Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
30. nov 2009

antynka já mám břicho dopředu a kulaté a bude to kluk. ale asi je to jenom náhoda

mishu já bych ti tak přála tu holku 😉

klaarka22
30. nov 2009

aduš půjčim ti tu mojí na chvilku a udeš vyléčená,chceš?

mishutka
30. nov 2009

aaadus:dík 😉
Tak to jedno, hlavně jsem prostě zvědavá ataky hlavně aby bylo zdravé!!!!!!
Já furt nic necítím tak mám pochyby,že tam v břiše vůbec něco mám ☹

klaarka22
30. nov 2009

Mishu ani já ni necejtim....a to už jsem druhorodička a u těch to ejvá rychlejš

zzuzullka
30. nov 2009

baby ďakujem vám všetkým za podporu, zajtra idem až o 19:00 ale potom dám určite vedieť ako sme dopadli

klaarka22
30. nov 2009

zzuzu dej vědět určitě..jsme zvědavý 😉

aaadus
30. nov 2009

klaarka jj, chcu 🙂

klaarka22
30. nov 2009

tak si přijeď pobalim jí pár saků a paků...Ústí nad Labem moja 😉

zdenkapo
30. nov 2009

adus,ještě jsem si uvědomila s tou myčkou- my máme v myčce takový ten osvěžovač citronový a když jsem tam dal TOmáškovi umýt od aventu netekoucí hrneček,tak chytil tu vůni osvěžovače a z hrníčku jsem to cítila,tak jsem to musela namočit na den do horké octové vody,aby ten odér pohltil,takže odté doby to tam nemyju,tak bych asi plastové lahvičky nemyla v myčce

aaadus
30. nov 2009

vždyť na fotce vypadá jako andílek, to přece není možné že by taková holčička mohla zlobit 😀

mishutka
30. nov 2009

Klarka.jak si jí vychovávaš tak jí máš 😀

klaarka22
30. nov 2009

Mishu a Aduš to neni o výchově leč o povaze...je to baba každym coulem

michalag
autor
30. nov 2009

tak uz som tu a spokojna 🙂

aaadus
30. nov 2009

klaarka a tak to má být, takové dítko se ve světě nikdy neztratí

já jsem říkala manželovi, že nechci doma žádného ukňouránka a poseroutku, to by mě šlak trefil. švagr má 7 letého kluka a to je taková třasořitka až to pěkné není. ještě má 4 letou holku a ta to kluka normálně zbije, ta se s tím nemazlí

zzuzullka
30. nov 2009

a dúfam, že zajtra by mi mohol doktor povedať aj pohlavie, to by ma tááááááááááák potešilo, aj keď manžel so svokrou sú si istý že to je chlapec 🙂

klaarka22
30. nov 2009

Aduš holky jsou rázný to musí bejt ženská nesmí bejt uťáplá

aaadus
30. nov 2009

no ale kluk posera to též není dobré

klaarka22
30. nov 2009

Aduš to teda neni no....ale jaký si to uděláš takový to máš..každej dělám eco je v našich silách

mishutka
30. nov 2009

Já jsem taky byla bráchu staršího 😅
Já mám zkušenost, že holky bývají rozumější když jím řekneš, že něco nesmí tak jako dobrý neva....
Ale kluci mých příbuzných a kamarádek to je humus 😢 Neposlouchají, lezou po nábytku dělají si co chcou 😅

Kamarádka má syna a dokud byl malý tak mělá hezky vybavený obyvák, ale jak začal lest tak je to pohroma, on používá tel.stolek jako prolízačku, sedačku a nevím co ještě a ještě ji bije 😅
Ona přitom dělala dlouhá léta au-pair 😀

bramburka
30. nov 2009

my izu zase 38,6 a zácpa, ach jo

michalag
autor
30. nov 2009

ja som mala doma anjelika, naozaj bol dobrucky a ked som si potrebovala nieco porobit (navarit, povysavat) tak som ho na chvilku supla do ohradky 150x150cm a pohral sa tam aj 40-50 minut bez toho aby robil cirkus, ale toto je vsetko o vychove .... ked bol vacsi a zacali sme chodit medzi deti a niekto sa mu prihovoril bol hamblivy, ale ako zacal chodit do skolky, tak je uplne iny 🙂

michalag
autor
30. nov 2009

brambur ☹ ☹ ☹ , to ma mrzi ☹ ☹

andelka
30. nov 2009

mishut: Já taky ještě nic necítím. Taky jsem ve čvrtek ukecávala doktora, aby se podíval UTZ, jestli tam fakt mimčo je a je gut. No tak je, takže jen čekám, kdy to propukne a budu ho už vnímat.

mishutka
30. nov 2009

Já ho budu vnímat bůh ví kdy páč mi spíš furt haraší ve střevech.
Až dostanu pořadnou šupu tak to poznám a na to je ještě čas 😉

klaarka22
30. nov 2009

no nazdar Anděl....zdravím

Bramur no myslim na teby my měly celej tejden 40 a nakonec máme zápal plic ☹

zzuzullka
30. nov 2009

mishutka, presne ako si napísala, ja myslím že pohyby poznám až keď budú silnejšie lebo ja mávam také reakcie v črevách, to sú úplne výbuchy takže to počiatočné jemné šteklenie si asi ani nevšimnem 🙂

lucik...
30. nov 2009

klari jaktože si měla mít prvního kluka?Řekli ti to doktoři nebo si měla jen tušení?

zzuzullka
30. nov 2009

lucik ja tiež poznám babu, ktorej hovorili lekári až do samého konca, že to bude určite chlapec a podľa toho nakúpili aj vecičky a narodila sa krásna baba 😀 ale neviem či bola aj na 3D lebo myslím, že tam by sa nemali pomýliť

vladkaz1
30. nov 2009

take chute ste mi narobili ,ze som isla do obchodu a spravila si hrianky so syrom a vajickom ako volske oko 😀 😀 uz tlacim mnaaam

klaarka22
30. nov 2009

Luci mě řikali všici krom doktorů že to bude kluk jen doktor je vyvedl z omylu a mam holku...

jinako holky akorát mi přišla sms od kámošky,dneska porodilla....jen to měla být Linduška a má Daníka.... 😀 😀 😀 a je to tu i koule se daj přimyslet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre