Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
25. nov 2009

slunicko, vitaj medzi nami 🙂

vladkaz1
25. nov 2009

cafte ,som unavena jak pes ,dnes som tom prehnala pochodili sme kilometre aj s malu a ta este nespi ..ni neporazi ma .. je mi zle cely den . 😝
Ani ma nestraste ze ked sa chudne nieje nieco v poriadku ,zatial mam vsetko v poriadku a -7kg, nieze by som sa stazovala ..
malej som dnes kupila kozusinku na kapucu kabata, je to nadherne 😀

monika.c
25. nov 2009

po dlhej dobe sa vam opat ozyvam,vy teda toho popisete,ani nestiham citat.ja idem na sono 14.12. na ten velky utz a teraz si uz len rozmysliet,ci si dam 3D sono urobit tu v uk alebo na slovensku,ked som bola minule u midwife,tak som sa jej na to zabudla opytat ☹ ja som zase nejaka prechorena,ja uz fakt neviem,co toto tehu na mna vsetko lezie,asi mam nejaku oslabenu imunitu,ved vitaminy jem a aj ovocie,tak to bude asi tym prostredim v ktorom pracujem ☹ len to nechapem,lebo aj prve tehu som pracovala s detmi a vtedy som bola chora asi 1x aj to cez vianoce a teraz mi je furt nieco,teraz som momentalne bez hlasu. 😒 moj manzel je sice rad,aspon toho vela nenarozpravam,ale chudacik Luky,len na mna pozera ked zacnem septat a nieco mu chcem povedat.no a k tomu priberaniu,ja som pribrala uz 4 kila a to neviem z coho,lebo nevolnosti mam stale,vzdy vecer a to neberem ani nijake lieky,na ktore by som to mohla zvalit,tak uz zostava iba genetika,asi som to zdedila po mamine.uz sa s tym len musim zmierit,ze budem ako gulicka 😅 ozaj aj ja vitam nove tehulky 😉

vladkaz1
25. nov 2009

Monika pozeram ,ze chces tak isto Laru ako ja 🙂

vladkaz1
25. nov 2009

Lauru ,prepac mala mi tu tuka 😅

vladkaz1
25. nov 2009

Hodila som aj ja brusko do albumu ,len mi to nejde dobre odfotit 🙂

monika.c
25. nov 2009

no to sme s muzom vybrali este pri prvom,lebo vsetci mi tvrdili,ze to bude dievca,len ja som citila ze chlapec a bol to chlap,co nam povedal aj dr. zhruba asi v 30 tyzdni,no ale vybrali sme aj meno pre dievca,teda moj muzik a mne sa paci,tak sme pri nom zostali 😉 a teraz mam takeho tusaka,ze to bude baba,tak uvidime 😉 ja dufam,ze ma moje tusenie nesklame 🙂

cumelila
25. nov 2009

Ahojky dievčence ..dlho som nepísala ale občas kuknem čo všetko už máte pokúpené a ako pekne nám rastú brušká...ja idem pondelok na testíky a Uz 🙂 tak sa teším keď uvidím drobčeka...
ešte sa opýtam aj keď asi trošku skoro či neviete či sa novorodenci ešte balia koli nožičkám na široko...u nás v porodnici sa to už nerobí tak aby som vedela či mam kupit do základnej výbavičky aj ortopedické nohavičky..

doli1
25. nov 2009

holčičkám se preventivně dávají ale neni to pravidlo a kluci jen když je něco špatně ale stačí dat jednu normální a jednu látkovou plenu a je to to stejné

cumelila
25. nov 2009

doli:..tak preventívne kúpim dakujem

lucik...
26. nov 2009

Dobré ránko, tak dneska konečně mi posílají zásilku z betterfly 😀

yanika
26. nov 2009

Dobre ranko, lucik: tak aky je tovar? Si spoko? 😉

lucik...
26. nov 2009

yani no já nevim, dnes to teprve posílají 😀

michalag
autor
26. nov 2009

Dobre ranko 🙂 ... dnes volat po vysledky z tripplov, tak na nas myslite

xxx.klarka
26. nov 2009

ahojky holky. Dneska jsem nemohla nějako spát. Nevím co to zase má být .... včera mě chytli nervy a večer jsem probrečela, že se bojím těd testů. Paráda no :o/

Vítám nové těhulky

michalag: držím palečky 🙂

lucik...
26. nov 2009

klari já se taky bojim, ale musíme věřit že to bude OK a nestresovat miminko 😉 Taky mě občas takový stav ale chytne.. A to si musím na výsledky počkat do 9.12 ☹ ☹ ☹ !!!!!!!!

lucik...
26. nov 2009

michal držíme palečky, určitě to bude dobré..

pak sem říkala že kdyby to bylo špatné a rozhodli jsme se nakonec pro AMC tak budem mít zkažené celé vánoce protože výsledky by se do vánoc nestihli.. To sou tedy vyhlídky,že 😔

doli1
26. nov 2009

ahojky všem.já zas ležim včera jsem to přehnala už mi bylo líp a večer mě to znovu skolilo 😠 ale vyhla jsem se zubaři 😀
michalag držim pěstičky

xxx.klarka
26. nov 2009

lucik... : Tak to jsme na tom stejně, na odběr jdu 1. a 8. do poradny, tak to snad už bude mít výsledky.

zdenkapo
26. nov 2009

andělko buď v klidu, já jsem při Tomáškovi zhubla 9 kilo nevolnostma a taky se nic nestalo 😉

adus ta polohovací podložka-no nepořídím,malé mimi se ti zase tak moc přetáčet nebude a větši v tom stejně nebude chtít být a budu kupovat monitor dechu kdyby něco

cumelia tak TOmášek měl kyčlíky v pořádku,ale u nás v porodnici doporučijí úplně všem dětem široké balení,ale tak,že dáš normálně papírovou plenu jednorázovku,pak přeskládáš bavlněnou plenu na obdlníček a přeložíš a dáš mimi mezi nožky,aby to mělo od ostrče až k bříšku a dáš ne to punčocháčky nebo dupajdy a hotovo...myslim,že se pak jde na kontrolu kyčlí po šestinedělí a pak ve 3 měsících a tam ti řeknou,zda je to ještě nutné,ale ten začátek to určo zase tak budu dělat preventivně....

Michala myslím- bude to dobré 😉

dnes krev na lačno -zase kontrola po operaci-fuj- ještě,že tam nikdo nebyl v čekárně a šla jsem hned na řadu 🙂 výsledky zítra po 10.hodině

jachacha
26. nov 2009

caute babule, chcem sa spytat ako dlho ste cakali na vysledky z tripple testov. Povedali vam, kedy mate zavolat? Ci ako? Mne pri minulom tehu nepovedal nikto nic, az o 2 tyzdne mi prislo predvolanie, ze nie su ok, to mi ale pride dost dlho. Uz od zaciatku som na ihlach, ci je toto babo v poriadku, zajtra idem na tie blbe testy. Inak synovi vysiel down syndrom, do konca tehu som bola na nervy, ani amnio uz mi nechceli urobit, lebo bolo neskoro, nastastie je zdravy 🙂

doli1
26. nov 2009

holky nestresujte se jsme mladý tak vše bude v pohodě.pokud se nikdo do týdne neozve tak je vše v pohodě.
táta mi donesl čerstvé koblihy

lucik...
26. nov 2009

doli mě doktorka řekla že jim ty výsledky chodí tak různě bud za týden nebo dýl, nejpozději za 14 dnů a že až dorazí, sama mi zavolá.. Takže nemůžu spoléhat na to že když do týdne nikdo nezavolá vše je ok

aaadus
26. nov 2009

Dobré ráno,
klarka,lucik,michalag všechno bude v pořááááááádku 😉
zdenka já budu taky kupovat monitor dechu, jen jsem na to náhodou narazila když jsem dělala seznam výbavičky
jachacha moje výsledky byly za 2 dny
doli koblihy, na těch teď ujíždím ale dnes se mi vůbec nechce do obchodu

včera jsem dělala seznam výbavičky i s cenama, sečetla to a manžela z konečné sumy malém ranila mrtvice 😀 a snad pochopil že není možné to nakupovat vše najednou

doli1
26. nov 2009

aha tak to je blbí,že musíš čekat na zavolání.

holky včera po 4měsícich jsem snědla salám.dřiv moje oblíbené jídlo.nějaký požitek jsem stoho teda neměla.přišlo mi jak kdyby prcek říkal tak pro jednou jo ale další vyjimky dělat nebudu 😀 stále nemůžu jíst plno věcí co jsem dřiv milovala taky to tak máte?ještě by mě zajímala jedna věc taky máte tak vysušenou kůži?a dělají se vám na těle pupínky které svědí?mám opsypané celé stehna,prsa,ramena někdy to zmizí a je klid někdy je to horší a někdy jen pár pupínků.vůbec tohle z minulého těhu neznám

zdenkapo
26. nov 2009

jachacha to záleží právě na tom,kde ti ty testy dělaj,třeba mě je bere gyndr.,ale posílaj to až do krajské nemocnice,takže výsledky za týden,ale někde to maj za dva dny,než se stresovat čekáním,to bych radši volala své gyndr. a ona ví kdy to chodí,mě rovnou řekla za týden zavolejte,brali mi krev v pátek a další pátek byly výsledky- tak volej a volej 😉

doli,taky baštim-koupila jsem cestou z krve koblihy s marmoškou a loupáčky 🙂

zdenkapo
26. nov 2009

doli tak jídlo mám také jiné chutě a taky jiné než při synovi,tak že by holčička- uvidíme už snad ve středu 🙂
no sušší kůži mám taky ale na začátku těhu mi jakoby šupinkovatěla a loupala se na břiše pod pupíkem a ne vnějších stranách prsou,ale mazala jsem a dobrý

zdenkapo
26. nov 2009

luci vzali tě někde na ten 3D do Vánoc,nebo už to nezkoušíš?

michalag
autor
26. nov 2009

tak suchsiu pokozku mam aj ja, hlavne na nohach a brusku ... a chute zatial mam rovnake ako pri Samkovi ale neviem ci to mam nazvat chute lebo ja mam rada sladke odjakziva

lucik...
26. nov 2009

zdeni nevzali mě nikde, všude plno a hlavně tady většinou na ten 3D berou až od 22tt a to já jsem stejně až v lednu, tak si hold počkáme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre