Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
26. nov 2009

tak na to sa strašne teším až toho drobčeka uvidím a aj keď sme mali zo začiatku problémy a musela som len ležať a keď mi bývalo tak strašne zle tak som si hovorila že nič z toho mi nevadí, hlavne nech je maličkému dobre. už v tehotenstve by sme pre tie naše deti urobili všetko na svete 🙂

zzuzullka
26. nov 2009

mne sa zdá že mi už prsia nerastú a ani ma vôbec ale fakt vôbec nebolia tak snáď je všetko OK, lebo čo počúvam tak väčšino mávajú baby citlivé prsia alebo sa mýlim? 😅

michalag
autor
26. nov 2009

zzuzullka, ja nemam vobec citlive prsia a zvacsili sa len minimalne, ale na novu podprdu to je 😝 😀

aaadus
26. nov 2009

to mi říkala i kámoška, strach o dítě bude napořád

zzuzullka
26. nov 2009

michalag tak to si ma potešila.

ja terar čakám či sa ozve sestrička kvôli výsledkom z tých tripplov alebo nie, ale dúfam že nie. keď ani zajtra nezavolá tak je všetko OK a aj keď si hovorím že sa z toho nebudem vôbec stresovať tak vždy keď mi zazvoní telefón tak sa pozerám trochu s obavou že kto volá

doli1
26. nov 2009

já už je taky nemám citlivé a taky nerostou nebo aspon myslim.to přijde až po porodu.

aaadus
26. nov 2009

já mám prsa samou žílu, bolí mě jen bradavky a objem se mi zvětšil o 6cm 😝

zzuzullka
26. nov 2009

adus, no pekne.
mne sa hodne zväčšili hneď na začiatku a teraz majú pauzu aj tak sa mi môj manžel smeje že s nimi všetko zdemolujem aké sú veľké a keď nie som na ne zvyknutá 😀

michalag
autor
26. nov 2009

doli o tom ani nehovor, ja som z nemocnice odisla ako P. Anderson, aspon tak ma nazval moj drahy

doli1
26. nov 2009

já taky a málem ještě ze zánětem.prsa celí nateklí a červený a malí chrápal.doma žádná odsávačka tak jsem brečela a odsávala rukou ty strašně bolaví prsa.na to nikdy nezapomenu ale stačilo trochu a hned bylo líp

aaadus
26. nov 2009

zuzul no pěkné to bylo když se zvětšily jen trochu, už by stačilo. já fakt nevím jak teda budou vypadat po porodu, to je budu mít asi až pod pupek nebo co. a mám pocit že mi prsa dneska asi zhoří

aaadus
26. nov 2009

já mám s odsávačkou dilema jestli ji koupit už nebo až když bude potřeba

zzuzullka
26. nov 2009

no teraz si dávame prsia do podprsenky a po pôrode ich budeme dávat za gumu od teplákou 😀

aaadus
26. nov 2009

zuzul to asi jo 😀 😀 😀

lucik...
26. nov 2009

tak mě prsa taky dost bolí, hlavně bradavky teda ☹ A objem se mi zvětšil taky tak o 6cm 😀
Jááá chci casual jo jo jo 😉

aaadus
26. nov 2009

lucik... uf, nejsem jediná 😀

teď mi manžel dovezl dopis FN Olomouc z kompletníma výsledkama z oběru klků, to je tak hezké si přečíst že je všechno v pořádku 😵 se mi bude dobře spát

doli1
26. nov 2009

super konečně klidné spani.moc gratuluji

michalag
autor
26. nov 2009

aadus, supeeer tesim sa s vami 🙂

helka1
26. nov 2009

aaadus to je super, ze je vsetko OK a k tej odsavacke tu by som teraz neriesila, teraz vobec nie je iste ci bude potrebna a ak bude potrebna tak urcite to riesit kvalitnou odsavackou, lebo s nekvalitnou sa natrapis. Ked som porodila dvojky ani som nevedela, ze budem odsavacku potrebovat, ale drobci boli malicky, chlapcek sa este naucil kojit dvieca nie takze 13 mesiacov som jej odsavala mliecko a bez kvalitnej odsavacky by som si to nevedela predstavit 😔 .
Ale ovela lepsie je samozrejme kojenie 😉 - s tym je ovela menej roboty ...

michalag
autor
26. nov 2009

helka a co si mala za odsavacku?

zzuzullka
26. nov 2009

adus, super sprava 🙂

zzuzullka
26. nov 2009

baby a ako by ste riešili moju situáciu: v máji porodím a v septembri máme ísť na svadbu ktorá bude od nás cca 200 km. a teraz neviem či budeme musieť nechať drobca doma s mamkou aby ho strážila lebo ona nepôjde na svadbu, alebo či bude môcť ísť s nami s tým že tam bude niekto u koho by bol a kto by ho strážil niekde v tej istej dedine a len by ma tam šofér vždy zaviezol na kojenie

doli1
26. nov 2009

helka v kolikátém tt se děti narodili?

doli1
26. nov 2009

kdo má svatbu?jdeš za svědka?

lucik...
26. nov 2009

zuzul mám podobný problém 😀 Ale máme to asi jen 60km 😀 Říkali jsme že prcka vezmem na obřad a pak ho odvezem domů k mamce a pojedem tam.Mlíko odstříkám a nebo mu dá sunar

babara
26. nov 2009

Holciny, vy zas lamete rekordy v psani 🙂

Mne teda v prvnim tehu z prsou nic neteklo, az v porodnici, a ac po cisari, kojeni no problem, pac malej byl od prvniho momentu desnej savec.

Odsavacku jsem mela, nejdriv podedenou tu balonkovou, auau, v porodnici mi pujcili elektrickou, to byl des ten par dni, no pak mi mama nejak rikala, ze musim zbytky odsavat abych neztratiula mliko, tak jsem si poridila Medelo Harmony, manualni, ta je skvela, ale myslim, ze nebylo treba, ja skladovat mliko nepotrebovala a malej pil hodne porad takze tak. Ale odstrikavat rucne mi neslo, teda zezacatku v porodce, kdyz me to ucila sestricka s temi bolavymi prsy, pak jsem se toho bala, ale po rozkojeni to uz jde i rucne no.

zzuzullka
26. nov 2009

môj brat a ako svedok asi nebudem len normálny hosť 🙂 sa tak teším, ja svadby milujem 😀

babara
26. nov 2009

Ja se vdavala, kdyz byly malemu 4 mesice🙂 ale slo to

babara
26. nov 2009

sem se nechtela vdavat tehotna, prcek nas predbeh, a tak jsem si celkem pomohla 😀

doli1
26. nov 2009

asi bych někoho vzala sebou nějakou kámošku které bych věřila a nechala bych jí dítě.určitě tam budete spat nebo bych tam určitě spala.
já odsávala ručně měla jsem balonkovou děs a hrůza.šimi sál jen do šestinedělí pak se odstavoval tak jsem aspon odstříkávala a dávala ve flašce do třech měsíců pak to vzdala.
já zas nevim co dovča jestli moře nebo nee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre