Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
1. dec 2009

lucik tak musíš prďolce slíbit že jí koupíš něco pěkného 😀 a dát si před utz hoooodně dobrý oběd

michalag
autor
1. dec 2009

tak hlasim ze uz mame 5 chlapcekov a zatial ziadne dievcatko 😅 , tak som zvedava ktora nam prva oznami ze cakaju babu 🙂

aaadus
1. dec 2009

blanka je to možné 😀

mishah
1. dec 2009

Jo a jsem teda zvědavá, kolik tady nakonec bude kluků a kolik holek 😉 ale myslím,že to většinu snad vychází půl na půl 🙂 Hlavně ať jsou prcci zdraví 😉
Medan:držím palečky, ať se to už zlepší!!!

michalag
autor
1. dec 2009

blanka, podla foto to zatial vyzera na chlapa 🙂 ...

lucik...
1. dec 2009

aaadus no když jsem byla posledně v poradně, tak jsem byla kvůli krvi na lačno a pak jsem dostala čokoládový bonbon a mimi se krásně mrskalo, cucalo palec a dávalo ruku za hlavu 😀 Tak přemýšlím že ho trošku potrápim hlady a chvíli předtím si dám trošku čokolády 😀
Michal no hezký 😀

aaadus
1. dec 2009

lucik ale nesmíš to dělat moc často takto jinak na tu tvojí fintu příjde 😀

blanka.k
1. dec 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... 😉 tohke je super nápad...to se mi líbí, jelikož hned vedle postýlky nebudu mít žádnou odkládací plochu 😉

lucik...
1. dec 2009

aaadus no zítra to bude po druhý, to by ještě mohlo vyjít 😀

aaadus
1. dec 2009

blanka myslíš ten kapsář?
lucik a potřetí až půjdeš na velký utz, počtvrté až půjdeš na echo... 😀

zzuzullka
1. dec 2009

no my si tých ultrazvukov užijeme.som zo začiatku chodila každé 2 týždne kvôli tomu že sme o jedno prišli tak si nás doktor strážil a teraz ma dal konečen po mesiaci čo by malo byť na budúci týždeń ale kvôli tej krvi sme boli aj dnes a na budúci týždeń že normálne tiež do poradne...takže už sme boli 5 krát

lucik...
1. dec 2009

neeeeeeeee 😀
Co je echo 😀 ?A kdy se dělá?

lucik...
1. dec 2009

Stačí když se ukáže zítra, pak už ho nebudu trápit 😀

mishah
1. dec 2009

Holky dobrou,jdu zalehnout,nějak mě ten přesun k našim vyčerpal...(máme to 350km☹(

aaadus
1. dec 2009

zuzul mě dělali v nemocnici utz co 2 dny, takže já mám za sebou cca 11 utz 😀
lucik echo je utz srdíčka mimča a dělá se v tom tt jako velký utz. já to mám velký utz i echo v jeden den

terkajesterka
1. dec 2009

nám dělá naštěstí utz při každé prohlídce 😉 tedy prozatím.

aaadus
1. dec 2009

terka jo mě taky dělá utz pokaždé

zzuzullka
1. dec 2009

ja by som najradšej chodila na utz každý týždeň aby som videla maličkého 🙂

lucik...
1. dec 2009

mě takyy 🙂

Jsem vylezla z vany a jdu spinkat... Vy budete dnes ponocovat 😀 ?Tak dobrou noc a kdybych tu zítra dopol nebyla tak na nás ve 2 myslete 😀

aaadus
1. dec 2009

lucik jj, budu na tebe myslet 😉

taky mizím na kutě, dobrou noc

zzuzullka
1. dec 2009

lucik budeme s drobcom na teba myslieť 🙂

tiež idem do postele, dobrú noc

michalag
autor
2. dec 2009

Dobreee ranko tehulky 🙂
idem na poradnu, tak na mna myslite ... snad bude vsetko v poriadku 🙂

ciknori
2. dec 2009

Dobré ráno Michalag, držím palce! Stejně i Lucik 🙂
Já jdu zítra 😉

klaarka22
2. dec 2009

Dobré ránko holky,

tak vy co dneska jdete na UTZ držim pěsti ať se vám prcíni ukážou jak je potřeba a vy víte co schováváte 😉
já jdu až zítra ale co holky dneska nad ránem jsem se na chviličku hodila na záda(jinak spim výhradně na boku těhu netěhu)a ten malej mrňous vám ti mě tak čutnul že jsem myslela že začína 3.světová a pak tam sebou šil jako blázen...no konec světa...

yanika
2. dec 2009

Dobre ranko babenky,

lucik, michalaq: budeme na vas mysliet a netrpezlivo cakat na news 😉
zuzull: gratulujemeeeeeeee.....
Ja sono buduci tyzden a som tiez riadne nedockava...

A vcerajsi vecer bol uplne carovny, sice som bola dost unavena z celeho dna, ale drobcek sa mi vecer odmenil takymi krasnymi pocitmi, tie pohyby su uzasne!!!!!! 😅 😅 😅

antynka1
2. dec 2009

Krásné ránko.
buďte rády, že máte zatím všechny kluky, teď se všude rodilo strašně moc holek - tedy alespoň v mém okolí, takže ti vaši chlapy si alespoň budou mět z čeho vybírat nevěsty. Už se taky těším, až budu vědět pohlaví a budu moci začít něco nakupovat 🙂 Ale podle babských povídaček o tvaru břicha taky zatím tipuju na kluka. A taky jsem docela překvapená, protože mám úžásný dlouhý, pevný nehty!!!! To jsem v životě neměla - pořád se mi lámaly ☹

klaarka22
2. dec 2009

jejda a pokud je Blanka Blanka tak jí přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku 🙂 🙂 😉

antynka1
2. dec 2009

Také se přidávám s gratulací 🙂

aaadus
2. dec 2009

Dobré ránko,
Blanka všechno nejlepší k svátku 🙂

slunicko76
2. dec 2009

blanka.k: Muzes mi prosim poslat typ na ty kocarky? Ja jeste vybrany zadny nemam, jen z tech vsech ruznych znacekmam hlavu v pejru🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre