Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
7. dec 2009

Ahojky,
pleť v pohodě já neměla nikdy problémy s pletí krom ekzému 😉 a vlasy taky 😉

Prcek asi nekope nebo to nepoznám až mě kopne do hlavy 😀

zdenkapo
7. dec 2009

anty no vždyŤ jo,to je co sem psala,taky jsem dávala zkumavku a posílají to do laborky,je to na to co jsem psala- ptala jsem se na to dr. na co to posílají- jinak moč se nosí běžně do poradny,tam jen dávají proužky na zjištění cukru a bílkovin 😉

antynka1
7. dec 2009

Zdenkapo: ty jsi totiž byla rychlejší stihla jsi mi odpovědět dříve než jsem dopsala ten příspěvek co je za tou tvojí odpovědí 🙂

doli1
7. dec 2009

ahojky musela jsem do cvičení.
21 jdu na velký ultrazvuk tak doufám že řeknou co to bude.k dr jdu 18 tak se snim domluvim pokud to bude holka tak musim dojít hned po svátkách a ten jeden měsíc aby mě hlídal víc.jinak tomu předejít asi nepujde.možná ještě magnésko.no snad to nějak dopadne
jak uložim prcka tak snad vás dočtu.

zdenkapo
7. dec 2009

no doufám,že se pořádně ukáže když jedem takovou dálku a za ty prachy 🙂

holky capáčky nejdou bačkůrky,to jsou takové jakoby nechodící botičky,co se dávaj jen třeba do kočárku,nejsou na chození,jen prostě na ozdobu nebo aby nebyla mimi zima,taky jsme je měli na Tomáška vypadají třeba takto http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/capacky-celor...

antynka1
7. dec 2009

Doli, budu držet palečky 🙂
Zdenkapo - on je to oficiální název, jak koukám - já myslela, že je to nějaká hantýrka 😀

mishutka
7. dec 2009

zdenka:nemáš jedno jestli botičky nebo bačkůrky je logické, že v tom nebude chodit 😀

zdenkapo
7. dec 2009

anty 😀

doli držim moc pěstičky ať to dobře dopadne... ber to magnézko radši- mám brát taky 3x2 tbl Magnesii lactici - to mi píše gyndr. a platim jen za recept

zzuzullka
7. dec 2009

teda na chvíľu som si odskočila uvariť obed a už nestíham dočítať 🙂

klarka, mne sa teda pleť zlepšila a aj vlasy sa mi zdá, že sa mi mastnia menej a manžel hovorí, že som teraz skrásnela 😅 a aj podľa brucha mi to vychádza na chlapčeka- mám bruško také dopredu a do špičky a boky a zadok sa mi vôbec nezmenili. tak dúfam, že sa nám vo štvrtok na utz ten chlapček znovu potvrdí 😀

zdenkapo
7. dec 2009

mishu no to není jedno, capáčky vypadaj jak opravdové botičky,koukni na ten odkaz,měli jsme je do kočárku, bačkůrky prostě vypadaj jak bačkůrky 😀

zdenkapo
7. dec 2009

toto najde ku příkladu vyhledavač ,když si zadáš bačkůrky 😉 http://www.e-cipisek.cz/cz/hledani/?search=bačk...

mishutka
7. dec 2009

zdenka 😀 nebudu se s tebou hádat o p.... 😉

zdenkapo
7. dec 2009

já se nahádám 😀 jen píšu fakta

zzuzullka
7. dec 2009

teda tá jazyková bariéra je strašná,capáčky, bačkúrky... 😀

zzuzullka
7. dec 2009

teraz som čítala na nete, že od 18. týždňa je možné počuť srdiečko drobca pokiaľ má niekto doma fonendoskop. tak tuším poobede keď príde manžel vyskúšame 🙂

zzuzullka
7. dec 2009

aký je vlastne rozdiel medzi fonendoskopom a stetoskopom? ja si myslím že je to to isté 😅

mishutka
7. dec 2009

zuzulka.asi jo 😉
Já řeknu švagrovi ať donese stetoskop, jednou mi ukazoval jak pracujou střeva 😀

doli1
7. dec 2009

zuzulka my ho měli pujčený a neslyšeli jsme ale třeba ho najdeš a bude slyšet.
capáčky jsme taky používali do kočárku.jak šimi začal stoupat museli jsme mít botičky s podpadkem a to capáčky nemají.
vlasy mám ted fakt krásný ikdyž zrovna pěkná mastnota 😅 a plet na tvářich docela pohoda sem tam jebáček ale prsa a stehne mám nějakou vyrášku co strašně svědí.kdo mě dlouho neviděl tak říká že mi to sluší ale vše mi jde do stehem a zadku břicho žádný.to mi ted řekla mamka

lucik...
7. dec 2009

Holky tak jsem to nevydržela a přece jen zavolala doktorce.. Výsledky tam jsou a jsou v pořádkuuuuuuuuuuuu.. Tak jsem si při pondělku hezky pobrečela a večer budeme slavit 😵 😵 😵

zzuzullka
7. dec 2009

ale všimla som si na sebe jednu hroznú vec: ako som musela zo začiatku len ležať a nič nerobiť a aj teraz nemôžem nič robiť doma, lebo sa o mňa už boja a nič mi nedovolia tak začínam mať také ochabnuté telo. som si to všimla na stehnách- zabrnkám na jednom konci stehna a vlní sa mi celé stehno 😀 to je strašné ja nechcem byť ako želatína 😖

bondy1
7. dec 2009

😀 ahojte maminky, to zzuullka - aký je rozdiel medzi stetoskopom a fonendoskopom netuším - predpokladám, že funkciu majú rovnakú, 🙂 ešte sa používa doppler - ten som si kúpila ja - sú k nemu dve slúchadlá - večer počúvame bruško, po priložení na bruško je tam počuť rýchlejší tlkot, je to krásne 🙂

doli1
7. dec 2009

lucík tak to je skvělé moc moc moc gratuluji

bondy1
7. dec 2009

neboj - po pôrode zhodíme a basta 😉

zzuzullka
7. dec 2009

bondy tak to musí byť krásny zvuk 🙂 hneď ako príde manžel z práce ho pošlem k našim pre stetoskop a budeme počúvať

bondy1
7. dec 2009

Super správka Lucik 🙂

bondy1
7. dec 2009

🙂 🙂 🙂

zzuzullka
7. dec 2009

lucik, gratulujem v výsledkom 🙂 ja si budem volať dnes na výsledky, tak dúfam, že sa budem tiež radovať

lucik...
7. dec 2009

díky holky, jsem strašně šťastnáááá 😵 😵 😵

nikkka
7. dec 2009

gratulujem k vysledkom..

mna cakaju tie testy vo stvrtok, budu mi brat krv...myslite ze ma bude este pozerat zo spodu alebo uz cez brucho?

zzuzullka
7. dec 2009

nikka ja si myslím, že už určite cez brucho lebo mimi už je dosť veľké. mňa pozerá cez brucho už od cca 12tt. ale pred utz vždy niečo kontroluje rokami- jednu dá dovnútra a druhou stláča brucho- asi kontroluje krčok maternice alebo čo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre