Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. dec 2009

zuzul nespěchá, určitě nebudu péct dneska 😅

vladkaz1
9. dec 2009

cafte s tym salkom mam ,donesem od mamule dnes, oki potom vam ho napisem ..
Uz mam konecne farbu danu na hlave ,tak som zvedava ako mi to chyti .. ci dobre alebo na prd ,ale tusim dobre .. aj obocko si hned farbim nech som trocha k svetu nie bleda jak stena 😝
baby tu je normalne predvianocna atmoska 😀

aaadus
9. dec 2009

mishu pro mě to bylo něco jak ježíšek 😀 kde se chystáš kupovat kočárek? mi připadá že v Ostravě mají prd výběr, že takové ty lepší kočárky jsou v Brně no a Praha to je jasné, ale to už je fakt z ruky

mishutka
9. dec 2009

Dneska mi přišel email od kamaráda s fotkama, malý má už měsíc.
Úplná nádhera takový bobek 😀

Manžel už se nemůže dočkat až bude vozit 🙂

zzuzullka
9. dec 2009

vladka veď sa teším na Vianoce ako malé deti všetky 😀

antynka1
9. dec 2009

Já už se taky chystám péct, ale je mi pořád blbě... To nachlazení mě nějak nehodlá opustit.....

aaadus
9. dec 2009

vladka na recept se těším. sice jsem karamel v životě nedělala, tak snad nezničím hrnce 😀
no jo, vánoce jsou za chvíli a jak vidím v tv ukázky co budou za pohádky tak si připadám jak malé dítko. a manžel mi koupil adventní kalendář a každý den mu musím hlásit do tam je za obrázek 😀

xxx.klarka
9. dec 2009

holky, já nejsem schopná se dokopat k žehlení :-/

mishutka
9. dec 2009

aaadu:My asi v tom Sam baby, protože nikde jinde nemají x-lander xa09 nebo o tom nevím.
Chtěla jsem přes net, ale u toho kočárku se mi to moc nezamlouvá kvůli případné reklamačce 😅

zzuzullka
9. dec 2009

adus, aj my máme doma adventný kalednár tak poctivo otváram každý deň 🙂

klarka, to mne doma zakázali žehliť, ževraj by to tehotné nemali robiť tak u nás teraz žehlí svokra 😀 sa teraz už o mňa boja

xxx.klarka
9. dec 2009

zzuzullka: tak to máš dobré, za mě to nikdo nevyžehlí. 😒

mishutka
9. dec 2009

Holky, já už jsem se ptala, ale ještě jednou 😅
Ten 3D se dělá přes břicho nebo vnitřně???????

Už mě to čeká zítra, to to letí 😀

aaadus
9. dec 2009

zuzul to máš super s tím žehlením 😀
mishu aha. no my se tam taky chceme zajet podívat. mě se totiž jako první kočárek libíl implast bolder, ale teď mi příjde takový malý nijaký vachrlatý
no já mám přes net taky strach objednat, přece jenom to je několika tisícová položka že

aaadus
9. dec 2009

mishu přes břicho, tak pozdě už se vnitřní utz nedělá. tož to na tebe zítra budu myslet ať je tam to kávové zrno 😀

mishutka
9. dec 2009

Zrno nezrno hlavně ať už to víme 😀
Švagr se učí na zdravce a právě mi včera říkal, že se někdy dá dělat i vnitřní tak uvidím 😉
Zkoušela jsem ten stetoskop a prd, ale střeva mi pracujou hezky 😉

zzuzullka
9. dec 2009

tak ja som ten stetoskop nakoniec nezohnala, neši ho už vyhodili ☹ ☹ ☹

yanika
9. dec 2009

nikkka: myslim ze je to nieco podobne, a tiez hlavne v noci boli ked sa prevraciam na bok... Napis potom co Ti doki na to povedal...
antynka: ak Ta bolia aj dutiny, alebo mas silnu nadchu tak mne jednoznacne najviac pomohlo si to nahrievat biolampou - zltym svetlom... nadcha ustupila hned a bolest hlavy detto.. ak si to mas od koho pozicat, tak to urcite vyskusaj... 😉

michalag
autor
9. dec 2009

ja sa tiez velmi tesim na zajtra, konecne sono 🙂 🙂 🙂

mishutka
9. dec 2009

aaadus.já už se kočárek snažím neřešit nebo se z toho zblázním, ještě mi chybí spousta jiných věci 😉
Jsem ráda vždy připravena tak jen co bude pohlaví tak budu vybavovat 😉

aaadus
9. dec 2009

mishu to je fakt. já teda kromě oblečení nemám zatím nic. ale dneska jdu po nákupech, tak snad už budou ty slevy a koupím aspoň něco. manžel má totiž času dost a ty velké věci jaksi sama nekoupím. no já chci mít do konce února zařízený pokojík, vše nakoupeno, v březnu budu prát oblečky ať mám v dubnu pokoj kdybych porodila dříve
co používáte na strie? já mám zatím těhotenský pěstící olej od Saloosu, ale i tak mám drobné strie na prsou 😠 sice nejdou moc vidět protože jsou bílé ale i tak mě to štve

mishutka
9. dec 2009

Tak já neměla nikdy tělo jak modelka 😀 tak mě to nějak nebere 😅
Na prsou je mám od puberty a stehna jsou zabité od té doby co jsem se flákala na pracáku 😀
A s břichem asi problém nebude páč vypadá jek pivní mozol, mám ho rozteklé do stran 😀

aaadus
9. dec 2009

mishu tak já taky nebyla nikdy jako modelka a strie na stehnech a bocích mám od puberty. tak teda aspoň na prsou a břichu by být nemusely ať nevypadám ještě hůř 😀

mishutka
9. dec 2009

😀

doli1
9. dec 2009

já mám taky strie všude.táta mi říká že prsa vypadají jako sluníčka(strie dělají paprsky) 😀 😀 musim zaklepat že na břichu zatim žádný nemám.zatim mažu jen když si vzpomenu ale měla bych častěji.
prcek ted řádí v bříšku a ten druhý jestli ho dnes nezastřelim tak už nikdy.prostě nemocný chlap.od rána se jen steká a steká a steká 😖 😖

bibi13
9. dec 2009

no ja strie nepoznam, tak sa bojím, že sa teraz skamaratime.. uf! 😉 no natieram, krémom, olejom.. ale nie previdelne, ma to bude určite štvať..

lucik...
9. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Tak jsem byla s tím krkem u doktora a do úterý mám neschopenku 😒

zdenkapo
9. dec 2009

děkuji za gratulace a přeju všem holkám,které jdou také na utz ať se mimi ukážou,,,

ráno jsem byla v poradně a dělala mi utz a naše Anička si hrála na stydlivku a držela nožky u sebe- asi slyšela,jak jsme včera říkala,že rozcapuje nožky 🙂 ale gynd. říkala,že když nám to potvrdil včera na tom 4D,tak to určo bude,když jsme viděli stydké pysky,že by se tam kuličky neměli kam schovat 😀

lucik...
9. dec 2009

zdeni tak to je super.. No musim jít něco dělat.. V prvé řadě asi objednat, ještě jsem dneska nic neměla. A pak budu pokračovat s cukrovím.. Dneska mě čekají vanilkové rohlíčky a takové banánky 😉 a asi namazat linecký

michalag
autor
9. dec 2009

ja mam tiez strie, bohuzial 😒 ☹ ako na prsiach, tak na bokoch ci brusku, ale zato mam krasneho zdraveho synceka aj ked na zaciatku mi to strasne vadilo, ale drahy povedal ze jemu to nevadi, tak to uz neriesim 🙂 , ale snad sa mi teraz spravi menej alebo ziadna

nikkka
9. dec 2009

to je strasne..pohadali sme sa v robote s kolegovcami a nemozem zastavit plac...kvoli takej somarine, kvoli darceku pre kolegynu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre