Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

marmar1
20. nov 2009

mishu já taky ne,nejím prášky a dokonce teda ani vitamíny ☹ ale já v to prostě nemám důvěru a to očkování je mi vyloženě proti srsti

lucik...
20. nov 2009

já se taky nechci očkovat.. ale teď se bojim i normální chřipky, protože mám i při normální chřipce 40 horečky ☹

marmar1
20. nov 2009

klarka tipuju že ještě tak 2-3 týdnu a začnu 🙂

marmar1
20. nov 2009

lucik tak to má moje mamka,když chřipku tak teda pořádnou 😒

lucik...
20. nov 2009

klarka: já ještě žádné nemám ale zrovna dneska sem si vzala společenský kalhoty a fakt mě dost tlačí tak sem z toho dneska celá přešlá, protože je to strašně nepříjemný ☹

lucik...
20. nov 2009

marmar přesně.. já jsem nemocná jednou za x let ale pak to stojí za to.. Byla jsem nemocná letos v únoru tak doufám že mam tak do r.2011 vystaráno 😀

aaadus
20. nov 2009

klarka ještě ne, mám rifle co jsou pod pupek a zatím se vlezu, jen nesmím nosit pásek, to mě tlačí. ale těhu rifle mám, ale ne s tím pásem až pod prsa, ale jen takový asi 8cm lem pružný je tam našitý

xxx.klarka
20. nov 2009

marmar1: právě nevím jestli je mám už začít nosit nebo ne, ale zase si říkám,když už jsem si je koupila za takový prachy, tak at je využiju 😀

terkajesterka
20. nov 2009

jé, holky, já musím nosit těhotenské kalhoty od 6tt. fakt, do svých normálních jsem se nevešla a teď vypadám jako cca v 8 měsíci 😀 oooobr břicho.

xxx.klarka
20. nov 2009

aaadus: já si právě dneska koupila rifle, moje mám docela vysoko a tlačí mě, tadyty těhu jsou dobrý že je pás pod pupem a je tam páš, taky né až pod prsa, ale je tam. a jsou pohodlné. asi už začnu, aby jsem se cítila lépe. v mojich ldyž jdu nakoupit, tak jak mi tlačí, tak se mi dělá nevolno.

marmar1
20. nov 2009

klarka přesně...za ty prachy i kdyby měly padat 😀

xxx.klarka
20. nov 2009

terkajesterka: ukaž bříško 🙂 já mám obr břicho, i kvůli tomu že mám nadváhu, mám 85kg ☹ a dneska jsem se vážila a mám o další půl kg méně.

aaadus
20. nov 2009

tady tyto rifle mám
http://www.tehotne.cz/okno_obrazku.php?cesta=up...
vynosím je i po porodu a dají se z nich udělat 3/4 kalhoty

xxx.klarka
20. nov 2009

marmar1: přesně, jsem za ně vyplácla 1299kč a mohla jsem jít domů 😀 mi udělalo docela vítr v peněžence.

xxx.klarka
20. nov 2009

aaadus: pěkný,z mojich jdoi taky 3/4. vyfotím je a hodím fotečku.

terkajesterka
20. nov 2009

klárko, to se mám vyfotit????? 😀 😀 😀 😀 tak to stihnu až večer, zrovna se mi probudil Jiřík a musíme stihnout do 3 knihovnu, tak se s vámi rozloučím. 😀

michalag
autor
20. nov 2009

ahojte, tak my sme uz doma 🙂 ...
ked sme boli malemu hladat darcek, tak som sa zalubila do kocika 😅 , ale drahy ma odhovara, ale tiez sa mu celkom pacil
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova... .. takze tak

terkajesterka
20. nov 2009

moje džíny taky stály 1300.... ☹ to je fakt pálka.

aaadus
20. nov 2009

klarka já za ně taky dala tolik, ale líbily se mi hned jak jsem je viděla. ještě že jsem na PN a nemusím do práce, to bych toho oblečení musela nakupovat daleko více

michalag
autor
20. nov 2009

moje stali vyse 1450,- , ked som si ich kupila tak som bola aj stastna ze ich mam aj na seba nahnevana ze som take drahe kupila, ale inde lacnejsie ani nemali ☹

xxx.klarka
20. nov 2009

Tak jsem hodila foto do galerky, tak jukněte jestli chcete :o))

Holky, to jsou hrozný dardy, když jsem koukala na ostatní oblečení, tak to abych měla miliony, kdyby jsem si toho měla koupit více. Přesně jak říkáš aaadus, ještě že jsme doma a nemusíme do práce nebo někam. Já teda jsem na pracáku. Ale stejně. Myslím, že jedny stačí za tyy prachy 😀

terkajesterka: jasně že ano. Tak honem, at to ztihneš. Tak zatím pa

mishutka
20. nov 2009

Já jsem si koupila těhu manšestrové šaty 😀

bramburka
20. nov 2009

ja taky koupila v HaM za 1300 ale jsou super, nosim je uz ted, ale vejdu se i do normalnich, vzhledem k tomu, ze jsem na jare zhubla asi 15 kg, tak mi je porad vše 🙂

Kočárek máme quinny freestyle 4XL, je to hrozný protože už se nevyrábí, pro představu http://www.mimibazik.cz/bazar/kocarky-a-preprav...
je super, hlavně 4 kolečka, jezdíme dost metrem a jen jednou jsem jela po jezdících schodech a autobusem se 3 kolečkama, ty v---e a leteli jsme na zem, na to predni kolo se to postavit neda, musi se jakoby obráceně, no byla jsem říčná, 4 kola jsou 4 kola, 4 opěrné body jsou prostě lepší než 3

musíme koupit asi jen zavinovačku a odsávačku na mlíko, jinak zatím nevím, co bych koupila....

mishutka
20. nov 2009

já se taky loučím, začali mi vycházky tak hurááááá na procházku se psem a nakoupit 😀
Ještě, že ho mám jinač nevím co bych doma dělala 😅

xxx.klarka
20. nov 2009

bramburka: tady u nás je jen jeden obchod s těhu modou, nic jiného tu není, tak jsem ani nemohla moc vybírat. ale tyhle se mi fakt libi.

bramburka
20. nov 2009

Klárko, no to je blbý, pak je to prost ě drahý, tady v Praze se dají pořídit super těhu džíny i v sekáči, já sama je tam pak prodám nebo to zkusím přes MMB jako přece to nemužu za 6 měsíců zničit, tak za 600 půjsou doufám do světa. Nebo náký kámošce

lucik...
20. nov 2009

ani mi ty ceny neřikejte ☹ Já musím nějaký pořídit o víkendu a ty ceny se mi teda vuuuuuuuuuuuuubec nelíbí 😖

xxx.klarka
20. nov 2009

bramburky: já jedu do Prahy v uterý do ikei a tak courat, a v mojich bych asi nemohla, to bych asi nezvladla. 😖 Tak si je asi vezmu na sebe v uterý. 😀 Jinak jak píšeš, nic jiného mi nezbylo a na cenu jsem koukat nemohla, když tady nic jiného není.

lucik... : no neboj, taky mi to pěkně provětralo pěněženku. ale tchýně mi dala nějáký pěníze na Vánoce, at si něco koupím, tak jsem něco přidala a mám je. Taky je pak prodám, jak píše bramburka.

aaadus
20. nov 2009

klarka já kalhoty nerada zkouším tak jsem to riskla přes net, řídila se jejich tabulkama velikostí a je to ok. třeba v HM mají taky těhu rifle, ale jsou to takové ty roury které si s mojí postavou nemůžu dovolit

xxx.klarka
20. nov 2009

aaadus: já se právě bála přes net. mám blbou postavu a navíc nadváhu, takže jsem musela do kamenného obchodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre