Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

helka1
26. nov 2009

Ja som rodila v 33 tt a mala som tiez Medelu Harmony, je to fakt super odsavacka, este su dobre aj tie aventky, podla mna vsak stacia aj tie rucne-pakove, nemusia byt elektricke, pri pakovych sa lepsie nastavi ten podtlak, podla mna 😉

michalag
autor
26. nov 2009

helka, dakujem, ja planujem kupit Aventacku odsavacku 🙂 , len vela zien vravi ze nie su dobre, ale neviem preco

helka1
26. nov 2009

michaela, ja neplanujem kupit ziadnu, uvidim ci sa rozkojime, pevneverim ze ano a potom to nebudem musiet riesit 🙂 , ale ak to bude nevyhnutne tak zase len medelu harmony....

. Inac neviem ci nie som prva, ale my uz mame pre mimco kociarik kupeny... 😵

michalag
autor
26. nov 2009

ja som si kupila piestovu a ta sa mi pokazila, takze som ju dala reklamovat a bola som bez odsavacky cely mesiac, takze som musela odsavat rucne a vlastne v tom mesiaci som zacala stracat aj mlieko (pravdepodobne aj zlou technikou rucneho odsavania) vtedy sa pridala k tomu vsetkemu viroza a vysoke horucky potom mesiaci som si kupila piestovu chicco, teda len som doplatila (kedze reklamaciu uznali) a uz nikdy viac, ruky ma boleli ako slona, ale to som uz zachranovala co sa dalo

doli1
26. nov 2009

co jsi vybrala za kočárek?
my až po vánocích ale taky ho už vybírám

michalag
autor
26. nov 2009

a aky???

helka1
26. nov 2009
michalag
autor
26. nov 2009

helka, pekny a aj neutralna farba 🙂 😉

doli1
26. nov 2009

pěkný je a super cena za takovou výbavičku.teda pokud jste koupili přímo tento 😀
takové barvy jsou ted oblíbené ale já bych chtěla něco barevnějšího 😒

michalag
autor
26. nov 2009

ale cena je super 🙂

michalag
autor
26. nov 2009

No kocky ja sa s vami pre dnesok lucim, lebo uz ledva pozeram, bruuuu nocku 🙂
😔 😔 😔

helka1
26. nov 2009

hej, presne z tohto inzeratu sme ho kupili 😵 , cena super, stav tiez super takze nebolo o com rozmyslat. A tak skoro sme ho kupili fakt len koli tej cene, dokocna nam to spustil na 130 EUR a tomu sa nedalo oddolat 😅 😀

doli1
26. nov 2009

já tu dnes budu dlouho.nemohu spát a jsem vyhoštěná s ložnice.mám děsnou rýmu které se moc nechce a je v dutinách což je nejhorší.tak abych kluky nerušila zůstanu v obyváku s notbukem a telkou

doli1
26. nov 2009

to je fakt super dostat se k takovému kočárku.taky mám vyhlídnutých pár inzerátů ale čekám jestli to náhodou nebude holka 😀

helka1
26. nov 2009

No mne to bolo fuk , myslim, ze farba ktoru mame je neutralna a nie je ani vyslovene chlapcenska ci dievcenska... som dokonca zvazovala cerveny kociarik aj ked by to bol chalan 😀 ...

Inac aj ja som chora, vyhodena zo spalne zatial nie som a strasne dufam, ze drobcov nenakazim, bo vidim aky to ma brutus priebeh na mne takze este raz to prezivat s drobcami - dakujem neprosim 🤐. Len som sa trochen obavala, kedze som mala aj horucku aby to malemu v brusku nejak neuskodilo 😔

doli1
26. nov 2009

my jsme u šimona měli tak červený i autosedačku a vůbec to nevadilo.ted mám vyhlídnutý červený s kytičkama a to už by na kluka nebylo a když to bude kluk něco vyberu ale myslim že to bude zas červená jen bež kytiček 😀
já taky doufám že to šimi nechytne.zrovna máme po neštovicích tak by měl mít oslabenou imunuty.moc doufám že to nechytne.
ty nemoci u dvou dětí to je děs co.jeden vše chytne od druhého

helka1
26. nov 2009

ved z toho mam tiez strach, ze co vsetko chytia dvojky to schyta aj ten najmladsi co je este v brusku 😔 , tomu sa asi zabranit neda... hlavne tie malinke deti tie este namaju ziadnu imunitu 😔 . Ja teraz davam dvojkam imunoglukan - surupcek na posilnenie imunity tak dufam, ze ten zabera.....

No do cerveneho fara s kvietkami by som uz tiez asi chlapceka neposadila, vsak ono by uz to pohlavie mohlo byt kazdu chvilu vidiet /hlavne u chlapov je to viditelnejsie, ze 😀 / takze uvidis ci ho kupit alebo nie 😉

No ja idem do hajan, cerpat energiu na dalsi den 🙂 paaa

lucik...
27. nov 2009

Dobré ráááánko 🙂

Holky mám po ránu šok 😀 Dostala jsem mail od šéfový, že jednala s naším fin.ředitelem a dohodli se na tom, že pokud chci tak mám 14 dní přes celé vánoce volno a navíc mám prý chodit do práce jen PO,UT,CT a PA - každou středu volnou na načerpání sil, abych tu s nimi vydržela co nejdýl 🙂

michalag
autor
27. nov 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
helka, a ked pojdu do skolky to este len bude 😅 🤐

lucik, jeeej to je super sprava, pekne od nich ze ti takto davaju dovcu a volno kazdu stredu, aspon si mozes v strede tyzdna pekne oddychnut 🙂

lucik...
27. nov 2009

michal jo jo je to super 😉 mile mě to po ránu překvapilo 🙂

michalag
autor
27. nov 2009

hned sa ti bude lepsie chodit do prace, ze ...

kapka
27. nov 2009

Dobré ráno 🙂
holky jaký máte názor na očkování proti pracečí chřipce?

michalag
autor
27. nov 2009

kapka, ja by som sa nedala ockovat ... 😉

lucik...
27. nov 2009

kapka já bych se nedala očkovat..

kapka
27. nov 2009

no já taky ne...zvlášť když i můj obvodní i gynekolog se nechtějí dát očkovat.....tak asi vědí proč....

blanka.k
27. nov 2009

Ahoj holky,
Lucik - teda, super zaměstnavatel 😉
Očkovat se také nechci dát. 😉

bramburka
27. nov 2009

taky nechci očko, ale mam trochu strach z jakékoliv nemoci

lucik...
27. nov 2009

bram no to já taky.. ☹ A ještě jak s tím pořád staší.. Vím že to jen přehání, ale tak stejnak

vladkaz1
27. nov 2009

helka ten kocik je velmi pekny a prekvapivo mala cena a super nakupny kosik 😉 ,ocenujem ja som mala doposial take pidi kosiky a stalo to za prd 😝 , tak chcem velky
Inak dobre ranko ,dnes som spala hrozne a zda sa mi ze som citila prve pohyby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre