Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
30. nov 2009

klari ja taky přemýšlím jak to udělat aby se ukázalo 😀 Buď mu dát něco dobrého najíst a nebo naopak na lačno aby mělo hlad ? 😀 😀 😀

mishutka
30. nov 2009

Nevíte jak se budí ti malý pišišvorové, že bychg ho rozpumpovala po ránu coca-colou 😅

klaarka22
30. nov 2009

luci já se teda najit aby spalo..pak ho násilně vzbudim když ude potřea aby se otočilo....teda holky už mě neba furt řikat "to"...

lucik...
30. nov 2009

no já se objednala na 3D a to mě objednala až 13.1. prý je to kolem 24tt nejlepší.. Tak jsem zkusila 4D a to jdeme ve středu 😉

klaarka22
30. nov 2009

Mischu stačí pošťouchat nebo si poskočit 😉 cola fuj

klaarka22
30. nov 2009

Luci u měje to celkem uřt řeknu mámě a ta mě tam někam šoupne

lucik...
30. nov 2009

a jak budeš násilně budit 😀

klaarka22
30. nov 2009

Luci shake break....trocha těláku a poskoku...mam to odzkoušený....

lucik...
30. nov 2009

klari tak to potom jooooooo

lucik...
30. nov 2009

no jen nevim jak se bude tvářit pan doktor když tam budu chtít poskakovat ... 😀 Sem se ho ptala jestli tam zjistí pohlaví a on že jo ale že pokud tam to dítě bude mít ruku nebo něco tak ne... 😠

klaarka22
30. nov 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 víš jak sranda musí bejt 😀

mishutka
30. nov 2009

Skákani v těhu není dobré!!!!

michalag
autor
30. nov 2009

ja idem do poradne v stredu a uz sa nemozem dockat a potom pojdem aj na morfo. uzv a buduci tyzden sa objednavam na 3D sestricka mi vravela vraj je to najlepsie okolo 23-24tt tak tam pojdeme niekedy v januari, ale snad sa nam drobcek ukaze v plnej krase, aj ked viaceri mi vraveli ze bude opat chlap, ale som zvedava

lucik...
30. nov 2009

když jsem byla na NT UTZ tak leželo na břiše a stačilo zakašlat a hned bylo na zádech 😀

michalag
autor
30. nov 2009

idem ja konecne do toho obchodu, lebo uz mi vyhravaju muzikanti 😝 😀

michalag
autor
30. nov 2009

lucik 😀 😀 😀 😀 😀 ,,

klaarka22
30. nov 2009

Mishu nemyslela jsem hopkat jako dement ale jen tak zlehka.. 😉

Luci já když yla na NT tak to nebylo poznat řikal doktor... 😒 takže to vidim zase na holku 😉

lucik...
30. nov 2009

no fakt, manžel mi pak vynadal že to je týrání 😀

klaarka22
30. nov 2009

Michal iď 😉

lucik...
30. nov 2009

no my se na NT ani neptali... Přišlo mi to brzy.. Ale ve středu do něj budu hustit že to prostě vědět chci a chci tak at se pan doktor snaží 😀

klaarka22
30. nov 2009

Luci ty chlapi....no 🙂

michalag
autor
30. nov 2009

inak baby, tie co uz dlhsie citite pohyby, citite ich len ked sedite ci lezite? lebo ja citim drobca vacsinou ked sedim zohnuta a to na spodu podbruska

klaarka22
30. nov 2009

Michal já teda nevim jestli ten můj Helmut vůec žije éáč já necejtim zhola nic ☹ 😢

klaarka22
30. nov 2009

je to normální?

aaadus
30. nov 2009

my jdeme na 4D dneska,ale až večer a to je prcek nejvíce akční tak snad nám tu chloubu co má mezi nohama ukáže 😀 na nt furt spal tak do chudáka dr furt šťouchal aby se mu natočil 😀

já mám dnesk na oběd bramborový salát a řízek. a langoše bych si taky dala 😅

klaarka22
30. nov 2009

Aadus nic proti ale běž někam joo??!!! já sušim hubu se salátem a řízkem an vánoce tak prosimtě pssssst 😀

aaadus
30. nov 2009

michalag pohyby cítím buď když sedím nebo si lehnu na levý bok 😉 a nebo v kině když je mooooc hlasitá hudba

klaarka22
30. nov 2009

jo a Aduš ať se teda ukáže ju??!!

lucik...
30. nov 2009

já taky nic necítím

pepibubu
30. nov 2009

michala, já ho zatím cítím jen vyloženě občas, přece jen je ještě malinkej, a já celkem špekoun, takže má co dělat abych ho zacítila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre