Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
8. dec 2009

nikki já chci taky seznaaaaaam

bibi13
8. dec 2009

aaadus, dufam, že sa drobec ukaže a hlavne aby ukazal čo má medzi nožičkami..🙂.. musím mu od rana niečo naslubovať, nech nestrečkuje.. 🙂

michalag
autor
8. dec 2009

jeeej tak prepac, ja si vas uz mylim 😅 , ale ani s anecudujem ked je nas tu tolko

michalag
autor
8. dec 2009

bibi a kedy zajtra ides?

mishah
8. dec 2009

Ahoj holky 🙂 My jsem se vrátili po týdnu od babičky,počasí je nic moc,navíc jsme dneska byli ještě na očkování,tak snad bude malý bez větších reakcí.
Připojuji se ke gratulacím! 🙂 🙂
A vítáme nové tváře 🙂
U nás novinka: mimísek začal pěkně kopat !! 🙂 Musím říct,že mě to docela dostalo a teď chci, aby kopal pořád 😀 😀

aaadus
8. dec 2009

bibi jestli nebudeš mít takové stydlína jako mám já a lucik tak ti určitě ukáže co skrývá mezi nožkama 😀
já mám pořád hlad dneska, je toto možné?

michalag
autor
8. dec 2009

misha, vitaj doma 🙂 a gratulujeeem ku kopancekom 🙂

aaadus
8. dec 2009

mishah je to super že ty kopance. mě prcek kope pravidělně ráno tak 15 minut potom co s probudím a dělá pěkné kotrmelce. nemůžu se toho nabažit. a asi bude pěkný zimomřivec po mamince, protože když chci vidět jak se břich vlní a dám ruku pryč, neudělá pohyb ani za nic. ale když dám ruku na břicho a ještě se přikryju dekou, tak v ten moment zase začne kopat 😀

michalag
autor
8. dec 2009

aaadus, bude mat rad teplo, u nas je to naopak ako nahle si dam ruku na brucho tak prestane a potom opat po chvilke zacne

aaadus
8. dec 2009

michalag doufám že jo, my máme strašně rádi termály a docela mě mrzí že si je letošní zimu neužiju. ale příští rok pojedeme určitě i s prckem

aaadus
8. dec 2009

lucik můžeš mi prosím tě říct kde toho mimíska schováváš? teď jsem se dívala na nové foto a nikde nic. já měla takové břicho v 7tt 😅

zdenkapo
8. dec 2009

holky jste zlaté,že jste na mne mysleli....

takže- mimi je zdravé- vše prohlížel na 4D včetně vnitřních orgánů jsem nakonec těhu ještě víc-dnes 20 +4tt

a je to.............. HOLČIČKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anička

super,úplně mi tekly slzy,byla rozcáplá úplně,že nebylo pochyb a ukazovat nám oba stydké pysky a kuličky tam fakt nebyly,takže máme bezva Vánoční dárek 🙂

doli1
8. dec 2009

aaadus ty máš hodně podobné břicho jak já.lucík stoho si nic nedělej bříško vyroste.já měla takové u šimona až v 7 měsíci mi začal trochu růst

doli1
8. dec 2009

zdenčo super.hlavně že je vše v pořádku a ta holčička to je jen perlička na dortu 😀
holčičku moc zavidim 😅

xxx.klarka
8. dec 2009

zdenkapo: Jééé, tak to je super. Gratuluju moooc. Já doufám, že nám příště tu holčičku taky potvrdí, ale věřím tomu!!! 🙂 Hodíš fotečky??

zdenkapo
8. dec 2009

doli tak třeba budeš mít taky holčičiku 😉

doli1
8. dec 2009

uvidíme uvidíme.bude to vánoční překvápko.jj dej fotečky

zdenkapo
8. dec 2009

Klarko děkuju.... tak mi pochyb nemáme měla krásně rozcáplé nožičky a záběr zezdola,takže to nešlo splést 😀 ale určo ti jí taky potvrdí....

zítra v 10:20 jdu ke své gyndr.,tak se mi moc nechce,ale tak aspoŇ jsem zvědavá,zda to uhodne ona správně 😉

michalag
autor
8. dec 2009

zdenkapo, gratulujeeeem k dievcatku 🙂 🙂 🙂 😵

zdenkapo
8. dec 2009

michala děkuju,a zároveň mi to můžeš tedy změnit v tabulce 😉

michalag
autor
8. dec 2009

zdenka, uz sa stalo 🙂

zdenkapo
8. dec 2009

michala děkuji 😉

arcik
8. dec 2009

ahoj holky...
jen k vysvětlení změny nicku .někdo mi rostě šmíroval alba a všechno a pak to házel do IP a dokonce i po sídlišti tak jsem to zrušila....

Klárko a Zdeni od srdce vám holky gratuluju k pipinkám.....fakt supeeeeeeeeeeeeeer

no a to je asi tak vše co vim....jsem dneska dutá jak bambus holky

lucik...
8. dec 2009

jeee zdeni, moc gratuluju a závidim 😀 Já chci taky holčičku 😀 😀 😀 😀 No nevadí, kdyžtak bude holčička příště a bude mít velkého brášku 😀 😀

aaadus já nevim kde ho mam 😀 Někde tam vevnitř 😀 😀 😀

zdenkapo
8. dec 2009

fotečky se pokusim 😀

michalag
autor
8. dec 2009

arcik, ale vies ze nesmies mat 2 nicky 😅

arcik
8. dec 2009

Michal vim a mam jen tenhle tamten jsem nechala u admina zrušit a deaktivovat 😉

michalag
autor
8. dec 2009

ja len tak aby ta potom nahodou neblokli 😉

zenka, tesim sa na foto

arcik
8. dec 2009

nene neboj nechala jsem úplně zrušit takže dobrý 😉

zdenkapo
8. dec 2009

máme foto 3D obličeje,ale hlavně dvd záznam,je to super...

holky šíleně se mi líbí toto lehátko je to nová kolekce chicco 2010- manža je naměko z holčičky,tak po Vánocích budou nákupy 😉 http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1679310

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre