• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Doli mate nadherne foto hlavne v krojoch ,maly je uplny pokladik xi spapala by som ho ..pekna rodinka :dizzy_face:
26. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanko pozeptám se a třeba to pujde za nějaký příplatek.vim že už na NT+ si to přepínala do 4D tak třeba udělá fotku tváře.
26. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
desmodka, toto sme riesili aj my prednedavnom ... a mne sestricka odporucala ist medzi 23-27tt (skor tu ani nerobia), lebo vtedy uz je toho dost vela vidiet a drobcek ma vyvinutych vela organov ... tak skoro by som ani ja nesla,
vladka: ha ha vysportované jo :grinning:
autor
baby tak idem volat
Lucik na foto tak pripada :wink: , ja sa priznam ze ja mam slaninkove a este po malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby sorac, to patrilo do inej temy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
... s tym 3D sonom
díky prcek každýho okouzlí svíma kukadlama ale jinak je to pěkný čertík aspon se nenudíme.
machalang držim pěsti.
26. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag držím pěsti
26. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa ,vsetko bude oki .. :wink:
Doli ,tak mi mame tak isto certika bertika doma .. poznam to .. :grinning: , staci ze nasim povie dedusko babika a su na makko z nej a povolia jej aj posledne ja som stale ta zla doma ,aj MM povoli vsetko :pensive: :sweat_smile:
26. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi tak toho se já bojim..Že manžel povolí vše a já bude ta nejhorší :angry:
26. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teď jsem se ták vytočila, objednala jsem si na 24print.cz kalendáře a fotografie a poslali mi úplně někoho jiného zásilku. Na to že to jsou dárky na Vánoce, tak to je super, snad to nějak brzo vyřešíme a pošlou mi ty správný!! :frowning2: Chudák mimí, asi se diví jak to ve mě pění.

Holky a jak jste na tom s výbavičkou? máte už něco nebo jsem jen já takový blázen že mám už přes polovinu nakoupenou :grinning:
26. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladko :grinning: to znám jsme na tom stejně.já vychovávám a zbytek rozmazluje. :angry: :angry: :angry:
26. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o mně manžel už teď říká že jsem generál, ale někdo musí vychovávat když ostatní rozmazlují. u nás bude asi nejvíc rozmazlovat mamka moje - první vnouče no

teď mi přišla zásila z betterfly - to bude teploučkou v zimě. a jako dárek malá pamperska :grinning:
26. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus :grinning:
klari no my máme hadrů už spoustu, hlavně těch malinkých, takže všem budu říkat ať kupují už větší.. Jeee, já taky objednávám kalendáře na 24print :wink:
26. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas to funguje celkom dobre my vychovavame a stary rodicia rozmaznavaju a s tymi je teraz dost malo, takze super
26. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táta ted dostal nadaný od učitelky ve školce,že se prcek neche oblíkat a vyslíkat.on vždy přijde do školky nabo doma vyslíkne prcka a je to bez řevu a když jsem mu říkala že to tak nejde tak mě nebral na vědomí.ted to slyšel i zdruhé strany tak už ho konečně taky nechá.trvá to klidně i půl hodiny než zjistí že ho nikdo nevyslíkne,než se vysteká a než se konečně vyslíkne a věci uklidí.doufám že tento čas se bude postupně skracovat a vynecháse čekání a stekání.u mě si to nedovolí ale na táty vše zkouší.
26. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doli, nas sa tiez nechcel vyzliekat obliekat, ale v skolke nemaju len jeho tak ... a uz sa vie sam vyzliect aj obliect, sice obcas si oblecie nieco naopak ale snaha sa ceni a ked mu nejde tricko co je uzsie site, tak mu pomozem, ale vacsinou uz krici "ja sam, ja sam" :slight_smile:
26. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj sa on sa to nauci, oni su len lenivi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej akurat teraz zo zimnymi topankami mu teraz pomaham, lebo ich ma ako trekove a tie si obut nevie, lebo ide to dost tazko aj mne
26. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal koukám že se ti líbí ta Bexa vidělas jí naživo??na kolik u vás vychází??
26. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... : Já objednala poprvé a asi naposledy, takový nervy a problémy s zím. Hrozný!! :frowning2: Tak já mám hodně oblečení po mojí mladší sestře, takže toho tolik nebudeme kupovat. Ale stejně už mám i plno nového, už máme i postýlku, povlečení, peřinky, lahvičky, a tadyto všechno :grinning: jsem úplně blázen. Něco vidím a hnedka kupuji, Už mám i plno hraček :slight_smile:
26. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag však on to taky umí když chce.vim to moc dobře i punčocháče zvládá.že má něco naopak to neřeším.jenže je to vyčůránek ví že táta udělá cokoliv hlavně že bude klid a ve školce spíchají tak mu taky pomůžou ale už asi i jim došla trpělivost.mají ho nechat s uklizečkou a jít ven bez něho a hned budou vidět jak druhý den bude rychle oblečený.zimní boty mu taky nejdou má je na tři suchý zipi a jde to těžko i mě.
tak co jak jsi dopadla?
26. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nazivo som ju este nevidela, ale este som nebola ani nejako kukat ... tu vychadza okolo 250 eur
26. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal děkuju to je asi tak jako u nás...tak až jí omrkneš hoď jsem recenz
26. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari tak my máme jen hadry, nemáme žádné hračky ani flašky ani nábytek..

michal tak cooo
autor
este neviem, lebo bud ma sestricka zrusi ked niekoho ma v ordinacii, alebo ma obsademe, tak teraz volam kazdu chvilku ako debilek :unamused: :angry:
Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? :slight_smile:
autor
Ivka, jasne ze mozes, vitaj!!!! :wink: :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok