Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
25. nov 2009

doli dvojčátka by chtěl 😀

lucik...
25. nov 2009

Ahoj holky,
takl jsem zpět z poradny a z tripple testu.. Mimčo se krásně hýbalo, cucalo si palec a dávalo ruku za hlavu 😀 Ptala sem se na to jaká je pravdivost těch triplů a ona že tak různě a řikám a když to vyjde špatně, tak prej AMC, řikám že na tu nechci, tak řikala že to chápe, ale že i když jsou triply špatné tak pak v 95% jsou miminka zdravá..

Ale sem pěkně nasraná... Na velký UTZ jsem objednaná až 7.1... Což už není 20tt ale 23tt, prý je to jedno.. A já se taaaaaak těšila že budeme vědět pohlaví do vánoc.. tak sem smutná ☹ A už máme 16cm 😀

xxx.klarka
25. nov 2009

vladkaz1: nevím jestli u nás doktorka něco bere za pohlaví, ale asi ne. Bere peníze akorát za fotku - tj. 50kč. A bere taky za zrcátko, protože používá jednorázové - tj. taky 50kč. Na UTZ jdu 8.prosince to budu 17+6tt, taks i říkám, že by mohla něco vidět kdyby bylo miminko dobře natočené.

aaadus: Tak svezla jsem se ráno s mámou když jeli do práce a pak jsme museli zase čekat než skončí v práci. Takže nám ani nic jiného nezbylo. Ale tak hodně jsme seděli a odpočívali, protože se to fakt nedalo. 😀

Holky, koukám že se bavíte o teploměrech? Jaký myslíte že je nejlepší pro miminko??

vladkaz1
25. nov 2009

baby ja uz musim moj uz tak frfle a mala si tu robi z bytu .. bordelaren 😀 tak pa pekny den neskor ked zaspi sa stavim navarene mam idem dat prat 🙂

lucik...
25. nov 2009

Jo a moje doktorka pohlaví neříká nikdy, prý je zastánce toho, že se to vědět nemá.. No to je fakt bezva ☹

doli1
25. nov 2009

aaadus já a dvojčátka šili s jednoho 😀 ted si stěžovali ze školky milostpán se nechce převlíkat.sedí a čeká 😠po pravdě to byla moje noční můra dvojčátka.
má tu vůbec někdo dvojčata?
vladkaz my se ted snažíme rychle dodělat podkrovky ale fin.stránka je dost děsná.dostavět a vybavit mimi.

xxx.klarka
25. nov 2009

Holky, my máme 1+1 jsme v pronájmu. A máme asi 39m2. Scháníme větší, chtěli by jsme koupit do osobního vlastnictví. Ale bohužel tady nic není, tak nezbávý než čekat a ono se to nějak vyvrbí. Na postýlku zatím místo máme a přebalovák jsem koupila na postýlku.

vladkaz1
25. nov 2009

Moj doktor berie za vsetko kazde sono platim 9E za objednanie za foto3E a za vsetko baby 4S sono ma za 88E jemu sibe pojdem do Hlohovca tam je za 45 🙂
Lucik gratulujem ze je vsetko oki .. jak vam zavidim tesim sa na moje sono 😀

mishutka
25. nov 2009

Ahojky holky, kdyby mi nebylo líto vyhodit 23 tis. tak bych uvažovala Peg Perego 😉
Jinač zatím zůstanu u x-landeru 😅

My nemáme doma taky moc prostoru i když máme 3+1 furt málo 😀 , ale na mezi patře je prostor kde by se dál udělat takový kumbál tak už to zařizujem protože v dět.pokoji máme kola 😅

doli1
25. nov 2009

ještě k tomu dudlíku s teploměrem.mě se to zdálo super než mě syn vypekl.chytl se na kulatýho dudlíka takže tvarovaný vůbec nechtěl a ještě ta savička je strašně tvrdá tak se skoro nedá dudlat.takže jsem ho zase schovala a koupila teploměr digi do zadečku.

vladkaz1
25. nov 2009

Doli ty uz mas jake nadherne brusenko 😀 😵 😵 😵 jeeeeee
ja mam take slaninkove 😅 ☹

vladkaz1
25. nov 2009

ja uz fakt musim ist nic nespravim docitam vas neskor 😀 😀 😀 😀 😀

doli1
25. nov 2009

to úplně zírám kolik si vaši dr berou.já platim jen 20,- za fotku když chci jinak nic.
lucik to by mě šiblo kdyby mi to dr nechtěla říct co to bude.asi bych si zaplatila sono jinde aby mi to řekli.
jak vidim taky všichni máme problém jak uskladnit věci🙂)

lucik...
25. nov 2009

doli tak já doufám že nám to řeknou na velkém UTZ a na 3D takže na ní prdim, ale sem smutná že to je až v lednu ☹
No my máme baráček 3+1 ale maličky, asi 60m, takže máme taky trošku problém.. V nynějším "dětském" je ted skladiště, a kam to po novém roce dáme netušim

aaadus
25. nov 2009

vladka my máme i matračku, dívala jsem se na ní a je v dobrém stavu, vůbec není proležená. jen koupím takovou tu ochranu na tu matračku

teď pošťačka přivezla 2 balíčky co jsem si objednávala z netu - svetr, tuniku a bezpečností pás do auta

pepibubu
25. nov 2009

já se to možná dovím dneska.... 🙂 Honza kterej to vědět nechce, tam dneska nemůže, tak si říkám že se možná zeptám...

doli1
25. nov 2009

na 3D ti to řeknou.snad bude mimčo spolupracovat.to já smlouvala aby mě nacpali do termínu před vánocemi.jdu 21.12. 22 má syn sváteček vezmem ho sebou aby se koukl na mimi.

aaadus
25. nov 2009

lucik... teda, až v lednu, to je blbé. a 16cm, to je pěkný dlouhán, náš maličký má 10cm, ale bez nožiček. kdy se měří mimi celé i s nožkama?
doli my dvojčátka mít měli ☹

my máme taky barák a v dětském pokoji máme nafukovací matračku a hromadu oblečení, naštěstí máme velkou půdu takže je kam schraňovat 😀

bibi13
25. nov 2009

mne teraz volali ohladom 4D.. preobjednali ma na 09.12. o 16:00 🙂

xxx.klarka
25. nov 2009

Tak jsem koukala na netu na teploměry a nejvíce mě zaujal tento: http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1439314 co na něj říkáte??

lucik...
25. nov 2009

aaadus no 16 je asi s nožičkama ne to by byl jinak strašný obr

doli1
25. nov 2009

mě nejvíc tento je i za přijatelnou cenu http://www.chuvicky.cz/nips.cgi?action=SHOWSHOP...

lucik...
25. nov 2009

tady dnešní fotečka a za tím můj břuch 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

xxx.klarka
25. nov 2009

doli1: tý jo, ten jsem ani neviděla. Pravda, asi půjdu do tohodle, ušetřím a budu moc koupit zase něco jiného 🙂))

lucik...: Krásný, bříško roste:o)

Hoolky, jste tu nějáká silnější postavy jako já a prvorodička??? Kdy jste cítili pohyby prvně?

bramburka
25. nov 2009

pro mimi je to nejpresnejsi do zadecku, ale co s velkym pisklete, my musime cucat bonbon a merit podpazdi, fakt ale je ze me to prudilo v noci, naucila jsem se poznavat horecku pusinkou na čelíčko.

Holky, taky bych chtěla čelní, musíte mi říct, jak vam který vyhovuje, asi si to budu prat k vanocum

michalag
autor
25. nov 2009

My mame tento teplomer a sme s nim celkom spokojni 🙂 http://www.docsimon.sk/tovar/omron-gentle-temp-...

aaadus
25. nov 2009

lucik... a kde máš to břicho prosím tě 😀

lucik...
25. nov 2009

aaadus no nevim 😀 Se mi všichni smějou 😀 Ale mam nahoře už 3 kg

xxx.klarka
25. nov 2009

aaadus a lucik...: ale v porovnání s tou první foto je bříško malinko větší, ale s mojím se to nedá porovnávat 😀 jsem jak v 7 měsící 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre