Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

luciik
24. nov 2009

Micha, poštou by mi přišlo, kdyby to bylo špatné už přímo z genetické ambulance pozvánka. A to mi říkal dr.
Tak snad pokub by tam něco bylo, tak si nebudo dávat na čas....

michalag
autor
24. nov 2009

luciik, ano, ale neboj vsetko bude oki a vsetky budeme mat krasne zdrave babatka 🙂

lucik...
24. nov 2009

holky nebojte, určitě to dobře dopadne.. Já jdu zítra... A výsledky nevim, ale předpokládám tak 14 dní ☹

Jinak mě taky teď často teče krev z nosu.. 😒

luciik
24. nov 2009

Se omlouvm, ale nějak to na mě padlo..ale už pryč se stresem 😉

Mě teče taky dost krev, ale z dásní

aaadus
24. nov 2009

hurá, jsem přihlášena do předporodního kurzu od ledna, já už se tak těším 😀

michalag
autor
24. nov 2009

tak mne zatial netesie krv, ale dost casto mam bolesti v oblasti zadneho svalu - picha ma tam, hlavne ked sa postavim po lezani, alebo polosede a niekedy neviem ani chodit, no zatial je to len na jednej strane, ale asi sa buduci tyzden spytam Dr. nech mam istotu

lucik...
24. nov 2009

michal já mě bolí strašně v kříži.. Vždycky jak něco dýl dělám tak pak skoro brečim bolestí 😖

michalag
autor
24. nov 2009

myslim si ze to moze byt tym ze sa to tam teraz zacina roztahovat, ale niekedy sa to fakt neda vydrzat a minule mi az slzy od bolesti vybehli

kajamatus
24. nov 2009

Luciik, mne pri prvom tehu tiekla z dasien krv strasne moc, no prisla som na to ze je to zubnou kefkou mala som ju tvrdu, zaobstarala som si curaprox ultra soft 5460 a pouzim uz asi 2 roky a musim povedat, ze teraz v tehotenstve vobec nekrvacam z dasien.

zdenkapo
24. nov 2009

Blani gyn nikam neposílá,jen řekně obejděte si vše včas a podle kolonek v průkajdě jsem chodila,kromě plicního,to mi proškrtla už mám vše,jen ještě jednou v lednu k zubaři a prý mám nárok na tři ošetření v těhu zdarma...

Doli já jak byla nachlazená,tak jsem užívala mořskou sůl sprej do nosu, jitrocelový sirup a stále čaj s vysolým podílem šípku-ten nový trojhranný sáček s citrusama- do toho med,citron...

holka jinak já měla od začátku těhu problém s překrvenýma dásněma a natékali mi občas a bolelo to,tak jsem toho byla zteklá,jinak mám zuby v pohodě-Ťuk,ťuk..... tak mi zubařka dala vzorek pasty parodontax s fluorem-je to ta z reklamy jak kouše do jablka a vypadne u zub 🙂 je to na i na krvácení dásní- má totiž na dásně stahující účinek a jsem fakt ráda,že mi to pomohlo,užívám 2xdenně a paráda,už jsem si koupila pastu v Tescu svojí, stojí kolem 100,-Kč,tak to jde

mishutka
24. nov 2009

Ahojky holky 😀

zdenkapo
24. nov 2009

holky myslíte,že se může doma používat takový ten osvěžovač-vůně jako je Brise nebo airwick jak jsou v reklamě? nevím zda se to může pro těhu a malé děti? máte zkušenost?

mishutka
24. nov 2009

Já nic konkrétního nevím 😅 Ale my je máme doma celoročně 😉

michalag
autor
24. nov 2009

zdenka, ja to pouzivam tiez stale, bud sviecky, rozprasovac, alebo elektricky a nevadi mi to, ale myslim ze to by nemalo uskodit ani tebe ani babatku

lucik...
24. nov 2009

holky může tripply ovlivnit nachlazení? Necítím se dneska vůbec dobře a zítra na ně jdu

michalag
autor
24. nov 2009

lucik, niekede som pocula ze mozu, ale to sa racsej porad z Dr. zavolaj mu a spytaj sa

michalag
autor
24. nov 2009

ale podla mna asi nie

lucik...
24. nov 2009

michal no zítra jdu rovnou i do poradny, tak tam zajdu a poradim se s ní

michalag
autor
24. nov 2009

a tebe uz raz odkladali tripple, ci si ta s niekym mylim 😅

mishutka
24. nov 2009

Radši se zeptej pak ti vyjdou blbě a budou tě honit a stresovat zbytečně!!!! 😒 Víš, jaké je zdravotnictví 😅

Jinač mě se nemoci zatím vyhýbají(musím to zaklepat) 😉
Praktikuju občas grep, pomeranče, rajčatový salát s cibulí 😀

lucik...
24. nov 2009

michal ne ne to jsem nebyla já 😀

babara
24. nov 2009

to byla tusim blanka, a pry to muze ovlivnit nachlazeni, nevim.
Mne vysledky tripplu tvaly tyden.

JInak jsme zdravi, tuk tuk a chripky se nebojim, ockovani v planu nemam.

Jsem trosku nesva, ze jeste necitim pohyby, jsem vas tehotensky nejstarsi, zdeni ty ses teda dens 18+1? ja 18+2, takze termin mas 26.4.? Kdybych je mela citit o 2tyndy driv nez prvni tehu, tak uz to mlo byt tusim v sobotu.. Jako bouli na jedne ci druhe strane jsem si vsimla, ale nic necitim :( Tak snad je vse v poradku, naposled jsem byla na UTZ v 13tt a moje dra mi ani neposloucha srdecni ozvy (teda prcka). Ale bricho teda roste.

lucik...
24. nov 2009

babar neboj určitě je vše v pořádku, každý to má určitě jinak 😉
No já doufám že mi je na nic jen z toho nevyspání 😠 Jdu na triply v 16+2 a i to je možná pozdě, tak nevim kdy by mi je jindy dělala.. Asi by je prostě udělala i tak

mishutka
24. nov 2009

Já jdu příšti týden do poradny a rovnou k doktorovi na UTZ už se těším snad by konečně mohl vědět to pohlaví a když ne tak si ho zjistím 10.12. na 3D 😅

Já nevím jestli mi roste břicho, spíš mi příjde, že boky ☹

Někde jsem si zadala výšku a váhu před těhu a vyšlo mi, že přiberu 11-16 kg tak jsem zvědavá 😀

zdenkapo
24. nov 2009

babara,no já mám pohyby od 14.11. ale tak jednou denně někdy víckrát a podle toho mi počítali termín 17.4.tak si můžu vybrat 🙂 jj termín mám psaný po včerejším utz 26.4.,takže 18 +1tt... jaktože más v pase- u fotky termín 7.5.

tak já ten osvěžovač zkusim,chci nějaký Vánoční se skořicí,tak snad něco najdu

Tak ta moje gyndr. včera asi viděla pohlaví,ale jak to nechce řikat do 20tt tak prý vydržte 2 týdny na velký utz,jenže já jdu příští středu na echo a tam to říká a 8. do toho Německa,tak to budu vědět dřív-snad se ukáže 😉

mishutka
24. nov 2009

Vaříte dneska něco?
Já se pokouším o hlívu v těstičku dneska poprvé tak snad to bude k jídlu 😀

silente
24. nov 2009

Ahojte těhulky. Nedalo mi to a musela jsem nakouknout. Jj, loni touhle dobou ... a už je mojí prdelce přesně půl roku 😵 Tak hezky těhulte a žádné starosti, vše bude dobré! 🙂

aaadus
24. nov 2009

jsem zpět od zubařky a všechno v pohodě. na krvácení dásní mi doporučila použivat mezizubní kartáčky a 3% roztok peroxidu vodíku. a taky mi vysvětlovala, jak se starat o zuby i nezuby už od narození miminka 😉
mishu já se chystám udělat zapečené těstoviny s brokolocí, ale momentálně se láduju houskou s romadurem 😀

aaadus
24. nov 2009

blanka včera jsem si objednávala s betterfly ty těhotenské pásy - černý a bílý a dnes mi psali maila že už mi to posílají

mishutka
24. nov 2009

aaadus.romadur-to si můj člověk 😀 Manžel ho nesnáší anadává když ho mám doma 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre