• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Zdeni - nemáš odkaz jaký konkrétní jste koupili?
Doli - já si říkám, že třeba chůvičky využiju, když bude mrně spát třeba venku na terase nebo u babiček na zahradě, nebo i třeba když budu uklízet v jiné části bytu nebo půjdu na pokec k sousedům :grinning: Taky mám 160cm, ale M. má 180, ale hlavně hodně kg :sweat_smile: Tak doufám, že v těhu bude po mě, a po tatínkovi až po porodu :slight_smile: A koukám, že máš novu fotečku :wink:
11. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf konečně jsem ho probudila.po hodině konečně kope.musim si na ty pohyby dávat větší bacha.až paknejančín jak dnes.
11. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky chůvičky 100pro, zvlast kdyz jezdíte jako my po chalupách a po dovolených, no taky jsou mamči, co píšou, že když dítě spí, v životě by neodešly z místnosti, nebo z hotelového pokoje, my to neřešily a vesele se cachtali v moři a u sebe chůvičku, že....

monitor chci tentokrát taky

kojící polstar vyuzivame i ted, ma to ted jako zabranu aby nespadla z velke postele, jinak jsem na nem spala, kdyz bylo velke bricho, kojila pul roku, obkladala mimco jako Terka kdyz lezelo na gauci, porad!
11. dec 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondělí musim k zubaři au au au kolik mohu paralenu?
11. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, myslím, že 2 tablety denně - tak mi to říkali v lékárně.
11. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to rafaelo mi zhltlo cele salko .. inak s polky by to bolo suche ,... no co uz .. :grinning: ale mlela som to na takom elektrickom ,tak mozno preto to tak viecej zhltlo ze to bolo jak prach ta oplatka inak su rafaelka super ...
11. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,vy toho popisete.ja nejako nic nestiham,som stale len v praci,ked pridem domov,treba sa trochu Lukymu povenovat,navarit a ani neviem ako a je 7.30 a ideme pomaly spat.poriadene nie je nic a o peceni ani nehovorim.zajtra sa ale chystam umyt okna a pripravit cesto na perniky.ozaj a k tomu stromceku,my sme doma tiez zdobili stromcek 23.12.,ale Luky mi uz par dni hovori,ako vsetci maju stromcek a my nie,tak ho asi urobime skor,nech sa potesi,len este neviem,co na to povie moj muzicek :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu v uk ho uz maju skoro vsetci mesiac pred vianocami.monitor dychu si aj ja planujem zaobstarat,lebo ak bude spavat ako Luky,ktory bol kazde 3 hod. hore a od 4.mes.spaval na bruchu,tak by som sa asi vela nevyspala :unamused: jeho som kontrolovala kazdu chvilku a potom som chodila ako matoha :frowning2: no ozaj a v pondelok idem na utz,tak dufam,ze aj ja sa dozviem,co je v brusku :wink:
11. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika - mě kamarádka (lékařka) varovala před umýváním oken v těhotenství. Prý bych se měla vyvaroavt rychlejších pohybů rukama nahoru (co si pamatuju, tak jeden důvod je omotání pup.šňůry kolem mimča). Já jsem jí totiž fotila a jako pozadí jsem hodila černou látku přes dveře a sprdla mě za to :sweat_smile: A prý ještě špatné je právě třeba umývání oken... :sweat_smile:
11. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka,dakujem za upozornenie,vidis,tak toto som nevedela a to som druhorodicka,tak uz nijake rychle pohyby rukami nahor ani nic podobne :wink:
11. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka: No, a jiní doktoři tvrdí, že je to blbost, s tou šňůrou. :confused: Tak si vyber. Nicméně jako důvod proč nemýt okna a nevěšet záclony to určitě použiju :grinning:
11. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky - přesně tak, jako důvod super :grinning: Já si teď taky dávám bacha, když třeba dávám nádobí do vrchních skříněk, ono i když to človek dělá pomalu, tak mě to napínání břicha moc dobře nedělá, takže to většinou nechám na m. A okna.... ty bych v té zimě nemyla ani netěhule :grinning: Teď ještě nějaký důvod proč neuklízet ... :sweat_smile:
Za 10 min. mi končí na Aukru aukce nových lacláčků Next za 120,-, tak mám radost :grinning:
11. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopekla jsem své první cukroví a je mňam. já jsem malej, ale šikovnej :grinning:

vladka tak mi stačila půlka, musela, abych mohla tu druhou sníst jen tak :grinning:
11. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
no ja nevim, ja tady macham rukama furt, hlavně drhnu co se dá...
11. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mýty to je super, pobavila jsem se, sedí to a některé to říkají vážně!
11. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobné mýty byly teď i v mamince. to o tom kočárku zrovna včera tchýně volala manželovi, ať ho koupíme až po porodu :sweat_smile: no, už vidím jak manžel lítá po obchodech
11. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaadus, no ze se to jako zamluvi a pak vyzvedne, ale ja myslim, ze v nejhorsim prostě, se pak odveze, no...co mam jako dělat já? ja mam ten kočárek po Xenušce ted dát jako někam stranou?
11. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamka ted taky šílela že chci koupit kočárek po vánocích uklidnila jsem ju že ho nechám u nich a doma ho mít nebudu.pověry pověry pověry co se má stát stane se.
11. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda,na niektorych som sa aj ja dobre zasmiala :grinning: no ale co uz,ja si myslim,pokial si budem davat pozor,tak sa nic nestane a hadam aj tie okna pomaly umyjem,ved sa zase nebudem nejako extra namahat.a viete,co je tu v anglicku dobre na oknach?umyjete ich len z jednej strany,lebo na vonkajsiu sa dostanete len tak z rebrika a to necham na nasho zlateho suseda,ktory sa tym zivi :wink: takze tak.no nic ja idem pozriet nejake recepty na perniky a vanilkove rozteky :slight_smile:
11. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to my na pověry nedáme, to už jsme si vyzkoušeli na svatbě, a kočárek hned M. doma složil a jezdil s ním po obýváku a teď tak stojí a čeká :grinning: Jak píše Doli, co se má stát, to se stane... :wink:
11. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte tak zarobila som 2 cesta linecke vanilkove a linecke cokoladove ,zajtra medovniky ,dnes mam hotove uz grilazky s toho salka kocky, keby ste to mali riedke tu hmotu odstavte to a na sporaku nechajte tak 15 minut sem tam premiesajte ,jak to chladne samozrejme tuhne a lepsie sa to natiera take troska stuhnutejsie, nebude to tak vytekat ..a radim aj sem tam hodit taky iba nakrajany orech .. nemusi byt uplne pomlete :wink:
Inak chutovo su mnamko ... na paradicku uz by som ich zjedla len musia tuhnut hahaha
NO a mam hotove to rafaelo robila som take akurat gulicky a mam ich 32 :grinning:
Adus ty 40ks???? :grinning:
Este tie medovniky vanilkove rozky ,a mam hotovo serem uz na to som unavena inak jak pes ,a za 2 dni posledne mam dost velke brucho .. fuha do teraz som chudla a teraz uz normalne rastieme do bruska :grinning:
11. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanko copak měli jste svatbu v květnu?
11. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě k tomu stromečku.nám ho donese ježíšek přes noc s 23 na 24 :grinning: minulí rok jsme to tak udělali a šimon si to zapamatoval takže to tak už musí byt furt.kdyby jsme ho udělali dřív myslel by si že ten den dostane dárky a byl by sklamaný.
mě to přijde hezký že si myslí že stromek donesl ježíšek
11. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka já jsem dělala takové pidi kuličky. a budu dělat ještě jedny, pro bráchu na svátek místo čokolády. a ty grilazky budu zkoušet zítra
některé pověry jsou otřesné. tchýně zná snad úplně všechny a některýma se i řídí :sweat_smile:
11. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - to sice ne (já bych totiž asi zmrzla :grinning: ), ale jak jsou ty různé "pověry a tradice", tak jsem je zrušili, někteří teda remcali, ale co, na tom manželství nestojí :sweat_smile: Ale svatba v květnu je nádherná, když vyjde počasí, všechno kvete, já se bála i v tom našem červnu, chtěli jsem srpen, ale už víc než rok dopředu to bylo vše obsazeno, tak jsem riskla červen a my měli cca 28st. ve stínu a ten den v sprnu bylo 13st. a hnusně. :sweat_smile: já už se tak těším na jaro... příští týden má prý pěkně mrznout :frowning2:
11. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a není na to rafaelo ještě brzo? Vím že třeba kokosové kuličky a vosí úly se dělají až těsně před vánoci, tohle se nemusí?
11. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.porodnice.cz/dobry-den-pane-doktore-jsem-tehotna-7
holky 6 paralenů deně.to jsem nevěděla.takovou dávku nikdy nevemu ale je dobré to vědět.
11. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, tak vidíš :wink: to jsem teda nebrala ani jako netěhotná :grinning:
11. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
před chvilkou jsem dopekla mandlové sušenky - teď nevím, komu poděkovat za recept :grinning: každopádně díky :grinning: aspoň takhle anonymně, jsou výborné :wink:
11. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My o vikendu malujem, teda jeden pan nam maluje a my vyklizime obyvak, loznici a chodbu :frowning2: peknej vopruz, ale hlavne, ze to nemusime malovat :wink:

Tak jsme byli dnes na velkem UZ v Podoli, bylo to super, vse v poradku, moc mila pani doktorka (Stefanikova), tu bych brala i u porodu, prdola se rejpal v nose a nechtel ukazat pusinku, zda nema rozstep rtu. Mam fotecku, naskenuju o vikendu, muzete tipovat holku ci kluka. Ja mam dojem ( a asi chci), ze jsem videla pindika, ale mym neodbornym okem bez dioptrii to mohlo byt cokoliv, zejo, treba ta snura.. Termin mi sedi jako dle menzu na 25.4. a vaha 364g ve 20+5.

Rada bych pokracovala v peceni, letos me to nejak bere, snad bude dost casu, okna taky planuju po tom malovani, ale bojim, myslim, ze s tim pupecnikem by to mohla byt pravda :frowning2:

Jinak monitor nechci, staci mi chuvicka, Terko vy mate tu znacku (vysilacku) co jsi psala (na R H)?
11. dec 2009 o 23:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok