• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ty americké knížky jsou pěkně přiblblé, jsem se na jednu dívala v knihkupectví a děs běs. děkuji za tipy, v knihkupectví do nich nakuknu
blanka už jsem to našla, pasuje to na kočárky maxi cosi a quinny
20. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houbik - díkyu moc za tip na ten obchod, koukala jsem na net a fakt nejlevnější je to 1000,-, ale všude to posílají kurýrem :sweat_smile: ,tak ja muž pojede vyzvednout do Práglu auto, tak má za úkol zajet rovnou na Chodov :wink:
20. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi cosi určo nepasuje na všechny! musí to tam být vyloženě napsaný, vím, že pasuje ke quinny
20. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bramburka: no pracuju na pankraci, ale bydlim v troje:slight_smile:
jinak ten isofix jde do tech novejsich aut uz dodelat skoro do vsech podle me a normalne se to tam da dodelat kdykolliv...mozna spis mysleli, ze ti tam musi u vyrobce udelat ty uchyty na to ne? jinak myslim, ze ten system stoji kole 4tis, ale nejsem si jista, takze drazsi nez poutat to urco je no...
20. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jako arda vyhybat se pred vanocema nakupnim strediskum je bezva a nekdo jit nakoupit musi, takže MM, no a pak teda to chytnu od něj, no nevim no, spíš to vidim na vitamin C
20. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla jsem stránku kde je seznam aut ve kterých je nebo do nich jde isofix namontovat, jen je třeba vědět kde bylo auto vyrobeno. a do mého jde namontovat, i do manželova. ale ta cena...
http://www.maxi-cosi.com/
20. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus: oni u tech kocarku uvadi, ze si bud muzes koupit tu autosedacku primo k tomu kocarku v te trojkombinaci nebo, ze k tomu pasuje napr. maxi cosi, prima atd....pokud jsem to tedy pochopila dobre, tak ty si vyberes, kterou tam chces do te trojkombinace doplnit...kdyztak me opravte :sweat_smile:
20. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houbik - on to Ford klasicky nabízí, jenže my chtěli konkrétní model + výbavu + barvu + typ karoserie, a jediný kus měli v Praze ,akortá tam právě neměl ten Isofix a ovládání rádia na volantu, to že už na hotové auto dodělat nejde :confounded: jenže oni na to auto přímo co měli ve skladu na prodejně dávali slevu 20.000 a zimní gumy, takže jsme Isofix a rádio oželeli :sweat_smile: Jinak myslím muž říkal kolem 5000,-, že to stojí :wink:
20. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi cosi jde i na ten casualplay a teutonku mezi kteryma volim ja, ale jak rika bramburka musi tam byt uvedeno, ze to na to pasuje...ale to se proste zeptas...
20. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbik nechám to manželovi ať si taky láme hlavu, to už je na mě moc takové věci řešit
20. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak ja letim, budu tu zase az v pondeli, tak toho moc nenakecejte, at mam sanci vas docist a taky se zapojit :wink: tak hezky vikend vsem!
20. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brambru - to máš pravdu, nákupní centra teď děs...a bude hůř. A mě se dělá blbě i tady v samošce "Brněnka" bléééé :sweat_smile:
adus - co je to za ty typy Car Seat (já si to teda dala do angličtiny :sweat_smile: ) - já nevím, co tam zadat :sweat_smile:
20. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houbik - hezký víkend :wink:
20. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady má hodně holek dobré zkušenosti s tou sedačkou Maxi Cosi :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=52489&vGroupOffset=0
Asi půjdu vykrást banku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani to je do kolika měsíců ta sedačka je a ten tip uchycení jsem pochopila já. zkoušela jsem to EasyFix
20. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: koukám, jak vám všem pěkně naskakujou týdny, mě to pokaždé potěší,když se zas posunu o týden dál :wink:
Koukám,že už chodíte na tripple testy-moc gratuluju k OK výsledkům, my jsme teda nějak pozadu, zatím jsme byla akorát na NT UTZ+krvi, výsledky byly naštěstí OK :slight_smile:
Blani: my máme taky Ford a isofix nám tam nejde dát, právě, že v servise říkali,že záleží, jaký j to snad rok výroby-na novější to jde dodělat. Takže máme sedajdu bez isofixu,jinak bychom ji určitě koupili.
20. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - aha, já právě taky zkoušela různě vybírat a píše mi to u většiny, že to nejde dát na místo spolujezdce. Možná proto, že ten Ford nemá klasicky možnost vypnutí airbagů, tak proto. :sweat_smile: Nechám to muži, ať si počte a luští :grinning:
20. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka já už taky na to nemám nervy, bude mít manžel domácí úkol, je z oboru tak ať se snaží
20. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misha - my právě dnes zaplatili Fusiona Calero a isofix leda při objednání přímo z továrny...já si teda myslím, že šikovný ručičky by to zvládli dát i dodatečně, ale zas co záruka :sweat_smile: A gratuluji k NT+.
20. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalinka, ja začnem nakupovať niekedy až po novom roku, možno až vo februári, ale plánujem nakupovať rozumne, tažke žiadne zbytočné veci čo sú síce krásne a páčili by sa mi ale mimi ich nebude až tak potrebovať. tada aspoň to mám tak v pláne, tak len dúfam že keď uvidím všetky tie detské vecičky tak ma neprepadne nákupná horúčka :grinning:

ja sa nedávam očkovať proti tej chrípke a ani to nemám v pláne, len chem obmedzovať preplnené miesta aspoň čo sa bude dať, bo do obchodu a podobne sa chodiť musí. ale napr. sme mali ís tento víkend na svadbu na východ Slovenska tak som to pre istotu zrušila.
20. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já myslím, že maxi cosi jsou super a taky sedí do x-landeru :wink:
20. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu jo? všude píšou že to pasuje do maxi cosi a quinny, o x-landeru ani slovo
20. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi proč bys neudržela půl roční dítě v hlubokém kočárku,já mám ten Baby Merc a ještě roce a půl v zimě jsem TOmáška vozila normálně v hlubokém a ve fusaku a jak se mu spinkalo,je jasn,že když chce koukat ven,tak jen posunu páškua už hačá- jojo další nevýhoda těch nacvakávacích korbiček :wink:

mishu mi jsme si pohlaví u Tomáška říct nenechali,ale přáli jsme si oba kluka a teď jsme se shodli,že to chceme vědět a jedem proto do toho Německa na 3D

holky já teda taky nechci očkování proti prasčí chřipce, porodní asistentka mi řekla,že to je nová vakcína a není testovaná pro použití na malých dětech a vlivech na plod,takže nehodlám nic riskovat- nehledě na to,že to nafukujou,protože na normální chřipku ročně zemře 2 tisíce lidí ,ale o tom se nemluví,že? a ti co zemřeli nebo mají těžší průběch byli jinak nemocní a nikde neni řečeno,že by nezemželi i na normální chřipku,virozu... a kdyby fakt náhodou,tak Tamiflu je testované a těhotné by ho prý mohli
20. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - teď nevím, jeslti to bylo v USA, prý se nakazilo 22mil. lidí a zemřelo "pár" tisícovek (11.000???), to je tak malé procento, i teď byl článek v novincáh od nějakého mudr. z veterinární univ. , že chřipka holt občas zmutuje, ale to bylo, je a bude, jednou bude prasečí, podruhé kozí,... :sweat_smile: A jak píšeš to čokování, tak já před cca 14 dny o tom říkala manželovi, že se enchci nechat očkovat a co když to bude povinné a on někde našel nějaký "příbalový leták" výrobce, že nenese žádnou odpovědnot za cokoliv, jakýkoliv nežádoucí účinky, smrt, potraty,... prý s tímto přístupem by doktory akorát poslal... :sweat_smile: no, kdyžtak vyhlásím doma karenténu a budu žít o konzervách z komory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:píšou to taky často a nám to ukazovala prodavačka v obchodě, že tam sedí maxi cosi cabriofix :wink:
A když si zadáš do vyhledávače x-lander+ maxi cosi na zboží tak ti to najde celou sestavu :wink:
20. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu mi se x-lander nelíbí, takže koupím maxi cos zvlášť a to vajíčko z 3-kombinace budu používat jenom když půjdu na nákup
20. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě jo :grinning:
20. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani no právě,jen strašej lidi
20. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, presne si to napísala..babo chce už pozerať von.. a hovorila som o tých trojkominaciach.. ak taký kočík nemáš, tak to máš jednoduchšie.. :grinning:
20. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. 12. si idem pre prebalovací pult.. sa tešíím.. :grinning:
20. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok