Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
25. nov 2009

ja teda nevim kdy jsme se trefili, ale myslim, z je to opravdu prostě náhoda jako blázen, ale věřím, že se to dá poznat z toho těhu, já mam zkušenost s tím, když někdo ma takové jakoby hrubé rysy tak je to kluk a kdyz je takova jemnounka plet, tak holka, ale pritom se rika opak, me to strasne sluselo u 1. těhu, byla to holka, etd vypadam jako...samej pupínek... a snad asi kluk

bramburka
25. nov 2009

Dolu, no jo, ale k čemu jim bude malá ponožka, ja nevim nevim

vladkaz1
25. nov 2009

Doli mne podla ovulky vychadza chlap 😀

mishutka
25. nov 2009

Já jsem zvědavá komu co výjde!? 😅

Jsme měly uzavřít sázky 😀

aaadus
25. nov 2009

bramburka tak jim k tomu napiš - pro tyto ponožky si příjdu 16.5.2010, zatím mi je u vás nechejte schované, vaš vnuk, vaše vnučka

mishutka
25. nov 2009

My máme tu poukázku co má Blanka v albíčku, ale vlastní výrobu.
Podle toho co to bude buď modrá nebo růžová.

V prosinci je slezina z manželovy strany, ale vůbec se mi tam nechce poslouchat ty jejích blbé kecy 😅
Ale jestli to bude holčička tak jim to vpálím do ksichtu 😀 nebo radší né, ať je to žere pozdeji 😉
To je hrůza když má někdo z nich nározky tak dostanem příkaz se zůčastnit, ale když jsme měli nar. my tak se nikdo neukázal!!!!
Po svatbě mi švagrová řekla, že od teďka musím na rodinné akce, že je to povinnost, ale já jsem ji hned vyvedla z omylu 😀
Nemám ráda návštěvy kde se necítím svá ☹

nikkka
25. nov 2009

ahojte...
tak konecne som vas docitala, strasne vela ste tu toho popisali...

vladka: konecne tu vidim niekoho z Trnavy...

🙂

zuzana39
25. nov 2009

Chcela by som sa spýtať,či nemáte náhodou info ,aká je cca čakacia doba na 4d sono v hlohovci.Dnes som tam volala a sestrička mi povedala,že mám zavolať 7.12. Nenechala ma ani dohovoriť a položila.Chcela som vedieť či to bude do konca roka,lebo manžel má dovolenku a v januári nevieme či ho uvolnia z práce.

aaadus
25. nov 2009

mishu to si úúúúplně umím představit jestli budete mít holčičku jakou z toho budeš mít radost a jím zklapne papula 😀 rodina manžela rodinné oslavy nepořádá, já ani neznám jeho tety a tak, pouze rodiče a vlastní sourozence. toho jednoho bráchu jsem neviděla přes rok a ani ho vidět nechci, protože se na naší svatbě choval jak trotl.
já zas nemám ráda návštěvy u tchána, nemám si s ním co říct, vždy se mě jen zeptá co nového u našich a tím naše komunikace končí. a strašně jim doma smrdí záchod, tak raději u nich ani nic nepiju ať tam nemusím 😀

xxx.klarka
25. nov 2009

Tak v galerce je nová fotka pupku 😀 mě zase každej říká fotku, protože jsem samej jebák a všechno tak nějak mi bere krásu 😀

medan29
25. nov 2009

Ahojka Holčiny, tak od neděle nešpiním, dnes jsem byla na kontrole a mimi se drží, sestra mi dnes brala krev na genet.testy, říkala že když to nebude ok tak budou hned volat jinak na další kontrolu až 16.12, tak se bojím aby nevolala

bibi13
25. nov 2009

no moja nastraršia segra bola teda nie moc pekna a ma chlapa.. druha bola fakt pekna a tiež ma chlapa.. kto sa v tom má vyznať? 🙂

blanka.k
25. nov 2009

Ahoj holky,
dnes jsem byla na poradně, mimčo je v pořádku, rosteme, odebrala mi Triply a pak jsem jela do Prenatalu se objednat na velký UZ v 21.tt. takže my budeme mít pohlaví potvrzeno (doufám, že potvrzeno 😅 ) skoro pod stromečekem, 23.12. odpoledne 😅 Ale co mě teda dostalo, jsem si k ní nesla neschopenku od mojí praktické a taky řekl, aže víc než 2+2hod. vycházek nedává,..., nějak jsem se snažila přijít nato proč, že proč má někdo neomezeně a ona, že když někdo v kolonce vycházky nic nemá napsáno, tak to neznamená neomezeně, ale že nemá žádné (což je snad logický, ne?? 😅 ), ale byla taková najednou ne tak milá, tak jsem radši držela ústa, i když jsem se jí teda chtěla zeptat. proč tam třeba mamka měla napsáno rozemzí asi 6hodin.a tchýně nějak od 8 do 18:00, atd. A obě byly po operaci... nějak mám z toho špatnou náladu...

vladkaz1
25. nov 2009

Zuzana v Hlohovci sa caka mesiac zevraj ,ale da sa dohodnut aj na Vikend 🙂
nikkka ahoj aj ty si s TT 🙂 no super ,baby idem do toho mesta a nasim lebo malu tu poraza a dned je nadherne slnecno .
S mojim som sa stihla pohadat medzi dverami tak bude mat peknu sichtu v praci 😅

medan29
25. nov 2009

Jinak pořád jen odpočívat a žádné cvičení

medan29
25. nov 2009

Já mám vycházky od 8 do 16

bibi13
25. nov 2009

vladkaz1, tak tu ju maš..🙂 Dufam, že to zatial niekto nevymaže..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6500662

mishutka
25. nov 2009

aaadus. 😀
Tchán je v pohodě a tchýně se snaží, ale plete se do věci do kterých ji nic není 😉 a můj muž je jeji milovaný synáček 😀
Celých 6let jsem poslouchala ať se hlavně neberem, že nemá peníze 😖 Svatbu jsme si stejně platili samy 😀
Pak ta svatba 😕 co ti budu vykládat 😀
Teď dítě 😀
Strašně ráda uklízí a když přijde hlídat děcka ke švagrové tak ji tam začne uklízet a mýt linku 😝 Ona nechápe, že tak člověku ukazuje, že má doma bordel!!!!!!!

aaadus
25. nov 2009

medan gratulace, uvidíš že už to bude jen a jen dobré 😉
blanka bezva, a jak je prcek velký? a 23.12. je krásné datum na velký utz 🙂 s těma vycházkama je to divné, každý doktor říká něco jiného. já měla na výběr buď 10-16 nebo 12-18, ale nedodržuju 😉
vladka my jsme na sebe s manželem hnusní včera večer, přišel nějaký nasratý, říkám co se stalo, něco v práci, prý nic no tak ať si chuchne 😝

medan29
25. nov 2009

aaadus :moc dík, jen doufám že ty testy budou ok

aaadus
25. nov 2009

mishu já ti ani nevím jestli tchánovci měli ze svatby radost, nijak extra nadšeně se netvářili teda. ale co mi je po jejich pocitech že
tchýně do mě posledně klevetila, že nesmím hladit psy v těhu, tak sem si myslela svoje. já se u našich mazlím i s kočkou, prostě mi to nedá když jsem na ní tolik let zvyklá a ona je takový mazel

aaadus
25. nov 2009

medan budou, tady se jiná možnost nepřipouští 😉

luciik
25. nov 2009

Ahoj holky, tak já už mám taky vybraný kočárek 😵
Mám ho v albíčku 😵

andelka
25. nov 2009

Bude další tabulka? 😉 S našimi tipy?
Já teda tuším kluka, kterého jsem si před těhu neuměla vůbec představit a byla jsem upnutá na holčičku. Na tu od cca 6tt skoro nemyslím. Ale kdybych se pletla, tak by to vůbec nevadilo, nám je to jedno. Jen mě zajímá, jestli bude moje tušení správné, nebo jsem vedle. 😅

medan: to je super, že už nešpiníš a mimi je v pořádku. Jen tak dál 😵

S těmi rodinnými akcemi - tak u mě je to naopak. Já je úplně miluju. Jenže loni nám naše matriarcha (babička) zemřela a už jaksi není moc důvod se celá rozvětvená rodina scházet. Naposledy jsme se všichni viděli na pohřbu. 😒 Už je nás prostě moc, každý má svoji rozrůstající se rodinu, slaví jejich narozeniny, výročí a pod. A mě to mrzí, naše sleziny bývaly fajn, plno lidí, dětí, hrálo se a zpívalo. Já jsem Račice, takže pro mě jsou rodinné kontakty důležité. U manžela to neřeší vůbec, nějaké narozeniny nebo tak.

medan29
25. nov 2009

Moc dík holčiny

vladkaz1
25. nov 2009

ten kocik je pekny a pekny nanoznik usity taky na mieru mi to pripada ,lebo tie nanozniky tak odstavaju..
Luciik cam cortina?
Uz ficim mala mi za 2 minuty stihla rozhadzat celu detsku .. mna porazi a sme uz oblecene hadze vsetko okolo seba 😝

medan29
25. nov 2009

No tak mě čeká rodinná oslava v so, babi má narozky, jak mě se tam nechce,

luciik
25. nov 2009

Vladka, jojo...moooooooc se mi líbí i váha je supoer, jsem nadšená 😵

mishutka
25. nov 2009

Nám se na svatbu nasrali lidi kteří tam ani neměli být, nažrali se a ani s jedním z nás(já a manža) neprohodili slovo, chápete to!!! 😠
Oni se furt tváří, že já jsem ta špatná a kazím jím toho jejích hodného chlapečka, ale nechápou, že už dospěl a má svoji rodinu a život 😕

blanka.k
25. nov 2009

Adus - díky, kolik měří nevím, já byla nějak rozladěná z těch vycházek, že jsem se samozřejmě na půlku věcií nezeptala. I když některé už nemělo smysl řešit (třeba jeslti mám chodit plavat, cvičit, atd... když nemám vycházky 😅 ), a hlvaně na to očkování jsem zapomněla...Ale vím, že nemuím na EKG a plicní,když nemám žádné problémy.
Medan - super, tak hlavně, aby to tak vydrželo i nadále 😉
Andel - já rodinné oslavy nesnáším 😝 aspoň výhoda neschopenky, nikam nemůžu 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre