• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ahojik,po dlhsom case som sem znova nakukla,a chcem sa tiez podelit o prve pohyby ktore citim :wink: je to krasne,ale nemyslim to ked mi škvrka v bruchu od hladu ale ked drobec kope :grinning: väcsinou vecer ked si lahnem do postele na chrbat :wink:

chcem sa popytat,mate niektora doma yorkshira?chcem si ho zadovazit ale na nete citam ze rozsiruju choroby a su aj smrtelne...bojim sa o babo,ze ci sa mi nieco nestane,dik za odpovede :slight_smile:
7. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikko mě dělá UTZ přes břicho už od 12tt :wink:

ale štve mě že mě objednala do poradny až 11.1. :frowning2: To je 6 týdnů od poslední kontroly :frowning2: Ale říkala že když jsme v pořádku tak že to teď nemá cenu a 7.1. jdu na velký UTZ tak chtěla až po něm.
7. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik bezva zpráva,gratuluju... jen tak dál
7. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam, ze uz ma konecne bude pozerat cez brucho..
7. dec 2009 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I když jsme v pořádku tak mám ještrě přijít 28.12. tak uvidím...
Teď ve čtvrtek nás čeká konečně to 3D :wink:
7. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli mrkni na toto http://www.aukro.cz/item840556270_mikrus_roan.html jako za ty peníze :wink:
7. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a dala jsem manželovi na mikulajdu tu knihu Ahoj, tati :slight_smile:
Je nadšený už má hodně přečteno a je chytrý jak rádio :grinning:
7. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu tak super :slight_smile: Já mu jí dám až pod stromeček,ale myslím že taky bude nadšeny protože teď furt listuje tou mojí knihou "Velká kniha o matce a dítěti" a prohlíží i maminku :grinning: Tak bude rád že má něco svýho :grinning:
7. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu knihu kupila manzelovi pod stromcek, tak som zvedava co bude hovorit..asi bude tiez mudry ako radio.. :slight_smile:
7. dec 2009 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucik, super tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka no tak to je super kočik za takú cenu, ale my musíme kupovaťa nový, lebo manžel nechce použitý, chce len nový a so zárukou.ale zistila som, že budeme v podstate kupovať len kočík a postieľku a zbytok vecí dostaneme od známej tak to je v pohode :slight_smile:
7. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto napísal tú knihu Ahoj tati, premášlam že ju tiež kúpim pod stromček
7. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji holky :wink:
7. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik...: Moc gratuluju, mám radost i za tebe.
7. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zistila, ze postielku nemusime kupovat, brat nam pozicia a dokonca ju vyrabal sam, tak bude kvalitna...
7. dec 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ten kočárek jsem myslela,že by se mohl líbit doli,ona shání,my kočárek mám epo Tomáškovi jako nový,takže nepotřebujeme,ale budu kupovat jiné věci nové- lehátko,sterilizátor,zavinovačku do autosedačky atd. :grinning:
7. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj manža taky dostane pod stromček Ahoj tati. Jsem moc zvědavá, jak se a to bude tvářit...
Lucik - gratuluji :slight_smile:
díky klari, držíme palečky ať to máš i ty zítra v pořádku :wink:

zzuzul tady ale včera jsem koukala že jí mají i v knihkupectví kde maji knížky pro těhotné :wink:
http://www.zbozi.cz/items?q=ahoj%20tati&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=&r=tab&redir=1
zdenka, viem že si to nemyslela pre seba, že máte po Tomáškovi,aspoň máš ušetrené starosti :slight_smile:
7. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenčo pěkný je ten kočárek a cena super ale nemá klasické houpání co potřebujem.naše silnice jsou v děsném stavu a procházky jedině do lesa takže musí byt dobře odpružený ale barva ta by mě padla hned do oka to je něco pro mě kombinace s červenou
7. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... supeeeeer :wink:
7. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju :slight_smile:
Teď už se můžu radovat naplno :grinning: Doteď sem se bála :pensive: Teď už jen vědět pohlaví :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som objednala tú knihu Ahoj tati, tak dúfam, že stihne prísť do Vianoc :sweat_smile:
7. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzul záleží kde si to objednala :grinning: Ale mě přišla hned :wink:
7. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sranda, všichni tatínci (prvotatínci) dostanou na vánoce stejný dáreček :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednala som to cez ABC knihy.sk, je tam písané, že zvyčajne príde v rozmedzí 7-10 dní takže ak sa nestane niečo nepredvídané tak by to malo budúci týždeň aj prísť a v najhoršom prípade ju dostane oneskorene.ale myslím ,že príde včas :slight_smile:
7. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, to je pravda :grinning: :grinning: si môžu potom založiť svoje fórum a diskutovať a tej knihe :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v stredu objednavala a dnes mi prisla..
7. dec 2009 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikkka a cez čo si to objednávala?
7. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzul určitě jo :wink: Ještě je přeci jenom čas a určitě vytuší že to bude dárek :wink:
7. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok