Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
25. nov 2009

klari ja vim, dělám si srandu 😀 Mě je to celkem jedno 😀 Chtěla bych sice víc holku, ale i kluka beru 😀 Holčička může být pak a bude mít staršího brášku ochránce 😀

lucik...
25. nov 2009

a vůbec, kluci to maj v životě jednodušší 😀

aaadus
25. nov 2009

lucik... mě se právě v ikeaa do děckého nic moc nelíbí, jinak tam taky nakupujeme

ach jo, psal manžel že mu přejeli kocura co měl v práci nalezence ☹

vladkaz1
25. nov 2009

baby tak moj chce chlapa ,ked nebude mat chlapa asi sa somnou nebude bavit , 😀 ale ja hovorim ze co si zarobil to ma 😀
Pojdem po obede do mesta kupit malej taku kozusinku cicu na kabat nech je krajsi aj na rukavky a mame to dat nasit . 🙂
Inak mam upratane sme po obede moj ide do prace a ja vyrazim papa do mesta 🙂

klaarka22
25. nov 2009

Luci vidíš já jsem zase strááášně chtěla prvního klučinu a nakonec jsem tááák ráda že mam holčinu a teď u druhýho je mi to úplně putna,....jen jsem zvědavá a musim to vědět...jinak jako nechápu ty tvrďáky co si to nechávaj jako surprise

vladkaz1
25. nov 2009

baby ,ale fuha, tu nas je ozavj vela kym si vas zapamatam 🙂

klaarka22
25. nov 2009

no kočky malá je tuhá tak se jdu taky natáhnout dokud je klid..... 😉 😉 doufám že bude tak do těch 3 až 4 hodin 😀
ale nebude 😒

aaadus
25. nov 2009

s tím tušením na tom asi něco bude, já byla od začátku smířená s chlapečkem, ale ve skrytu duše jsem doufala v holčičku. a jelikož naše mimi vzniklo na dovolené a byli jsme na severu a to se říká, že na severu se rodí více kluků a na jihu více holek 😀

vladka tak jedině do třetice všeho dobrého 😀

klaarka22
25. nov 2009

Vladko já se ani nesnažim si pamatovat,tak jako tak tu nejsem každej den...než bych všechno dočetla tak jsem v důchodu takže vždycky jsem vtrhu a pak zase vypadnu....
jen Andělka už tu dlouho nebyla,co??je všechno OK?

bramburka
25. nov 2009

a taky Babara tu nebyla dlouho

vladkaz1
25. nov 2009

aaadus ,tak moja ne do tretice nebude a ani zjavne uz nebudeme moct mat,budem rada za 2 zdrave deti 🙂

lucik...
25. nov 2009

aaadus no my tam asi budem pořizvoat tu bílou sérii 😉

klaarka22
25. nov 2009

jo Brambur a ještě ta mayocka či jak se to píše??

lucik...
25. nov 2009

a dezyre...

klaarka22
25. nov 2009

jojo Luci pravda i ta tu dlouho nebyla,ale pokud nemaj čas jako já tak se nedivim....

mishutka
25. nov 2009

Holky a to víte, že holčičky se dělají do hloubky 😀

lucik...
25. nov 2009

mishu 😀 😀 😀 😀 Mě zas někdo řikal že jedno pohlaví se děla doma a druhé mimo domov ale teď už nevim jak to bylo 😀

vladkaz1
25. nov 2009

mishutka ,no dievcence su spermie vytrvalky ,vydrzia tam aj 2 dni cakat 😀 a chlapci rychlo, rychlo a vascinou sa zarobia cez ovulaciu 🙂

aaadus
25. nov 2009

klarka andelka je v poho, v neděli jsme spolu byly cvičit
mishu 😀
lucik... zajdu se tam kuknout a když už nic aspoň si dám ty jahody se šlehačkou 😀

mishutka
25. nov 2009

lucik.tak si vzpomeň páč my dělali dítě určo doma 😀

vladkaz1
25. nov 2009

😀 😀 nestiham nieco napisat, take ste rychle 😀 😀 😀

aaadus
25. nov 2009

lucik my mimo domov 😀

yanika
25. nov 2009

Vidim ze tu riesite pohlavia cez vsetky mozne povedacky, ja som nedavno kdesi na koniku citala nieco podobne na temu termin porodu, vraj sa da presne urcit podla prveho dna ked citit pohyby, neviete ako sa to presne pocita????
Mojej mame vraj starka povedala presne datum narodenia mojej segricky ( a to starka je fakt odbornik, mala 11 zdravych deticiek!!! 😉 tak za nou asi zajde, ale uz je starucka, tak neviem ci sito bude este pamatata...
Inak viete si to predstavit? Bola tehotna 17 rokov vkuse 😅

Inak mne je pohlavie tiez jedno, ale polovicka chce dievcatko, tak by som mu rada spravila radost chichi...

vladkaz1
25. nov 2009

yanika to som este nepocula 😕 🙂 ,ale moze byt

bramburka
25. nov 2009

Yanika, 17 let jezis marja, jako radost ale to si mohla zalozit Klabzubovu 11 😀

mishutka
25. nov 2009

8.12. na 3D bych to měla vědět, tak budete mezi prvníma 😉
Rodiče to dostanou asi až pod stromeček, jestli to vydržím 😅 Jestli to bude holka tak to nevydržím 😀

doli1
25. nov 2009

na tom jestli spermiky na vajíčko čekají nebo je to přímo do ovulky taky něco bude.kámoška zas pochází s rodinky samích holkem a první se narodila taky holka tak četla babské rady a zkusili přímo do ovulace a je to první kluk v rodině.
podle tohodle by mě vyšel zas kluk.první měření termín vychází na 11 května a to by přesně sedělo do ovulace a podle NT o dva dny dříve tak asi holka.

bramburka
25. nov 2009

holky pravě premyslim, jak to nejlip oznamit pod stromeček to pohlaví, jestli tojako říct u večeře, nebo jestli to nějak tu informaci zabailt jako dárek. něco jako babi, budeš mít vnuka.

aaadus
25. nov 2009

yanika 11 dětí, ale na dřívější dobu nic neobvyklého, dnes nepředstavitelné

doli1
25. nov 2009

brambu asi bych koupila něco růžového nebo modrého a tim dala najevo co to bude.
11dětí ani za nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre