• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
to bude radosti na vánoce, všichni tatínci dostanou stejnou knížku a už vidím ty obličeje :grinning: ještě že se neznají navzájem, by si mysleli, že jsme se proti nim spikly :sweat_smile:

tak jsem teda taky přidala nějaké fotky do alba
26. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus to si piš že by si řekli že sme se spikly :grinning:
26. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... ten můj to stejně nebude číst. jedině že bych mu ztopila svět motorů co mu chodí, on totiž čte jedině na záchodě :grinning:
26. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus tak mu to vyhod a na záchod strč knížku :grinning:
26. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik to víš že mu všechno povyhazuje a dám tam tu knížku, bez čtení mu to na wc "nejde" :grinning:
26. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
vítám ové těhulky, vy jste toho nakecaly. mě došla kamarádka tady z BRM a MK a dělala jsem jí fotečky bříška, po 2 hodinách už chudák asi byla utahaná a já se přiznám taky.Teda hlavně potom, co jsem šla na oběd a teď došla d otoho teploučka (dala jsem všechny radiátory na max. aby jí nebyla zima) a asi to zalomím...
koukám, že se všem už hezky plní albíčka bříškama, no hezky holky rosteme, musíme se pochválit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj blanka :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky+ nové těhulky :slight_smile: teda vy jste toho nakecali :grinning: já s tím naším raubířem moc nemám šanci:frowning2:vstává ráno čím dálo dřív(6 -6.15, dřív v pohodě do 7..)..asi abych už trénovala na sourozence :grinning: navíc u nás je teď moc hezky,takže vyrážíme za chvíli ven :slight_smile: Zítra jdu do poradny,tak jsem zvědavá, jestli uvidím mimíska :wink: pa a všem hezký zbytek dne :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,tak dnes som z toho sona išla trošinku sklamaná ešťe ráno som sa doma prihovárala Lauruške a na sone vajká cez celý monitor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a tak strašne som túžila mať druhé dievčatko..

aj v obchodoch som už okukovala aké prekrásne vecičky majú na dievčatká a zas chalan hm :sweat_smile:
už máte vybrané nejaké kočíky ak ano hodte foto...
26. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olga - tak jestli my budeme mít holku, tak to můžeme vyměnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kočárky jsme zatím nikde vybírat nebyli,, ale kamarádka má tento, tak jsem si ho zkoukla, atd. a moc se mi líbí. Sedačku chceme Maxi-Cosi, tak aby šla dát na ten kočárek :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3568668&vReferer=%2Fphotos%2Fblanka.k
26. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli my chceme taky holčičku ale vidím to spíš na kluka.. nevim proč ale mám takovýho zlýho tucha :grinning:
26. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..zase ste toho tolko popisali, ze nemam sancu vas docitat.. :slight_smile:

ja by som chcela dievca a moj drahy chlapca...ale mne sa stale sniva, ze je to dievcatko, aj dnes v noci som porodila krasnu okatu Paulinku.. :slight_smile: tak dufam, ze sny sa stanu skutocnostou..
26. nov 2009 o 16:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka na peg perego jde dát maxi cosi? je to můj nový favorit, dokonce jsem našla obchod v ostravě kde ho prodávají, i tady na MK jsou na něho dobré ohlasy jen ta cena no...
26. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - mě ta kamarádka říkala ,že jo. Prý ale se musí koupit nějaký nástavec :wink: To nechám na muži. nějak pořád dumá nad těma autosedačkama a zatím vítězí právě tato: http://www.babystyle.cz/autosedacky-maxi-cosi/maxi-cosi-cabriofix-2010 :wink: kčárky Maxi cosi prý nejsou špatné, ale peg perego jsou lepší (to zas nastudovala ta moje kamarádka) :wink: takže bychom to rádi zkombinovali. Zítra jede muž pro auto, tak pak chci vyrazit ke kamarádce a zkusit ten její kočárek, jak půjde do kufru :wink: A atky aby ho muž viděl "naživo" :grinning:
26. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka aha, jen že to nikde není napsané. autosedačka peg perego vypadá bytelně a má základnu isofix
26. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ty P.P. autosedačky prý taky nejsou špatné :wink:
26. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jde k tomu koupit i podstavec pokud nemáš isofix v autě
26. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, uměla byste mi některá vysvětlit, jak ve Photoshopu udělat na fotce vše čb kromě jedné věci, tu nechat barevnou...? :wink: nevíte někdo jak na to?
26. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neumím, protože jsem stráááááášně šikovná na takové věci :grinning:
26. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak ja som dnes absolvovla poradnu -O.K. , odber na triply - pohoda a objednanie na UTZ v 20t.t. co bude 21.12.09, takze pekny darcek na Vianoce, ak sa drobatko pekne ukaze. U nas 3D/4D robia medzi 24-26t.t. a stoji 50eur(1500Sk), tak este zvazujeme co a ako a zalezi ako dopadneme v 20t.t., no a este ma doky poslal na diabetes vysetrenie- pitie sladkej vody, ze ked som pri prvom mala na to nabeh tak pre istotu.

Blanka z fotom neporadim.

vek ako prvorodicka som mala cerstvych 35 rokov :wink: , dlho cca 5 rokov sme sa snazili o mimi, no a teraz uz nie je odvaha nieco odkladat na potom.
26. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s fotkama neporadim já bych to udělala nějak složitě,vystříhnout obarvit a vložit ale nevim jestli to tak ve skutečnosti jde.
kaja... to je fajn že je vše v pohodě a cukr přežiješ
jdu taky 21 prosince.já doufám že se cukrovce vyhnu :grinning:
26. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
před chvíli jsem si skvěle užívala pohyby i dokonce na ruku ale táta nekopl nebo spíše táta to necitil a potom se nějak otočil a je po pohybech.jak furt kašlu a smrkám tak je často vzhůru
26. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že většina bude mít ten týden jak je Štědrý den fakt pěkný dááááreček :grinning: Tak hlavně, aby už tam viděli pohlaví :wink: Já jsem dnes našla kontakt na předporodní kurzy, tak tam chci zítra brnknout, jak moc dobředu se objednat a taky našla ceny za porod a nadstandart :sweat_smile:
Doprovod rodičky k porodu: 400Kč
Předporodní kurz pro rodičky: 300Kč
Předporodní kurz pro doprovod: 150Kč
Nadstandardní pokoj po porodu: 1200Kč/den
Poporodní pokoj pro nepřetržitý 24 hod. pobyt celé rodiny: 950Kč/den
Akortá nevím, když chci nadstandart a aby tam se mnou byl manžel, jestli se ty prachy sčítají :sweat_smile:
26. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to máte nadstandart ještě dražší než u nás na fakultce. mě klepne jestli nebude volný :angry:
26. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - teda, to se máš. Já cítím prd...ale aspoň mám klid na spaní :grinning: :grinning: :grinning:
Adus - já ho taky moc a moc chci, tak doufám, že bude volný, mají jich tam 8 :sweat_smile:
26. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě dávají v Černých ovcích reklamaci kočárku Casualplay S4, kdy ho X krát paní reklamovala s různými vadami :fearful:
26. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ho v noci zatim necitim většinou ráno když sedim u pc ted častěji myslim že je to tim nachlazenim že ho stále budim.
taky doufám že budou volný nadstandarty.1200,-to je pěkná pálka ale tušila jsem to.
26. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak kolik jich tu na fakultce nevím, stačí když bude 1 volný, víc mě nezajímá :grinning:
ještě že casual nechci, ale někdo ho tu chtěl, myslim lucik...?
26. nov 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Casual je docela oblíbený kočárek, teda aspoň v mém okolí, vždycky když jdu na oběd, pozoruju kočárky :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po kočárech taky pokukuju, někdy si připadám jak magor, ale pokud tam není napsané co to je za značku tak to stejně nepoznám :grinning: a 3-kolky vedou
26. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok