Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
10. dec 2009

mishu 😀 😀 😀

aaadus
10. dec 2009

michalag tak jak? bude Andrejka nebo Lucia? 🙂

mishutka
10. dec 2009

michalag.tak u mě si to můžeš zmenit na kluka Štěpána 😀

blanka.k
10. dec 2009

Mishu - tak gratuluji 😉
Právě jsem se objednala na 4D UZ a jdu 19.1., se mě ptala na tt, a prý kolem 25tt to bude nejlepší 😅 Tak doufám, že tam ještě bude něco vidět 😅

michalag
autor
10. dec 2009

tak uz som doma, ale malicke sa nam neukazalo a stale malo nozicky spolu ☹ , ale dnes som sa objednala na 3D sono, tak snad nam to tam povedia, inak je vsetko v poriadku az nato ze stale mi posuvaju termin 😅 , normalne by som mala byt 19tt+6d a podla dnesneho som 19tt+1d, krasne sa hybeme a vazime 300g 🙂

michalag
autor
10. dec 2009

mishutka, jasne zmenim 😉 a gratulujeeem k chlapcekovi 🙂 😵

inak prosim povedzte co su toto za skratky:
BPD:
AC:
FL: by mala byt dlzka stehennej kosti

mishutka
10. dec 2009

My vážime 250g a jsem prý 19tt+1 😉
Celý 3D stálo za prd, ale ten šulín ten byl 😀

Blanka.asi jo,stejně to bere po částech a ne celý 😒 Mě říkal, že tak za měsíc až mi něco klesne tak to půjde hezky vidět 😉

aaadus
10. dec 2009

mishu pěkné jméno jste vybrali
michala nevím co to znamená, možná to najdeš tady:
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska...

mishutka
10. dec 2009

BPD:se mi zdát měření miminka????
Já to dneska trošku sledovala na UTZ 😉

michalag
autor
10. dec 2009

aaadus, dakujem 🙂

idem hodit foto dobceka a kedze bolo vsetko v poriadku tak som malickemu drobciatku kupila dalsiu drobnost 🙂 🙂 🙂

blanka.k
10. dec 2009

BPD je rozměr hlavičky
AC bříška
FL nožičky 😉

shaarka
10. dec 2009

babulky, odpovedzte mi prosim na otazku o pichani z predch. strany 😅

michalag
autor
10. dec 2009

shaarka ja ti neporadim ... ak si nie si ista chod k dr. 😉

nikkka
10. dec 2009

shaarka ja som dnes bola na poradni a pytala som sa doktora, ze ci je normalne ked ma bolieva brucho..povedal ze kym to nie je bolest v pravidelnych intervaloch a nie je sprevadzana krvacanim je to v poriadku, hovoril ze niektore zeny pichava po okraji brucha, ze to je tiez ok..
mna tiez obcas picha - taha na jednej strane, to maternica rastie takze to bude cele tehotenstvo citit..

zzuzullka
10. dec 2009

aaadus, nemusíš to nechávať vôbec uležať. ja ich práve robím, už mám jeden plech v trúbe. ono tie 3cm nie sú na výšku ale na šírku, taký štvorec 3x3cm cca ako sa podarí ukrojiť niekedy aj 2x3cm alebo rôzne 🙂 na výšku musíš práveže ten šúlok rukou sploštiť, tažke to bude vysoké cca 1cm ako sa podarí. a keď to budeš miešať tak to rob normálne rukami, lebo varechou by si sa zbytočne narobila a potom si to vždy rozdelím na také menšie bochníčky a tie potom po jednom šúlam a krájam a musíš to podsýpať múkou lebo ten med by sa lepil na dosku.

aaadus
10. dec 2009

zuzul těsto už mám hotové. na zkoušku jsem udělala poloviční dávku. po obědě upeču a pak dám vědět jak se povedly. normálně mě to pečení začíná bavit nebo co a to letos peču poprvé 😅
a ještě, nemáte některá osvědčený recept na marokánky? na internetu je jich tolik. mě chutnají takové, co zůstanou měkké a nejsou jak kámen

blanka.k
10. dec 2009

Holky, jakou veliskot nakupujete na začátek pro mimčo? Já koukala ve všech možných obchodech (i do Nextu jsem vlezla 😀 ) a assi nejvíc se mi líbí levné neznačkové Cherokke z Teska, takové smetanové s medvídkem, ale mají tam velikost 0-0 pro novorozence a 0-3 měsíce. Myslíte, že stačí koupit 0-0 body a nějaké trička, a ty overálky, mikiny, atd. 0-3? prootže si říkám, že prvních pár týdnů stejně moc nikam jezdit ven nebudu (z porodnice a k doktorovi), a stejně z toho asi poroste jako z vody. 😅

zzuzullka
10. dec 2009

mishu, gratulujem k chlapčekovi, asi z neho bude riadny chlap,aj tomu nášmu ten pindík pekne trčal 😀 tak dúfam že v utorok neuvidíme kávové zrno a že ten pindík bol len prst 😀

aaadus
10. dec 2009

blanka já kupuju 56. v označení 0-0 a 0-3 se moc nevyznám. třeba v marks and spencer jsem koupila bodyčka 0-3 a jsou strašně malinké

mishutka
10. dec 2009

zuzulka: 😀

blanka.já mám bodyčka a pár věcí č.56, next bod. a pak obyč.z obchodu a ty next jsou o hodně menší....
teď už koukám protože bude asi teplo tak nějakou věc na parádu 56.
Jinač už koukám po 62 dupačky overal atd.
Jsou pěkné mikiny, teplákovky atd.,ale mám strach, že bude teplo a nevynosíme to takže se držím bodyček, dupaček, overálku a pak uvidím jak bude prcek veliký.
Manžel ví kde co koupit takže pak nebude problém přikoupit neco když nebudu moc já 😉

michalag
autor
10. dec 2009

blanka, ja kupujem vel. 62 a kupim si po 2ks aj z vel. 56

blanka.k
10. dec 2009

Holky, díky 😉 Jsem v HaM narazila na nějakou "sekci" nedonošnců, měli tam věci vel. 42, 46, max.50 (a zrovna se mi to líbilo ☹ )

michalag
autor
10. dec 2009

blanka, to je az prilis malicke

bibi13
10. dec 2009

ja som kupila len 0-3 v tescu.. všetko ostatné mám od sestier..🙂. takže michalag tiež nič?? môj ocino zadrel: ešte to ani narodené nie je a už je to rozmaznané.. kvôli tomu, že nechcel ukazať pohlavie.. no ja som včera bola 19+4 a mali sme 375 g.. nie je to vela? noo, vraj nie.. 😒

bibi13
10. dec 2009

mishutka, prečo to 3D stále za prd?

mishutka
10. dec 2009

bibi.protože byl otočený zády a nemám žádne schopné video a na 2D(klasickýutz) šlo vidět líp 😉
vpodstatě nebylo vidět nic podstatného krom pinďoura 😀

Já jsem viděla jednou 3D dvd od kámoše a to bylo něco úplně jinýho.Malá šla vidět celá jak se hýbe a šlo to prostě hezky vidět miminko v prostoru.
To naše mimi byly nějaké kliky háky nevíš co je ruka, noha nebo děloha 😒

blanka.k
10. dec 2009

Micha - jojo, to vím, běžně prodávají 52, ale to je fakt tak v porodnici 😀 , zatím právě mám nějaké 62, a větší, pak body 56 a nevím, co vše v 56 kupovat...

mishutka
10. dec 2009

Blanka:koukni mi do alb. podle toho seznamu se trošku orientuju 😉

blanka.k
10. dec 2009

Mishut - díky. Já právě nevím, kamarádka má holčičku a na konci šestinedělí, které trávila spíš doma (taky to tak vidím) nosila už jen 62, a to nebyla noc velikého. Ale zas prý ty Tesko věci jsou trušku větší....

mishutka
10. dec 2009

Asi lepší větší než menší aspoň se nebude tlačit 😅

Já se loučím jdu do ulic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre