Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
6. dec 2009

Misah, že jsi to ty, co jsme si teď psaly na tématu porodnice Neratovice? 😀

zzuzullka
6. dec 2009

antynka, pokiaľ si ty spokojná a dokázala ti pomôcť aj pri nejakom probléme tak si myslím, že môžeš byť v kľude. veď ju môžeš zmeniť kedykoľvek neskor keby sa ti niečo nezdalo. ja si tiež myslím, že môj gyndr. je najlepší a nemenila by som ho za nikoho iného-som sa o tom presvedčila pri missed ab. ako sa ku mne chovat a aj v nemocnici, aj chcel zákrok robiť on osobne aby si na mňa dohliadol aby sa to urobilo poriadne a teraz pri druhom tehu a fakt snaží a dáva si na mňa pozor. a pritom moja známa od neho odišla lebo s ním nebola vôbec spokojná a hlavne že keď bola tehu... každému vyhovuje asi niečo iné. pre mňa je naj a nemenila by som ho 🙂

antynka1
6. dec 2009

zzuzullka - díky za povzbuzení. Já mám prostě pocit, že ti lidé co tam psaly, mluvily o úplně jiné doktorce... Tak doufám, že jim nikdy nedám za pravdu... Čekárnu má pořád plnou a vše mi vždy do podrobna vysvětlí - prostě nechápu tolik negativních reakcí........

blanka.k
6. dec 2009

Ahoj holky,
Antinka - na rýmu jsem si v lékárně koupila mořskou sůl (jmenovalo se to Mare... něco) a spokojenost. To mi doporučili, že to těhule můžou 😉
Adus - byli jste v tom Brně? Muž našel na netu ještě Quiiny Freestyle 3XL, že ten taky vypadá dobře a že ho mají právě v těch Bohuhnicích, a že tam zajedeme... podle mapy.cz ani navigace jsnme to místo nenašli, ta kjsem pak jeli do toho nákupního centra a byllo to tam! I na jejich webu to mají blbě nakresleno 😅 A máme doma kočárek.... měli ještě vše o dost levnější než na jejich net.obchodu a dnes měli slevu, že vše bude bez DPH, takže máme sporťák, korbičku, moskytiéru, pláštěnku, deku, a MaxiCosi autosedačku za 14.000 sakumprdum 😉 V barvě červené, jiné se nám nějak nelíbily 😅 Peg Prego definitivně padlo poté, co si muž přečetl zdejší dizkuzi (2(1xprasklá tyč mezi kolama, 2x ložiska a nevykreklamovali jim to) , další kamarádka si nějak začala taky ztěžovat na kolečka (ale prý je divně vržou,...má kočárek 2 měsíce), a dnes mi napsala jiná spolužačka, že má Quinny, že Perego má známá dědiny a kola jí vržou a nějak jsou do X 😅 Tím to u nás padlo, jasně, může se stát cokoliv, ale jelikož těm holám tady z BRM neuznali jako reklamaci (můžou si prý za to sami), tak dát za kočárek víc než 20.000 a pak mít takovýto problém, to ani náhodou. kdyby to byla blbost typu - páře se sešití korbičky, fusaku, ale kdo si ztěžoval, tak na kolečka... ☹ I kdy je topořád pro mě velikostí, oládáním, vychytávkama nej..kočárek, tak riskovat jsme to nechtěli ☹

lucik...
6. dec 2009

jee blani tak to gratuluju ke kočárku 😉
Já byla dnes taky nakupovat, už mám všechny dárky, i pro manžela.. A koupila jsem spoustu věcí pro prcka 😀 2 Dupačky, 3 hračky, ponožky, botičky.. a tak 😀 Tak mám radost... A teď jdu na to cukroví 😀

aaadus
6. dec 2009

Ahoj holky,
jsem byla dopoledne cvičit a plavat, po obědě jsem nějak vytuhla a spala až do teď 😀
blanka to je super že máte kočárek, my nebyli nikde, manžel je dnes v noci do zahraničí a vrátí se až nevím kdy
takže nakonec máte ten Quinny?

aaadus
6. dec 2009

a v kterém tom nákupním centru to je? kdybych teda přemluvila muže aby jsme tam jeli?

zdenkapo
6. dec 2009

ahoj holky,tak už nám svítí dvě svíčky na adventním věnci...

anty já užívala do nosu jedině Mar Plus

úterý a 4D se blíží,snad bude vše ok

vladkaz1
6. dec 2009

blanka.k supe tesim sa stebou .. ese i povedz ten S4 casulplay si nepozerala? 🙂

blanka.k
6. dec 2009

Adus - jo, nakonec je Quinny. Zkoušeli jsem tam ještě i jiné, ale prostě tenhle nám vyšel jako nej... 😉 I když má chybičky, které vidím už te´d (třeba nemá tak velikou nákupní tašku pod korbičkou), ale to nemá skoro žádná trojkolka (až na Perego 😀 ), ta paní tam taky říkala, že je zdeformovaná tou prací a taky by si nevybrala, že by z těch všech kočárků poskládala jeden ideálnní 😀 A je to v Campus Square, tady je jak to vypadá, je to do tvaru "U" a ten obchod je úplně na konci:
http://www.campusbrno.cz/mapa-obchodu úplně "vpravo dole" 😉 a je před ním několik vyhrazených park.stáí pro zákazníky, tak jsem tam zaparkovali a zkusili si kočárek hodit do auta, pak i sedačku, a i nám prodavačka v našem autě ukázala, jak ji správně přidělat, atd. 😉
Zdeni - ty už vlastně jsi za půlkou těhu, co? Tak tyo gratuluji a ať 4D dobře doapdne...to to ale letí 😨

michalag
autor
6. dec 2009

Ahojte 🙂
blanka, gratulujeeem k vyberu kocika 🙂
zdenkapo, uz sa nevies dockat vsak 🙂

aaadus
6. dec 2009

blanka a jak je vevnitř velká tak korbička? oni to tam nemají napsané. na mutsy jsi se náhodou nedívala?

blanka.k
6. dec 2009

Tak muž to měřil a prý na šířku cca 30, ona byla docela vypolstrovaná, a Mutsy kočárky vůbec neznám. My chtěli Perego, Quinny nebo Casualplay ideálně. Kamarádka to právě srovnávala s naším vysněným Peregem a prý je to tam nastejno. Ale v té prodejně ho nevedli, abbychom to ověřili. 😒
Vladka - na Casula S4 jsem koukali včera, muž si četl tady na MK celou diskuzi a prý tak byly ztížnoosti, že pro některé děti to ůže mít krátká zádíčka ten sporťák a obecně u těch kočárků co mají vepředu 2 kola, ale u sebe, že mohou dělat problémy v terénu a v zimě, že mezitím zůstávají kamíny nebo kusy ledu 😉 Ale jinak co jsem koukali včera... Jane Slalom, Xlander, Quinny Speedi, tak ten S4 se nám líbil nejvíc. 😉 Akortá mě mrzelo, že měl malý ten prostor na nákup. A teď nevím,jestli ten sporťák má nastavitelnou odpěrku na nohy, atd., jestli jde dát "na rovno", abys tak mohla dát dítko, i kdteré moc neumí sedět, jinak by se tam dávat nemělo, někde má ten sporťák pořád stejně "vytvarovaný" tvar nevhodný pro menší děti. Ale jinak je super, že má třeba jednak ruční brzdu a jedna takovou tu celkovou dole na té tyči, to třeba Perego nemá 😉

aaadus
6. dec 2009

blanka a na délku? myslím jako aby se tam prcek v tuto dobu vlezl i s fusakem

aaadus
6. dec 2009

tak jestli je to tato korbička tak už vím
http://www.babytime.cz/luzko-dreami-pro-quinny-...

blanka.k
6. dec 2009

tak to ti teď neřeknu, tu korbičku máme v krabici, a číslo si nepamatuju. Zkusím pak překecat muže, ať to rozdělá. 😉

xxx.klarka
6. dec 2009

ahojky holky,

tak jsme byli za babičkou v léčebně a na cestě domů nás pozval děda do cukrárny. Měla jsem takový hlad že jsem spořádala větrník, kremroli a 2 chlebíčky 😀 Až jsem se divila, jestli po tomhle nepřiberu tak nevím už po čem 😀

Teď jsem v klidu, tak budu doufat, že by se mimi mohlo ozvat abych věděla jestli to byl fakt pohyb nebo ne 🙂

Jinak jsem byla včera u táty a ukazovala jsem mu kočárek. Tak říkal aby jsem ho nemusela kupovat přes net, tak že buď 19 nebo 20. prosince jede s babičkou do Polska, tak že mě vezmou sebou a koukneme na něj jak vypadá a tak a že mi ho zaplatí. Tak jsem ráda, ušetřené penízky na něj můžu utratit za něco jiného pro mimíska. Jen jsem změnila tu červenou barvičku na více neutrální. Kdyžtak v galerce.

Na advenztbím věnci mi taky svítí 2 svíčky, v okně svícen. To je krása. Jak já se na ty Vánoce těším.

lucik...
6. dec 2009

zdeni neboooj,určitě bude vše v pořádku a prcek vám ukáže i co má mezi nožkama 😀 A ne jako nám 😀
tak už mám dopečeno a jdu užívat klidu 😀

Ještě se nám dnes rozbilo auto ☹ Prasklo nám lanko u spojky, takže to nejezdí.. chjoo

blanka.k
6. dec 2009

Adus - jojo, to je ona, si pamatuju jak jsem se jí ptala na ten zip dole na konci korbičky, na co tam je (prý mini kapsa 🙂 ... 6000,-? 😅 Nás dnes stála v tom kam.obchodě 3500,- 😅
Klárko - my taky chtěli neutrál, ale náš vybraný měli jen v černočerné nebo hnědé, ale fakt hnusně hnědé, a pak celomodrý nebo červený, tak muž prohlásil, že nejvíc neutrální mu přijde červená 😀

blanka.k
6. dec 2009

A te´d koukám na ty rozměry....š.26 se mi teda moc nezdá, to my nameřili určitě víc, my to teda měřili v to mmístě, jak je přidělaná ta stříška, takže cca v polovině. 😉

aaadus
6. dec 2009

blanka takže v kamenném obchodě jsou ceny jiné než na netu. my počkáme s kočárkem až na leden. manžel zase začal cosi mlít o Polsku (a tak tam nechtěl)
a červená si myslím že se hodí i pro chlapečka

blanka.k
6. dec 2009

V tom babyparku určitě. 😉 My se teda koukali jen na te Quiny a bylo to o pár stovek na každém kusu (spor´ták, sedačka,....) + ten odpočet DPH 😉

xxx.klarka
6. dec 2009

Červená jo, ale zase ta červená s kytičkama mi přišla moc holčičí. Tahle se mi líbí víc jak ta červená tak snad jí budou mít.

aaadus
6. dec 2009

jo to vím že tam teď o víkendu měli akci bez DPH, ale když muž jel pryč a já tam sama netrefím. a ho by trefilo potom kdyby našel doma kočárek 😀 a tchýni ještě víc - je pověrčivá
no já furt spolíhám na povánoční slevy a stejně v lednu pojedeme do kika pro nábytek, tak by se to koupilo při jednom

blanka.k
6. dec 2009

já jsem taky chtěla ideálně černo šedý.ale dělají jen ty 4 barvy ☹ A v kompletu ve slevě měli jen červený nebo hnědý, nebo kombinace těchto sporťáků a černé nebo modré korbičky 😅 Chtěla jsem hezky šedivý a do toho pěkně barevnou zelenou deku a fusak.... 😅

zdenkapo
6. dec 2009

jj už jsem za půlkou těhu - dokonce dle pohybů,které mám někdy už teda dost silné 🙂 mám termín dokonce 17.4....

no nemůžu se dočkat úterý,ale máme tam být až 17:30 tak pojedem tak v 16 hodin a doufám,že teda za ty prachy nám prcek ukáže co má mezi nožkama ,ale hlavně ať je v pořádku

holky to je fajn jak sháníte kočárky,to mi máme po Tomíkovi jako nový,takže nebudeme kupovat

řešim ale lehátko,dala jsem i nové téma na diskuzy-výbava, potřebuju typ na lehátko,které lze dát do úplného lehu

mishah
6. dec 2009

anntynka:k 14:13 jj, jsem to já🙂)chci mít raději vybrané dvě porodnice pro lepší pocit 😉 a máme to tak nastejno daleko jak na Bulovku tak do Neratovic 🙂

aktaka
6. dec 2009

ahoj holky

koukám, tady už se vesele kupují kočárky 🙂 Blani gratuluji k úlovku

u nás vyhrál tento http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek... + samozřejmě hluboká korba 🙂
zvažovali jsme ještě jané slalom pro, ale častá poruchovost nás odradila

xxx.klarka
6. dec 2009

HOLKY, já si vůbec nejsem jistá. Dala jsem si ruku mezi podbřišek a pupík a trochu jsem přitlačila. Pozorovala jsem a najednou asi 3x jakoby takový slabounký jakoby kopaneček. Ale vůbec nevím co to bylo. Jako když si dáte ruku na srdce a cítíte jak bije. Akorát že to nebylo pravidelný a asi jen 3x. . . . ??? Já jsem trouba co, že to nepoznám 😀 ☹

bibi13
6. dec 2009

zdenkapo ja pozeram na tie lehatka tiež.. ale tých je kopec.. uf!! už len na mb je ich dosť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre