Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mayocka
7. dec 2009

ahojik,po dlhsom case som sem znova nakukla,a chcem sa tiez podelit o prve pohyby ktore citim 😉 je to krasne,ale nemyslim to ked mi škvrka v bruchu od hladu ale ked drobec kope 😀 väcsinou vecer ked si lahnem do postele na chrbat 😉

chcem sa popytat,mate niektora doma yorkshira?chcem si ho zadovazit ale na nete citam ze rozsiruju choroby a su aj smrtelne...bojim sa o babo,ze ci sa mi nieco nestane,dik za odpovede 🙂

lucik...
7. dec 2009

nikko mě dělá UTZ přes břicho už od 12tt 😉

ale štve mě že mě objednala do poradny až 11.1. ☹ To je 6 týdnů od poslední kontroly ☹ Ale říkala že když jsme v pořádku tak že to teď nemá cenu a 7.1. jdu na velký UTZ tak chtěla až po něm.

zdenkapo
7. dec 2009

lucik bezva zpráva,gratuluju... jen tak dál

nikkka
7. dec 2009

tak dufam, ze uz ma konecne bude pozerat cez brucho..

mishutka
7. dec 2009

I když jsme v pořádku tak mám ještrě přijít 28.12. tak uvidím...
Teď ve čtvrtek nás čeká konečně to 3D 😉

zdenkapo
7. dec 2009

doli mrkni na toto http://www.aukro.cz/item840556270_mikrus_roan.html jako za ty peníze 😉

mishutka
7. dec 2009

Jo a dala jsem manželovi na mikulajdu tu knihu Ahoj, tati 🙂
Je nadšený už má hodně přečteno a je chytrý jak rádio 😀

lucik...
7. dec 2009

mishu tak super 🙂 Já mu jí dám až pod stromeček,ale myslím že taky bude nadšeny protože teď furt listuje tou mojí knihou "Velká kniha o matce a dítěti" a prohlíží i maminku 😀 Tak bude rád že má něco svýho 😀

nikkka
7. dec 2009

ja som tu knihu kupila manzelovi pod stromcek, tak som zvedava co bude hovorit..asi bude tiez mudry ako radio.. 🙂

michalag
autor
7. dec 2009

lucik, super tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂

zzuzullka
7. dec 2009

zdenka no tak to je super kočik za takú cenu, ale my musíme kupovaťa nový, lebo manžel nechce použitý, chce len nový a so zárukou.ale zistila som, že budeme v podstate kupovať len kočík a postieľku a zbytok vecí dostaneme od známej tak to je v pohode 🙂

zzuzullka
7. dec 2009

kto napísal tú knihu Ahoj tati, premášlam že ju tiež kúpim pod stromček

lucik...
7. dec 2009

děkuji holky 😉

xxx.klarka
7. dec 2009

lucik...: Moc gratuluju, mám radost i za tebe.

nikkka
7. dec 2009

aj ja som zistila, ze postielku nemusime kupovat, brat nam pozicia a dokonca ju vyrabal sam, tak bude kvalitna...

zdenkapo
7. dec 2009

zuzu ten kočárek jsem myslela,že by se mohl líbit doli,ona shání,my kočárek mám epo Tomáškovi jako nový,takže nepotřebujeme,ale budu kupovat jiné věci nové- lehátko,sterilizátor,zavinovačku do autosedačky atd. 😀

antynka1
7. dec 2009

Můj manža taky dostane pod stromček Ahoj tati. Jsem moc zvědavá, jak se a to bude tvářit...
Lucik - gratuluji 🙂

lucik...
7. dec 2009

díky klari, držíme palečky ať to máš i ty zítra v pořádku 😉

zzuzul tady ale včera jsem koukala že jí mají i v knihkupectví kde maji knížky pro těhotné 😉
http://www.zbozi.cz/items?q=ahoj tati&order=rel...

zzuzullka
7. dec 2009

zdenka, viem že si to nemyslela pre seba, že máte po Tomáškovi,aspoň máš ušetrené starosti 🙂

doli1
7. dec 2009

zdenčo pěkný je ten kočárek a cena super ale nemá klasické houpání co potřebujem.naše silnice jsou v děsném stavu a procházky jedině do lesa takže musí byt dobře odpružený ale barva ta by mě padla hned do oka to je něco pro mě kombinace s červenou

aaadus
7. dec 2009

lucik... supeeeeer 😉

lucik...
7. dec 2009

děkuju 🙂
Teď už se můžu radovat naplno 😀 Doteď sem se bála 😔 Teď už jen vědět pohlaví 😀 😀 😀

zzuzullka
7. dec 2009

práve som objednala tú knihu Ahoj tati, tak dúfam, že stihne prísť do Vianoc 😅

lucik...
7. dec 2009

zzuzul záleží kde si to objednala 😀 Ale mě přišla hned 😉

lucik...
7. dec 2009

to je sranda, všichni tatínci (prvotatínci) dostanou na vánoce stejný dáreček 😀 😀 😀

zzuzullka
7. dec 2009

objednala som to cez ABC knihy.sk, je tam písané, že zvyčajne príde v rozmedzí 7-10 dní takže ak sa nestane niečo nepredvídané tak by to malo budúci týždeň aj prísť a v najhoršom prípade ju dostane oneskorene.ale myslím ,že príde včas 🙂

zzuzullka
7. dec 2009

lucik, to je pravda 😀 😀 si môžu potom založiť svoje fórum a diskutovať a tej knihe 😀 😀 😀

nikkka
7. dec 2009

ja som v stredu objednavala a dnes mi prisla..

zzuzullka
7. dec 2009

nikkka a cez čo si to objednávala?

lucik...
7. dec 2009

zzuzul určitě jo 😉 Ještě je přeci jenom čas a určitě vytuší že to bude dárek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre