Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
7. dec 2009

cez martinus.sk

zzuzullka
7. dec 2009

nika, tam som pozerala tiež, ale cez ABC to vychádza o niečo lacnejšie.

lucik, to on vôbec nebude vedieť, že mi niečo príde domov, to pôjdem vyzdvihnúť keď bude v práci takže bude mať prekvapko. som zvedavá čo na to povie keď si ju rozbalí 😀

lucik...
7. dec 2009

zuzzul já myslela v tom obchodě že vytuší že to je dárek a pošlou to včas 😉

brise
7. dec 2009

ahojte,
už dlhšiu dobu vás sledujem a občas čítam.
patrím tiež medzi májovky, tak sa pridávam k vám, ak môžem.
termín máme 24.5
🙂

nikkka
7. dec 2009

brise vitaj 🙂

lucik...
7. dec 2009

brise jasne ze muzes 😉 vítej

michalag
autor
7. dec 2009

brise, vitaj 🙂 , jasne ze sa mozes pridat 😉 🙂

nara
7. dec 2009

Ahoj holky, zdravím vás po víkendu!
Lucik, gratuluji k dobrý výsledkům!!!
Ahoj Brise!
My jsme ještě plný zážitků z Mikuláše. Malej pořád dělá bl bl bl, teď je hrdina. Zato v sobotu to bylo řevu. V závěru jim slíbil, že jim za rok řekne básničku, hlavně aby už odešli 😀
A pak, když večer ve zprávách byl Mikuláš a čerti znovu, tak ho to zase chytlo. Naštěstí už nebrečel, ale celou noc jsem musela spát s ním. Tak nevím, jestli jsme to nepřehnali, ale zase je od té doby docela hodný 😉 Strašit ho nikdo nikdy nestrašil, tak to asi přežije.
Včera jsme zadělali těsta a dneska pekli cukroví. Letos si to poprvé užívá i František, sice je to okolo jak po výbuchu, ale krásně krájel těsto a vysypával formičky moukou.
Tak u mě ty pohyby pořád nic moc. Pár dní je cítím a pak zase ne. Tak snad se neděje nic zvláštního.

antynka1
7. dec 2009

Ahoj Brise a také opožděně ahoj zzz 🙂

lucik...
7. dec 2009

děkuju 😉 Chudák malej, má trauma 😀 Já si vzpomínám na mikuláše z dětství a je to šílenost, sem už 2 měsíce slibovala že budu hodná, pomáhat a já nevim co jen aby je k nám nepustili a stejně vždycky pustili 😀 😀 😀 Si pamatuju jak sem se vždycky těšila na dárky co dostanu k svátku ale řikala sem si že ještě musim přežít mikuláše 😀 😀 😀

brise
7. dec 2009

ďakujem za privítanie 🙂

lucik...
7. dec 2009

holky jak vás doktor/ka na prohlídce prohlíží? Mě dělá vždycky jen UTZ a to je všechno, tak mi to přijde divný... 😒

michalag
autor
7. dec 2009

nara, podla mna sa trosku bal, ja si myslim ze on je este maly aby to chapal ...

Sami mal radost s Mikulasa, vcera prve co bolo ked sa rano zobudil ci uz prisiel Mikulas 😀 , velmi sa tesil a bolo vidno ze uz to aj viacej chapal a dnes mali zase v skolke Mikulasa aj s certom (ale ten sa drzal dalej, aby sa ho decka nebali) 😝 😀 a tiez tam dostali kopec sladkosti, dokonca aj adventny kalendar, ovocie, mliecko, actimel ... bola som dost prekvapena, lebo som si myslela ze dostanu 3-4 keksiky a to bude vsetko 🙂

Moj certik zaspal len o 14:00 😕 , no to budeme mat zase vecer veselo 😝 , ale co uz ... zajtra do skolky nejde kedze soplikuje, tak snad si aspon dlhsie rano pospi 😅

aaadus
7. dec 2009

brise ahoj 🙂
lucik... mě před utz strčí prst dovntiř a něco tam zkoumá a pak utz
jsem si napráskala - dělala jsem topinky s kuřecím masem a hromadou strouhaného sýra

antynka1
7. dec 2009

Je aaadus - ty mi děláš chutě - topinky bych si taky dala - ale chleba mám jen v mrazáku a ten než by rozmrzl, tak mě ta chuť zase přejde.....

michalag
autor
7. dec 2009

my sme mali dnes vyprazany syr so zemiakovou kasou a kecupom a teraz do seba praskam M-joy 😅 😀

lucik...
7. dec 2009

jeeeeeeee já chci taky topinkuuuuuuu 😀

aaadus
7. dec 2009

lucik... tak přijeď, ještě mi zbylo 😀

antynka1
7. dec 2009

Snažíte se některá jíst zdravě? Já všude čtu, jak by se měla dodržvoat životosprava - ale málo platntý, já mám chuť na samá nezdravá jídla - například teď na ty topinky 😉 První tři měsíce to bylo dobrý - to jsem jedla jen Termixy, zeleninu, ovoce, ale teď.... no hrůza.....

nikkka
7. dec 2009

mne robi utz ale zospodu...a to je vsetko, ziadne ine vysetrenie, este mi sestricka zmeria tlak, pozrie moc a hotovo..

aaadus
7. dec 2009

antynka já teda moc zdravě nejím. jak mi bývalo špatně tak mi chutnaly polévky do hrníčku a takové ty slané. teď teda aspoň ty jogurty, mléko, kyšku, z ovoce jedině banán, jahody, maliny. nebo si koupím takové ty 100% šťávy co dělají v některých obchodních centrech. sice to stojí hříšné peníze, ale aspoň nějaké ty vitamíny do sebe dostanu
nikka to ti teda dělá vaginální utz nějak dlouho 😕

blanka.k
7. dec 2009

Ahoj holky,
Všem gratuluji k dobrým výsledkům,
Lucik -jak píše Adus - měla by pohmatem (nebo jestli tam i vidí??) kouknout na čípek 😉
Doli - držím palce, atˇvás rodinné "děditcví" mine s jste v pořádku 😉
Ciknori - my jsme chtěli kočárky typu (Perego GT3, Jane Slalom, Casualplay S4, Quiny Speedi,....):
Babypark (Campus) -skvělé ceny, na prodejně i levnější než na netu, výběr z těch "našcih" měli jen Quinny a myslím X lander, ale jinak docela výběr, mají i postýlky, zavinovačky za 250,-, autosedačky Romer, Maxi Cosi, fajn obsluha)
Baby expert (Avion, taky ozn.Chicco) - obrovksý výběr kočárků a hlavně dětské oblečení jak nikde jinde, al eceny vyšší (neměli Peraga), ceny nnic moc
Baby Star (v Komárově , před Avionem, vedle jsou koberce a přes křižovatku Baumax anebo BAuhaus) - taky velkiký výběr, mají Casula, Perega (ty v akci za cenu jak na netu), X landry,...sedaček spoustu, postýlek, 😉
Kočárky Balli (Husovice) - tři podlaží, hodně postýlek (ale na mě moc přeplácaných), psousta přebalovacích podložek, nějaké oblečení, hračky a nahoře patro kočárků, a "našichů neměli žádný, ale spíš golfky z těch dražších a pak většina byly spíš klas. kočárky kolem 6000,- , tam nás to zklamalo nejvíc.
Pak jsem byli ve 2 obchodech v Olympii + Kice (Puntanela a to druhé nevím) - tak samo vysoké ceny, ale měli ty "lepší" kočárky, tak sje šlověk aspoň mohl kokouknout 😀

medan29
7. dec 2009

Ahojka Holčiny,
tak jsem to už nevydržela, pořád jsem hledala na netu jak dlouho se dělá ten test z krve na genetiku, byla jsme 25.11 a doktor říkal že si nemám volat, když to bude špatně tak mi sestra zavolá, ale prostě ráno jsem už byla tak vystresovaná, už tak mi dává zabrat to špinění, tedy ted od středy zas nešpiním, ale do toho to čekání na ten výsledek, tak jsem tam ráno zavolala, sestra dost nepříjemná, prej že se to dozvím toho 16.12 že neví jestli jsou už testy, tak jsme ji nakonec ukecala at se aspon mrkne jestli už to tam má, neochotně se mrkla, prej test už tam je tak já zas a ?No a je to v pořádku aspon něco po tom všem ted

antynka1
7. dec 2009

Medan - tak to je super, obrovská gratulace 🙂

aaadus
7. dec 2009

medan super, gratuluju. uvidíš. teď už bude jen a jen líp 😉

lucik...
7. dec 2009

nikko tak aspon nejsem jediná komu nic jiného nedělá 😉

lucik...
7. dec 2009

medan moc gratuluju 😉 U mě to bylo taky tak, řekla ať nevolám že zavolají až jim výsledky přijdou a dnes sem to nevydržela a volala a ona mi řiká no už to tady máme, my sme vám nevolali? Tak to se omlouvám 😠 😠 😠

blanka.k
7. dec 2009

Medan - gratuluji, teda co to je za sestru, jak kdyby tam byla první den a nevěděla, jak tyhle testy ženský stresujou ☹ Tk hlavně, že je to ok 😉
A já jím zdravě...hrozně 😀 Třeba dnes, na snídani lasagne od včerejška, pak ve městě horkou bílou čokoládu a pak jem šla kolem okýnka s kuecím gyrosem... 😅 takže teď se pokusím sníst jogurt a pak tam mám banány a pomeranče, ať aspoň něco zdavého. Ale jak jsem prostě byla ve městě, tak jsem neodolala, ještě, že tam jezdím jednou z X dní 😀
A došlo mi z Aukra nový overálek flaušový s poštovným za 80,- a je u toho cedulka z Quelle, pův.cena 240,- 😉

lucik...
7. dec 2009

já taky zdravě nejím.. pořád se cpu něčím sladkým... pořád mám chuť na jídla z fast foodu 😀 Ale to odolávám (občas 😀 ) ale jím i dost ovoce, zeleniny, sem tam jogurt..

nikkka
7. dec 2009

ja ranajkujem kazde rano jogurty, sem tam si dam mandarinku...ale co sa tyka ostatneho jedla, tak vysmazane, neodolam ani pecienke, ale to asi tak dva krat som jedla za cele tehu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre