Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
3. dec 2009

ja som tiez doma

skretik
3. dec 2009

napodobne Lucik, proto ani nejsem moc nervozni, jen kdyz si nekdy vzpomenu, tak si rikam, ze to bude urcite dobry 😀

lucik...
3. dec 2009

tery právě 😉 Navíc je tam individuálnější přístup, nemusíš se registrovat, je tam normoš porodní sál a ne boxy kde slyšíš porody okolo a i koupelna je na každém pokoji (nejen na nadstandart), návštěvy smí na pokoj... kdežto u apolináře je snad společná koupelna na chodbě pokud nemáš nadstandart a návštěvy jen na chodbě

xxx.klarka
3. dec 2009

skretik: jasně 🙂) A co měla nebo máš ještě nějáké nevolnosi??? Ty jsi byla na NT?? Já ne, v úterý jsi byla na triplech tak čekám na výsledky. V úterý jdu do poradny, tak doufám že už budou výsledky.

Tak si dávám mega lentilky 😀

skretik
3. dec 2009

dopravni spicky se taky desim, jsem rikala,ze musim rodit v noci, jinak porodim asi v aute 😀 . Kdyz je zacpa trva mi to do porodnice cca 45minut,mozna i dyl 😖

lucik...
3. dec 2009

skretik no asi tak, zrovna dneska jsem tady holky trošku otravovala ale oni me zas uklidnili tak sem to hodila za hlavu

lucik...
3. dec 2009

45 min je ještě dobrý, tak rychle asi neporodíš 😀 (snad) 😀

terkajesterka
3. dec 2009

klárko, ttak to máme stejný chutě 😀 akorát mám poslední 3 lentilky a dala bych si další 😀

xxx.klarka
3. dec 2009

Já jsem doma, v květnu jsem maturovala a pak nenašla práci. Tady u nás nic není. Tak jsem se v září přihlásila na prácák a 13 září mi vyšel pozitivní test. Takže by mě už asi nikde nezaměstnali. Dávky žádné neberu, na nic jsem neměla nárok. Takže mě "živí" přítel a tatík našeho škvrňucha v bříšku 🙂

lucik...
3. dec 2009

já si za chvíli dám kakao 😀
skretik:jinak já chodim do práce 😉 Ale mám každou středu volnou 😉 Se bojí abych jim neutekla na rizikáč tak si mě předcházejí 😀

terkajesterka
3. dec 2009

no, 45 min 😀 to by musel být překotný porod 😀 😀 😀 to u mě při Jiříkovi nehrozilo, rodila jsem 2 dny, takže to bych mohla být v 10 zácpách a furt nic 😀

my to máme do Podolí kousek - cca 10 min, což by se při dopr. zácpě nemělo nijak dramaticky prodloužit, takže jsem klidná.

xxx.klarka
3. dec 2009

terkajesterka: 😀 já jsem je teď rozdělala. Miluju teď gumové bombony ať jsou kyselé nebo sladké 😀

skretik
3. dec 2009

no je to jeste dobry, ale znas to, zacpy me rozciluji i za normalniho stavu, natoz kdyz budu skoro rodit. I kdyz ja se obavam, ze to nepoznam,takze tam minimalne jednou, dvakrat pojedu zbytecne 😀

michalag
autor
3. dec 2009

skretik, porod urcite rozpoznas 😉

lucik...
3. dec 2009

tery 2 dny 😲 😲 😲 Jak je to možný 😔

skretik
3. dec 2009

2moje kamaradky porodily do hodiny od toho co vyrazily do porodnice, obe s prvnim ditetem...

terkajesterka
3. dec 2009

skretik 😕 tak to byly rychlovky 🙂 to jim docela závidím 😀
luci, no....je to možný, no 😕

terkajesterka
3. dec 2009

klárko, kolik ti je, když jsi maturovala? 🙂 teda promiň, jestli je to moc osobní 😉 nemusíš to psát, jestli nechceš.

michalag
autor
3. dec 2009

baby, ja by som porod velmi nepodcenovala, teda pri mne urcite nie 😅 😝 😀

skretik
3. dec 2009

Jak si mela ty Misi, taky rychlovka?

michalag
autor
3. dec 2009

skretik, no ak sa to da tak nazvat tak hej. O 5:00 rano mi odtiekla plodovka a nastali bolesti, o 5:30 som volala sanitku, o 5:45 som bola v porodnici kde so mnou vypisovali papiere, tlak ... a o 6:00 bol maly na svete, takze aj lekari mali so mna veselo a nechapali 😝 🙂

xxx.klarka
3. dec 2009

terkajesterka: není to tajné, nemám se za co stydět. Je mi 19, v lednu 20. Dítě jsme plánovali, nebyla to žádná "nehoda". 2 a půl roku spolu bydlíme ve společné domácnosti a máme vše co potřebujeme. Navíc jsem se celé dětství a dospívání starala o 3 mladší sourozence a když jsem se osamostatnila, tak mi to začalo chybět. Tak jsme se rozhodli pro dítě. Přítel je o dost starší jak já, tak jsem zase nechtěla čekat x let. Navíc já nikdy neměla čas ani mě nebavilo nějáké poskakování po diskotékách a tak. Jsem spíše rodinný typ 😀 jelikož jsem celé dětsví nedělala nic jiného.

xxx.klarka
3. dec 2009

michalag: tak to jsi měla velice rychlý porod koukám 🙂

lucik...
3. dec 2009

takový porod bych taky chtěla 😀

michalag
autor
3. dec 2009

lucik, verte tomu ze vtedy by ma v zivote nenapadlo ze tak rychlo porodim, ale keby sanitka prisla o nieco neskor, tak malicky sa narodi v sanitke 😅 ... uvidime aky bude tento porod, ved kazdy je iny

doli1
3. dec 2009

já si taky myslim že jsem na prvorodičku měla rychlí porod ne teda jak holky ale ve 12 mi dali vyvolávačku a 17:35 byl malí venku i tohle beru za úspěch ale myslim si že to bylo tou kapačkou na vyvolání.trochu se bojim druhého porodu když by měli přijít kontrakce přirozeně.
kámoška měla druhý porod ten překotný kdy malí běhen chvilky vyletěl ven a jedné zas řekli že pokud chce třetí dítě tak at si rovnou zařídí porod doma

nara
3. dec 2009

Ahoj holky, taky se hlásím do květnovek!
Doma už mám jednoho malýho zbojníka. Zrovna včera si rozseknul hlavu, tak jsme fičeli na pohotovost.
A aby toho nebylo málo, tak já s taťkou jsme se zrovna dostali z horeček a dobíráme antibiotika.

nara
3. dec 2009

Vidím tady známé tváře, ahoj Terko 😀

vladkaz1
3. dec 2009

Ahojte ,vcera mi bolo hrozne zle ,som spala .
Dnes sme boli u nasich ,co je nove??? 😵

xxx.klarka
3. dec 2009

nara: vítám Tě mezi náma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre