Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ivka1603
26. nov 2009

Ahoj michalag, volas si k sestricke koli vysledkom Tripple testu?

ivka1603
26. nov 2009

Miska, mam pocit, ze mame rovnaky termin v pase - 30.4. 2010 😀

lucik...
26. nov 2009

vítej ivko 😉

ivka1603
26. nov 2009

ahoj lucik.....som rada, ze som momentalne doma na marodke s dcerou, aspon si mozem s vami popisat 🙂 😉

aaadus
26. nov 2009

ivka vítej 🙂

u jedné maminky v albumu jsem našla tak krásný pokojíček, už jsem jí psala jestli by byla tak hodná kde ho splašila, přesně podle mých představ

michalag
autor
26. nov 2009

ano, volam k sestricke, ale uz ma to zacina serinkat 😠 ... jeeej tak mame rovnaky TP 🙂

ivka1603
26. nov 2009

ahoj aaadus....
Baby, uz vam prisli vysledky z tych Tripple testov?

lucik...
26. nov 2009

aaadus jee ukaž

michalag
autor
26. nov 2009

ivka a tebe?

lucik...
26. nov 2009

ivka já na nich byla včera takže výsledky do 14 dnu

ivka1603
26. nov 2009

ja som bola na testoch presne 16tt +0 a min. piatok 17tt som uz aj mala vysledky, nastastie na moj vek to dobre dopadlo.....dufamze aj vy mate dobre vysledky...su to naozaj nervy tak dlho cakat ☹
Miska, ty si este mladucka, budes to mat v pohodke, neboj sa 😉

michalag
autor
26. nov 2009

ved to dufam, ale tie nervy, co teraz prezivam ... doteraz to bolo v celku fajn, nejako extra som nato az tak nemyslela

aaadus
26. nov 2009

ivka já jsem si na výslekdy volala včera a jsou v pořádku

lucik... kuk, úplně jsem se do něho zamilovala, doufám že to nebude nějaký zahraniční dovoz 😒
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

michalag
autor
26. nov 2009

aaadus, krasna izbicka 😵

ivka1603
26. nov 2009

Neviem, ci tu nie som z vas najstarsia......tento rok som mala 33 rokov a v aprili 2010 budem mat 34 😕

michalag
autor
26. nov 2009

tak to budes mat pekny narodeninovy darcek 🙂

michalag
autor
26. nov 2009

ivka, poslala som ti IP 😉

lucik...
26. nov 2009

aaadus krásné 😉

ivka1603
26. nov 2009

aaadus - gratulujem ti
este som sa vas chcela spytat baby, neobjednavali ste si nahodou nieco cez inzerat od Martiny Chalupkovej (ma nick (martiniblue77) ??? Ja sa pytam len preto, lebo je to podvodnicka, na MMB uz oklamala niekolko mamiciek ☹

aaadus
26. nov 2009

michalag, lucik... že jo, už i uvažuju že bych si ho nechala udělat u stolaře pokud to pro mě nebude dostupné zajet si pro něj

aaadus
26. nov 2009

ivka děkuji
já z druhé ruky neobjednávám, nenašla jsem k tomu důvěru, pouze nové věci z e-shopů. vím, že by mě spousta věcí vyšla levněji, ale taky bych mohla hloupě prodělat

michalag
autor
26. nov 2009

aaadus,ak je tvoj muzicek sikovny, tak myslim ze by vas to vyslo aj lacnejsie, keby ste si to dali narezat a pozkladali sami

michalag
autor
26. nov 2009

ivka, nastastie nie, ale si zlata ze si nas na nu upozornila 🙂

aaadus
26. nov 2009

michalag on je šikovný jenom když se mu chce a to do něho ještě musím tak 2 měsíce klevetit 😠 to už potom psychicky neunese a raději to udělá ať má ode mě pokoj 😀

doli1
26. nov 2009

aaadus úplně mi to připomína předešlou dobu 😀 to hodně pokoju a kuchyní bylo v takové oranžové i takové skříně.jiná barva a byl by moooc krásný.

ivka1603
26. nov 2009

Miska, poslala som ti spät IP.....
Ahoj doli1

aaadus
26. nov 2009

doli mě by se líbil v zelené. to bude mít manžel radost až do něho večer budu hustit 😀

michalag
autor
26. nov 2009

baby, konecne som sa tam dovolala, takze sreening dopadol negativne!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale som si vydychla 🙂

ivka1603
26. nov 2009

Ozaj, v akej farbe kupujete vecicky? Ja este neviem, ci to bude na 100percent chlapec, ale väcsinou kupujem v bledozelenej a bledomodrej a samozrejme v bielej farbe 🙂)) Ruzovu a cervenu uz nechcem ani vidiet 😀 , mam doma dve baby a uz stacilo 😉

ivka1603
26. nov 2009

no vidis Miska, tak ti uprimne gratulujem, vsetko bude uplne v poriadku..... Kedy ides najblizsie na ultrazvuk koli zisteniu pohlavia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre