Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
27. nov 2009

holky neni úžasnej http://www.aukro.cz/item827956505_kocarek_trojk... já budu asi bračet že ty prachy ještě nedošli ☹

vladkaz1
27. nov 2009

😀 😀 😀 idem vyprevadit MM-la do prace a potom ideme s malu von vyuzit ze neprsi ,lae je odtrhnuta od retaze a nespi mi uz mala tak si to viete predstavit 🙂

michalag
autor
27. nov 2009

vladka, tak si to uzite aj za nas, lebo tu je otrasne hmlisto a prsi 😠 😠 😠 , ale idem chlapom pripravit prekvapko - idem piect pernik

zzuzullka
27. nov 2009

ten maličký mi dáva teda pekne zabrať. som sa tešila že sa dnes konečne normálne naobedujem lebo mäso mi vôbec nechutí a dnes sme mali fazulovú polievku, ktorú mám rada ale ani som to nestihla dojesť a bežala som sa porozprávať so záchodom 😠 takže budem asi zasa celý deň hladná, ale už som si zvykla že za celý deň zjem napr. len tanier polievky, 2 pomaranče a jeden rohlík. Len rodičom a manželovi sa to veľmi nepáči a už začínajú mať obavy, keď tak dlho už nejem, ja som v podstate stále hladná ☹

vladkaz1
27. nov 2009

Michalag dakujeme ,fuha nejako sa mraci no dufam ze nebude prsat ale mam parazol ,hlavne ze sa pokupim o to aby mi mala zaspala .
Fuj grga sa mi sama kysla kapusta som to asi prehnala 🙂
Doli to mas vysnivany?

bramburka
27. nov 2009

holky, kervní test y na malou jsou OK, od 6. rijna mohu rict, je zdravá, uffff!

bramburka
27. nov 2009

ona snad mela tu prasečí verzi - nikdo testy nedelal, jak se jí to táhlo, ale zvladla to.

bramburka
27. nov 2009

doli, zjisti ale kolik váží, nevypadá lehce moc...

zzuzullka
27. nov 2009

bramburka tak to gratulujem že je Xenuška zdravá 🙂

vladkaz1
27. nov 2009

Aj ja gratulujem 😉
Ja uz chcem len s otocnymi kolesami ,byvame na prizemi ,takze je mi jedno kolko vazi 🙂

doli1
27. nov 2009

vysnivaný nee vim jak roan vypadá má ho švagrovka.těžký neni ale ta barva se mi moc libí.jen škoda těch vyrvaných cvočků to je na prd

zzuzullka
27. nov 2009

vladka tiež chcem predné kolesá otočné. ale budeme mať pri výbere asi problém s veľkosťou že aby sa nám zmestil do auta do kufra lebo máme také menšie auto.

doli1
27. nov 2009

já taky xenušce gratuluji ke svátečku.už jsem jí přála pár stran zpět a typla jsem to dobře že xenuška patří k tobě

bramburka
27. nov 2009

zzuzulka, to uz je divne, asi bys to měla resit...

doli1
27. nov 2009

já zas musim vybírat něco bytlnýho s velkými koly a skvěle houpací.naše cesty ve vesnici jsou děsné a na prochajdu jen do lesa

zdenkapo
27. nov 2009

doli kočárek vypadá hezky a určo by to člo opravit

taky třeba vybočíme a budem mít holčičku,vidim na manžovi jak by si jí přál,ale tak hlavně je mimčo zdravé,to je hlavní

MICHALAG prosím o opravu v té naší tabulce jméno u chlapečka- v ČECHÁCH říkáme Adam- Adamko zase já neznám 😉

zzuzullka
27. nov 2009

bramburka, no keď som bola v utorok na gyne a sestrička mi brala krv tak ma aj vážila takže vie že stále len chudnem a som jej hovorila že mi je stále zle a nemôžem ani poriadne jesť a povedala len že to už za chvíľu prejde.

inak neviete mi poradiť či by som si nemohla dať niečo ale nieviem čo- idem v štvrtok k zubárke a mám strašne vyvinutý dáviaci reflex a zubárka má so mnou problémy aj keď nie som tehu tak vôbec neviem ako to teraz zvládnem, asi ju tam ovraciam 😅

zzuzullka
27. nov 2009

som to napísala trochu tak nezrozumiteľne tak snáď to pochopíte 😅

xxx.klarka
27. nov 2009

slunicko76: Tak to jsem ráda, jsem se cítila až blbě kolik toho mám. 🙂 Mě už taky chybí jen pár položek, jinak mám tak nějak všechno.

zzuzullka: jéé, to mě mrzí. U mě to snad už přestalo, týden mám klid, tak doufám. Že se to už nevrátí.

bramburka: též gratuluji :o) a vše nejlepší malé.

doli1
27. nov 2009

tohle je muj vysněný jen v jiných barvách bych si ho přála http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13922461&tab=0

monulicka
27. nov 2009

ahojte
ja som tu uz pekne dlho nebola. vcera som bola v poradni a vsetko ok, babo rastie jak ma. pohlavie sa este nedalo zistit, ale aj tak zaciname rozmyslat, ze sa asi nechame prekvapit....
Inak, co sa tyka kocikov, mna sa najviac paci Jane Nomad 2009, tak uvidime co z toho bude.

xxx.klarka
27. nov 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15443213&tab=6 tento můj vysnění 🙂 a budeme ho i kupovat, tak snad budeme spokojení.

m.c.
27. nov 2009

holky, můžete mi sem dát odkaz na tu naši tabulku? Dík

doli1
27. nov 2009

zuzalka teda ta tvoje váha je dost na prd a že to trvá tak dlouho.kámoška je dubnovka a ta už byla na kapačkách protože skoro nejedla a hubla.ted už jí je dobře a přibírá.
dávicí refleks je na prd stim ti asi napomůžu neznám žádný fígl.jen zubařka by mohla mít nějaký ten sprej pro znecitlivnění.jinak nevim

xxx.klarka
27. nov 2009

zzuzullka: přesně vím o čem mluvíš, já byla dneska u zubařky a musela mi převrtat blombu a dát novou, několikrát jsem musela vypachovat 😀 dělá mi hrozný problém dýchat nosem a tak se vždy začnu dusit.

zzuzullka
27. nov 2009

inak tá moja zubarka je fakt super, už ma pozná a vie že ja sa aj dosť bojím takže mi poctivo hlási čo všetko zistí a keď nájde nejaký kaz tak ma vždy informuje hneď či je veľký alebo malý a keď mi ide niečo robiť tak vždy dopredu nahlási že čo presne aby som vedela a dáva mi vždy pekne čas na rodýchavanie 😀

doli1
27. nov 2009

xxx klarka tady je muj kompromis je to od stejné paní na MMB a chtěla bych taky ten kytičkovaný vzor.http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=274696... po šimkovi mám kočárek dost podobný temu tvému.

zzuzullka
27. nov 2009

za dva týždne idme do poradne tak keď budem aj naďalej chudnúť a nebudem jesť tak sa asi rovno spýtam lekára či to nemôže nejako ublížiť maličkému lebo to trvá už fakt dlho

xxx.klarka
27. nov 2009

doli1: taky hezký, ale já chci právě sporták s vložnou taškou. nelíbí se mi zvlášt korba a zvlášt sporták. a ty ho budeš kupovat od této paní?? já práve furt váhala, bála jsem se aby byl v pořádku a tak, přeci jen bez ošahání. ale rozhodla jsem se, že ho objednám koncem ledna aby jsme měli kdyžtak rezervu na reklamaci.

vladkaz1
27. nov 2009

http://www.kosicko.sk/?menu=detail&id_inzeratu=... baby tak moj mi prave schvalil tento ze suhlasi s jediny ako s trojkolku 🙂 tak sa tesim ale je to moc daleko od nas inak by som brala hned 🙂 nadherna farba zelena aj pre dievcatko aj pre chlapceka .. co na neho hovorite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre