Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

penka
11. sep 2009

ahojte, môžem k vám? zatiaľ to nemám potvrdené, ale asi tu budem patriť 🙂

andelka
11. sep 2009

babar: ona je nemocná jen momentálně, krátkodobě, jo? Chápu správně? Já myslela, že nějak stáleji, tak že proto. Moje mamka je taky čiperka, ale ještě neví, že bude babička 😀

penka: Asi určitě 😀 vítej 😵

bramburka
11. sep 2009

Andelko, myslem, že je nemocná uz dlouhodobe...

já taky vedu 2 domáctnosti, mamka má rakovinu plic 😔

babara
11. sep 2009

Jj, andelko, Bram ma pravdu, je nemocna v podstate nevylecitelne, da se to pry jen zpomalit: amilojdoza - usazuji se ji takove genove mutace na organech a ty pak spatne (ne)funguji - ma to v jatrech a na ledvinach uz spatny.
Ale to neni duvod, ze s nama bude, byla by asi i tak.

Ahoj penka, vitej do pocetneho klubu 😉

mayocka
11. sep 2009

nazdarek a som tu po celom dni zase 😉 dnes sme boli na prvej prehliadke videla som si maleho krtka 🙂 mam aj fotku vsetko super prehlliadka aj fotka zadarmo, moja doktorka je anjelik 🙂

bramburka
11. sep 2009

gratuluji Mayocka, super zpráva!

cuculik1
11. sep 2009

tak dakujem vsetkym za podporu. zajtra mam dovod "oslavovat" Aj dr som povedala, ze to je ten najkrajsi darcek k narodeninam. Takze na ultrazvuku sme videli malu bodocku, vraj to vyzera velmi slubne, je na super mieste aj hodnoty hcg vraj boli velmi pekne , ale som sa v tom vsetkom ani nestihla opytat kolko presne. bolo mi to vlastne jedno, hlavna vec, ze zatial vsetko ide tak, ako ma.

erikasadek
11. sep 2009

ahojte vy ste toho ale popisali.. 😀

babara, poviem to takto , doma by som nerodila.. 😉

osobne , co s atyka tu lekarov nemozem sa stazovat..

lekarska starostlivost niekedy az prehnana.... 😀

nevybrali, nai jeden nie sme , francuz.. 😀

olga77
11. sep 2009

Cavte babulky 🙂 no ja cumim co ste všetko stihli prebrať...

Poobede som bola na sono a zatial všetko ok 🙂 fúú hrozne som sa bala malinkemu už bolo vidieť aj srdiečko ale knižku mi ešte furt dr. nedal.. keď ste sa bavili o tom veku ja budem mat v decembri 32 tak to som asi najstaršia 😉

hm,zase tu par tehuliek pribudlo tak držím palčeky Mayočka pripájam sa ku gratuláciám 🙂
dnes som moc toho nenajedla asi stres z tej kontroly 😀 😀
dalšiu mám o dva tyždne..... taká otázka kedy mi budú robiť krvné testy dr. som sa zabudla nato opýtať
a zatial ani o žiadnom hcg nebola reč?..

bramburka
11. sep 2009

Cuculík! super a gratuluju a vše nej zítra k narozkám!!! poradne se nacpi dortu!!!

erikasadek
11. sep 2009

olga ja mam 33 😉

krvne testy eviem ti poradit tu sa robia automaticky kazdy mesiac.. 🙂

simlenka
11. sep 2009

Ahoj,jdu jen na skok,protoze jsem po 14ti dnech odhodlana zehlit! Koukam,ze mame dalsi prirustky,tak gratuluju a vitejte. Babara - ja mam podle UTZ termin v kvetnu a podle MS v breznu,takze bud v klidku,ja myslim ze tyden sem,tyden tam - a ten TP je stejne jen tak priblizne,ne?

olga77
11. sep 2009

erikasadek 🙂 tomu sa hovorí kristove roky... 😉 myslela somm že som tu najstaršia 😀

mne doktor nevravel že mam vysoky vek ale sama viem že už bol najvyšší čas poriešit druhé aj ked s novým partnerom som totiž to už 5 rokov rozvedená a tento chrústik prišiel takpovediac nečakane asi sme ho splodili v chorvátsku ale hrozne sa z toho teším 🙂 tak dufam,že tentokrát to bola správna volba 😝

anoel
11. sep 2009

Dobrý večer těhulky, jsem maminkou 4měsíční holčičky, narodila se nám 12.května. Rosteme jako z vody a já se chtěla jen zeptat, zda by třeba některá z vás neměla zájem o nějaké věcičky. Teď asi ještě nevíte copak čekáte, ale máme dubnového kamaráda, takže i tady bychom mohli vyhovět. Pokud některá z vás má zájem, určitě se klidně ozvěte do IP nebo na mail leonitka@seznam.cz, věcičky ráda nafotím. Přeji hezký večer a držím palečky. Leona

gabap
11. sep 2009

cau kocky 🙂
vy jste toho nakecaly 😀
vitam nove tvare 😉
cuculik a mayocka gratuluju 😵
ja dneska nic moc,poboliva bricho a spinim,takze nic noveho 😖 uz se nemuzu dockat pondelka az uvidim prcka a mozna bude i srdicko 🙂
ted cucim na pearl harbor a drtim hrozno,predtim jsem mela rybu a 2 nanuky 😀 jite tak nektera?

eliz
11. sep 2009

Ahoj holky,
nějak vás nestíhám 😅 Postřehla jsem,že přibyly nové těhulky,tak gartuluji a vítám je 😉
My jdem zítra kamarádce na svatbu(já jsem svědkyně 😀 a Naty družička 😵 ) tak jsem na to zvědavá...V neděli nás čeká gratulace k tchyni a odpočinek u mých rodičů 😉
Jo a ode dneška za týden jdu konečně k dr.-už se nemůžu dočkat-tak strašně toužím slyšet,že je všechno v pořádku! 😉
Tak vám všem přeju hezký víkend a jdu se končně věnovat manželovi 😀
Jo jinak jídlo-zatím moc nebaštím,ale já mám ještě zásoby po prvním díťátku 😠 😀
Dobrou

simlenka
11. sep 2009

Tak chut zehlit me po prvnim tricku presla - svadim to na unavu a nevolnost,ale spis to bude lenost! Cuculik,vidis,vsak jsem to vedela,ze to bude dobry,mela jsem to uplne stejne.

andelka
11. sep 2009

bramburka, babara: to je mi líto,že máte tak nemocné maminky. Já nevím, co bych bez té mé dělala, sice jsem ji už taky měla párkrát v nemocnici a operovanou, ale to není takové. Ale vnoučátka babičky vždycky rozveselí, že jo? I když zdraví už se vrátit nedá. 😔

olga: Pokud se mimčo přihlásilo, tak je správná doba, věřím tomu. 🙂 Mě měla mamka v 35. Budeš skvělá mamča a budeš mít velkého pomocníka 😉

erikasadek
11. sep 2009

olga.. 😉

dakujem za p^rivitanie.; 🙂

boze vy uz riesite ultrazvuky.. tak rychlo..

co sa tyka datumov slovensky mi vyhazduje 17 maj, ale podla francuzskeho budem rodit 21 maja..
a dve deti som vzdy porodila na termin.. podla fr..
lenze tento asi tazko, tento bude spusteny, dopredu naplanovany , cisarsky.. 😉

simlenka
11. sep 2009

Oli,je ja prehledla tvuj prispevek... No parada,jsi asi prvni z nas,kdo videl srdicko,nebo se mylim? Moc gratuluju 🙂 ja doufam,ze v to pondeli taky pujdu na sono a srdicko uz bude tlouct,je to fajn,kdyz vis,ze je vse vporadku. No a spousta doktoru dava prukazku az kolem toho 12tt,ne? Jdu chrupat,hezke sny

anetta1
11. sep 2009

Dobre ranko majovky 🙂 Olga tak najstarsia rozhodne nie si ja uz som 32 mala a ak vsetko pojde dobre kym sa babo narodi budem mat 33 😉 To som asi najstarsia prvorodicka na celom fore ha ha 😀

Inak som rada ze s tou unavou - lenivostou nie som sama. Ja fakt nieco zacnem robit az ked mi pomaly barak pada na hlavu... a potom este to zacate treba dokoncit co mi trva tak pol dna so vsetkym prestavkami. Spat sa mi zatial moc nechce. Pri tom prvom - nevydarenom - som spala stale teraz zatial ani nie. A co sa tych chuti tyka. Predtym som jedla tak 2 krat za den take mysacie porcie teraz jem stale a je mi celkom jedno co 🙂 za chvilu budem ako balon!

simlenka
12. sep 2009

Dobre rano 🙂 tak nam odjel tatka na hon,tak budem zas cely den doma jen my dve a zvirectvo a zitra jedem za tou tchyni. Jo,vcera mi prisel rodicak,ale nefacha mi ucet ☹ nejdou mi odeslat penize,neslo mi platit kartou... Jen bankomat jsem nezkousela,ale jsem z toho nejaka mimo.No snad se to spravi,nechce se mi do sporitelny,navic jak jsem bez auta,tak nevim kdy bych se tam dostala ☹ no snad se to srovna samo. Jinak mi je dnes zatim nejak dobre a mam hlad jak vlk,tak toho pujdu vyuzit a pekne se nasnidam.Jo a uz druhy den nespinim,tak mam taky radost,snad uz to tak vydrzi.

doli1
12. sep 2009

ahojky všem jen vás rychle pozdravím.jedem dneska poprvé do zoo jsem zvědavá co na to prcek bude říkat.jinak mě stále neni nějak dobře od žaludku.nechce se mi zvracet ale málo co mi chutná.zjistila jsem že ten espumisan se může brat celé těhu tak to mě asi zachrání.snad každé jídlo mě nadýmá a nafukuje to snad neni možné.
vítám nové maminky
simlenka to je fajn že už nešpiníš snad to tak zůstane a prohlídka bude v pohodě i se srdíčkem

simlenka
12. sep 2009

Doli,dekuji a uzijte si zoo,my byly pred 14ti dny ve Dvore kralovem a mala byla uplne nadsena,dokonce tak,ze jsme tam navzdory unave vydrzeli 5 hodin courat.Tak at se malemu libi,hezky den!

bramburka
12. sep 2009

čau, mě je fajn, az na ten atopickej ekzém...ten se mi rozjel a pritom jsem ho vzivote nemela, poprve po porodu....no a podruhé ted, kozni rikala, ze hormony jsou hormony...

simlenka
12. sep 2009

Brambur,ja mam zas lupenku ("nastesti" jen ve vlasech,neni videt) a v tehu se mi temer ztratila - zato po porodu se totalne vratila,ted mi zase mizi - asi budu muset byt permanentne tehotna,abych se toho zbavila.

erikasadek
12. sep 2009

ahojte..

anetta, ahoj, ja osm ta predbehla... 😀 33 za chvilu 34 😀

zdenkapo
12. sep 2009

ahoj,tedy je nás už tolik,že nestíhám dočítat 😉
vítám nové těhulky...
holky tak snad to vyjde- manža včera podepsal pracovní smlouvu...bude sice od neděle do čtvrtka v Německu,ale za ty prachy to budem muset zvládnout... bydlíme v jednom domě s mými rodiči,tak to půjde...
včera jsem byli v LIberci-bydlí tam můj bráška,je to 45 minut autem tam a dalších 45 zpět +nákup v globusu a měla jsem fakt dost... doufám že to blivno brzy přejde ☹ ☹

wobludka
12. sep 2009

Ahoj všem, koukám, že včera všechny kontroly dopadly dobře - jen tak dál 🙂
Mně je 26 a už mám za sebou IVF 😅 obvykle mi tipují tak o 5 míň, takže na mě všichni v CAR koukali jak na exota 😀 Ale ono se to hodně odvíjí od toho, kdy poznáte partnera - my se poznali v osmnácti a hned po škole spolu začali žít, ke svatbě a dětem jsme taky dospěli až po letech...
Všem hezký víkend 😉

wobludka
12. sep 2009

Koukám, že ty babičky se nám nějak rozpadají - moje mamka přeprala velmi agresivní druh nádoru, tak snad vám to dodá trochu optimismu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre