Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. nov 2009

lucik já jdu v pondělí. já bych ho chtěla vidět celého, hlavně jestli má toho pindíka 😀

lucik...
26. nov 2009

aaadus jo jo, hezky celé miminko 😀 Jen doufám že nám ukáže co tam schovává 😀

lucik...
26. nov 2009

aaadus a ty jsi ted kolik? V pasu máš 18tt ale máš termín o den dýl než já takže musíš být asi podobně ne 😀

zdenkapo
26. nov 2009

Luci tak to je super... já jdu na ten 3D/4D v Německu v 21tt,protože v tomto tt na tom přístroji dělá i ECHO-srdíčko,což je taky v ceně,jinak bere od 17tt když chceš,tak myslim,že to je v poho a pohlaví by tam mělo jít už taky hezky vidět,to jsem zvědavá,pak dej hlavně vědět,mi jedem až 8.12.

Klarko-jj objednávala jsem se sama,je to nadstandartní vyšetření

mishutka
26. nov 2009

Mě říkala sestra, že po 20tt je to ideální 😉

blanka.k
26. nov 2009

Lucik - takže nakonec jste se rozhodli pro amnio,kdyby náhodou? My se zas rozhodli, že to necháme tak. ani na výsledky sjem se nepatala kdy budou,ani mudr. nic neříkala, jeslti volají nebo mám zavolat. takže za 3 týdny jdu do poradny a nestresuju se 😀
Na 4D chci jít první týden po novém roce, to budu 23tt 😉

klaarka22
26. nov 2009

Ahoj kočenky...

tak chci jen ve zkratce reagovat na ty 3D a 4D utz,když si přčtete jakoukoliv rožuru tak tam to máte jasně nejlepší 3D nebo ten druhej je v rozmezí od 18 do 24 týdne..vy si to platíte je vaše věc kdy tam půjdete a basta

LUCI ano budeidět všechno nebooooj se.. 😉
holky to já jen cinknu mámě že chci 3D a mažu za ní ať mi ho v nemocnici udělaj a hotovo..

dneska sjsem byla na těch triplech a to jste jako neviděly..kdyych tam nemusel atak tam teda nejdu jelikož mám kašel a rýmu ale musel a jsem jinak bych prošvihla ten termín ne...no přišla jsem tam ženský jako normoš pohoda sice koukaly ale nic neřekly ať si myslely co chtěly...a pak tak přišla nějaká 36 tt těhule na oděry jako já ale jiný a já jsem pokašlala do kapesníku a frkla sopla a ona hned na tu co seděla vedle ní jako že co tam dělám že bych měla bejt trochu obezřetná a tak(já to chápu že se bojí ale má držet papulu)tak jsem se zvedkla vyšpulila pupek a šla za ní a řikám jí...
"jsem stejně těhule jako vy....kdybych tu bejt nemusela tak tu nejsem ale jdu na oděr a na ten musim..takže pokud máte problém tady máte sterliní roušku...a propo měla Byste jí nosit u seBe když takhle někam jdete"

já je teda nosim všude..u nás je teď hodně tý chro chro a k tomu ještě černej kašel takže humáč.. ☹

doli1
26. nov 2009

v tom 23tt a víc je to fakt spíše zaměřeno na hlavičku.jsou stoho krásné fotky jak to mim vypadá ale ukázali mi všechno.vnitřnosti,prstíky,měřili nožičku,průtok srdíčka,prostě všechno ale je prada že celí se tam už nevešel jen je prostě líp vyvinut na ty fotky tvářičky.klidně kouknite do albíčka šimonka jak vypadal

aaadus
26. nov 2009

lucik v pondělí na poradně mi psala do průkajdy že jsem 17tt ale mám v tom zmatek 😀
klaarka to je dobré z tou rouškou 😀 😀 😀

blanka.k
26. nov 2009

Mě včera mudr. dělala fotku u sebe z UZ, klasickou a máme tam jen hlavu a tru, víc se nevešlo 😅 Akorát hned na začátku byl asi 3 sec. skrčený, a cucal palec, ale pak asi jak do něj šťourla, tak se natáhl a už byl moc velký 😅 😅 😅

aaadus
26. nov 2009

blanka to už máš obříka 😀

lucik...
26. nov 2009

blani my taky máme jen hlavu a část těla na fotce 😀 Tak jsem zvědavá.. Sem se ptala jestli pozná pohlaví a on že když ho uvidí tak ho řekne ale že ne vždy musí být vidět.. Tak musim mimču něco hezkého slíbit když se ukáže 😀
zdeni jasně, hned vám napíšu 😀 Mám z toho strašnou radost

lucik...
26. nov 2009

blani já nevim, jsem z toho zmatená.. Jednou si řeknu jo pak zase že v žádným případě 😀 Ale myslím že nakonec asi ne protože sem posera a bojim se tý jehly 😀

vladkaz1
26. nov 2009

Blanka ty mas uz jake krasne brusko ,ja odpadnem .. pekne pofotene ,ja som sa vam vcera snazila s telefonom v kupelke ale mam to take rozmazane ..ale kamoska mi stale vesti chlapca ,tak ak chcete kuk na brusko moje do albumu 😀

doli1
26. nov 2009

blanko nevíš jestli na veveří když jdeš v tom 20tt jestli to už nahrávají na DVD?

vladkaz1
26. nov 2009

A vcera ste tu rozoberali ,ze do kedy sa moze to 3D sono spravit ,tak som to zistovala do 28 Tyz. takze sa nebojte ked vas objedna od 20 -28 Tyz. 🙂

doli1
26. nov 2009

vladka já už se dívala včera a řekla bych že zas holčička

vladkaz1
26. nov 2009

Doli ,jaj oki nik mi neodpovedal .. no to neee 😀 😀 😀 chlapec .... lebo budeme doma 3 baby 😀 😀 😀

aaadus
26. nov 2009

vladka pěkně kulaťoučké břuško, že by fakt ten kluk? 😀

lucik... na tu jehlu se nesmíš dívat, já se při odběrech klků dívala na manžela a on mě hladil po vlasech a kukal na utz, byl z toho celý paf

vladkaz1
26. nov 2009

Doli ty kde mas brusenko odfot 😉 ,som zvedava porovname pupiky ...
pri malej som isla inak uplne sa mi vyrovnal pas s chrbtom bola som jak sulec rovna ,teraz nie mam taky vykrojeny pas a ide mi to do predu nie do boku 🙂

blanka.k
26. nov 2009

Doli - já myslím, že ne, prootže je to klas. vyšetření zadarmo a žádný "nadstandart", ale já si chci říct o 2 fotky, mají tam cenu 50,- za kus. Myslím, že by to i nahráli, ale za prachy, jako vše ostatní 😀
Vadka - díky 😀 Až se toho bčicha děsím,a le už mě aspoň pouští sednou v MHD 😀

vladkaz1
26. nov 2009

Aduska ,aj ty mas jaky pupicek jeeeee ,ja sa s vami taaak tesim 😀 😀 😀 😵 😵 😵

doli1
26. nov 2009

vladko kdo by nechtěl ještě jednu takovou krásnou copatou princezničku.

mishutka
26. nov 2009

Já jsem taky zvědavá na to DVD, jednou jsem ho viděla u kamaráda v práci.
Malá spala pak do ni dlubly a ona se krásně celá začala protahovat a mrskat 😀 Bylo to úžasné!!!
Tak doufám, že prcek není po mě a nebude vyspávat 😀 😅

aaadus
26. nov 2009

vladka děkuji. musím udělat novou fotku, fotím se od 7tt každý týden ať mám pěknou památku

vladkaz1
26. nov 2009

Doli , mne je to jedno ,ja by som prijala je to prakticke ohladom veci a budeme mat doma kocky jak hrom ,ale moj ani pocut .. ze on vie ze zarobil chlapa 😀 jesitak 😅 😅 😅

lucik...
26. nov 2009

aaadus já vim že se nemusi dívat, mě děsí už jen ta představa.. A bolí to moc?

doli1
26. nov 2009

já mám bříško v albíčku z minulího týdne a šimona mám tady pro porovnání(jinou fotku nemám 😒 )https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... myslim že je to stejný bříško.kulatý dopředu ale přesto se mi víc rozjeli boky tak stále doufám v nemožné tedy v holčičku.

vladkaz1
26. nov 2009

Lucik neboj sa .. nejako to vypusti z hlavy .. netrap sa tym a ty mas jake este vysportovane brusenko 😵

aaadus
26. nov 2009

lucik... amnio prý nebolí, je to jiné jako klky - ty mě bolely. ale dr. říkala že každý bolest vnímá jinak a já byla z nervama docela v háji a to tomu asi nepomohlo. a na žádné amnio nepůjdeš, protože to nebude potřeba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre