolik lidí zemře na normální chřipku tak na to nestačí noviny. očkovat se dávat nebudu proti ani jedné
a kočárek to je jak píše andelka - každý má jiný požadavek. nemůže všechny vozit mimina ve stejných kočárcích
koupila jsem si maliny a ušlehala pravou šlehačku, to je mňamka

terkajesterka
20. nov 2009

😀 😀 😀 😀 radši zprávy nečtu 😀 😀 😀 😀 prasečí chřipka může být nebezpečná pro každýho, nejen pro těhotný 😀 to jsou zase vykukové, ti novináři 😀

xxx.klarka
20. nov 2009

Holky, už nosíte některá těhu kalhoty? Mě moje ryfle tlačí na bříško a když jdu s nima do krámu tak se mi dělá nevolno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre