Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
11. dec 2009

koukám, že všude se pilně peče 🙂 u nás taky. Máme těsta na vanilkové a čokoládové rohlíčky, zítra se budou péct a nějaké dřívější jsem aspoň naplnila, zítra se budou zdobit.
Úlky, marokánky a Rafaela budem dělat až nakonec.
jo a stromeček zdobím na Štědrý den dopoledne u nějaké známé pohádky, kterou stačí slyšet, ne vidět.

babara
11. dec 2009

my u nasich taky zdobime na Stedry den rano u pohadek (pokud tatka neprepina 😠 ) no u manzi se taky zdobi driv. Tak nevim jak to u nas zavedem. Asi budu rada, kdyz ho nekdo nazdobi misto me, moc se mi nechce, stejne bysme se poprali, kazdy mame jiny vkus 😒
Mam napeceno nejaky linecky a orechovy, testo na rohlicky, jeste chci zkusit par novinek.

bramburka
12. dec 2009

holky kam jsme dali recept na mandlove sušenky? a to rafaelo? bych taky chtěla, diky - kdyztak do IP, at tady s tim neprudím

Paralen je neskodnej, zatim jsem nemusela, takze dobry

lucik...
12. dec 2009

dobré ránko.

Bram poslala jsem ti recept na rafaelo, ty mandlové sušenky nemám..
My dnes slavíme mamky narozky, tak musim ještě péct dort a pak mám zaděláno na ořechy 😉

michalag
autor
12. dec 2009

Ahojte, tak u nas sa od rana pracuje - chlapi robia cesto na medovniky 🙂 , velmi radi to robia, tak sa im zatial nejdem do toho starat az ked zacnu piect im budem pomahat a cez tyzden budem robit uz aj ja ostatne ...

aaadus
12. dec 2009

dobré ránko,
bram tady by měly být ty mandelové sušenky pod názvem bollo eulalia
http://ona.idnes.cz/cukrovi-z-cele-evropy-recke...

lucik... no já nevím jestli je na rafaelo brzo, mám to na balkoně a myslím že tam není nic co my se mohlo zkazit

andelka
12. dec 2009

Adus: A když jsi ty Delisy strouhala, na kterém struhadle to bylo, na jemném nebo na hrubém? Já taky nemám mixér a tu velkou krávu se mi nechce vytahovat. Nepečené sice děláme až nakonec, cca teď poslední adventní víkend, ale abych věděla. A doufám, že nějaké Salko zbude, též ho miluju 🙂

babara
12. dec 2009

Holky ja ztratila lonskej recpet na vsi hnizda, byly tak uzasny! Tak musim tipnout nejaky jiny recept, budu stejne delat hafo varek, tak jich pozkousim vic, to je skoro jediny co manzel ji, ji mi i samotny testo 😀

andelka
12. dec 2009

babar: Vždyť jsou všechno skoro stejný ne? Piškotky, mléko, máslo, rum, kakao, cukr - různý poměr, podle chuti. Ale kdybys našla ten nej, tak sem s ním. My je loni dělali poprvé, tak letos to bude též pokus - omyl a hodně zkoušení 😀

aaadus
12. dec 2009

andelka na jemném

babara
12. dec 2009

no prave, chce to ten spravnej pomer, a mam pocit, ze nekdy se dava i vejce? Ale ono stejne kazdemu smakuje neco jineho, tak to co nam, zas treba ne vam

aaadus
12. dec 2009

my děláme vosí úly z mletých ořechů, hodně rumu a ten zbytek nevím 😀

bramburka
12. dec 2009

noho lky , az najdete takovej recept, kterej pujde vyklápět, tak sem s ním, já vždycky šílím, ale je to taky to, co my prostě opravdu jíme ve velkým, loni jsem dělala 40 a bylo jich málo, letos musím apson 100, vidim to na cely pristi vikend 🙂

babara
12. dec 2009

orechy ten muj moc nemusi, rumu ale dost, to jo 🙂 tehu netehu, uz jsem jednu varku udelala, teda testo, to je dobry, tak kdyz to nepujde formovat, tak si to sni tak 🙂 pak jsem udelala testo na ty Blanciny spanelsky mandlovy susenky, jako testo vyborny, su zvedava jaky to bude. Odpo to jdu pect a taky ty rohlajze konecne. A jeste chci aspon ze 2 test kremrole, to je to druhy (ne)vanocni co mi manzel ji, ostatni bude jen pro me a navstevy 😵

bramburka
12. dec 2009

Baru pak napis, jak se ti to povedlo. A kdyz tak pridavej piskoty az to bdue dobrý

bondy1
12. dec 2009

Ahoj maminky, čítam si tu vaše recepty a asi sa tiež do niektorého pustím, tie Raffaleo vyzerajú super 🙂 Teraz trošku z iného súdku - toľko som zháňala bezpečnostný pás do auta pre tehuľky Be Safe, až sa nám zišli tri, jeden si nechávam, jeden vzala Shaarka, tak sa chcem spýtať, či nemáte ešte niekto o jeden záujem - je z druhej ruky, ale funkčne bezchybný - cena 19 Euro, nový stojí oveľa viac... Nakuk napr.: http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=33&id=70

zdenkapo
12. dec 2009

holky čaute

rán jsme byli na nákupech a super,, ve sportu jsme koupilu helmičku s letadlama modrou a chrániče k tom odrážedlo a v JYSKu peřinu a polštář TOmáškovi už dospěláckou ty antialergické,co se dají vyvářet- měli akci 50% slevy na peřiny,tak nás komlet vyšel jen na 950,-Kč- bezva 😉 ...........a vautomatu jsem si dala horkou čokoládu 😀

bramburka
12. dec 2009

ja taky dnes dobre pokoupila v Tescu, meli tam slevui na panske pyzamo, s velkym potiskem Homera Simpsona jak pije pivo, no naprosto geniální darek pro MM, pak v Tchibo za 120 kč sleva na bryle sportovní s roznymi krytky - na sníh, na kolo, a tak...no pak jsem tam nabrala krabice na cukroví, koupila puzzle Krteček za 100 kč a pro tchýni pokličku na panev, jeste zjistim, jakej prumer ma mama a taky ji koupim. Jo a pro sebe, ponozky, obyc cerne, 5 paru za 57 kč! tak si zabalim pod strom dvoje 😀

zdenkapo
12. dec 2009

no já už mám taky skoro všechny dárky... ještě musim mamce sehnat nějaké dárkové pera, v krabičce nějakou sadu- je to úča a zastupkyně ředitele navíc tak ať reprezentuje 😉 u nás je to v papírnictvích bída,tak musim do města do velkoskladu,tam můžu nakupovat na strejdu,tak tam koupim nějaké pěkné snad 😉

gaby21
12. dec 2009

Nasla som nieco o nasich majovych pokladoch 😀
http://horoskop.denne.sk/horoskop-byk-dieta/

xxx.klarka
12. dec 2009

Ahojky,

tak jsem objednala teploměr, ale zase jiný než jsem Vám posilala. Tento: http://www.lekarna.cz/teplomer-digitalni-usni-a... . Má ho kamarádka a prý je dobrý. Objednala jsem tam už i nějákou kosmetiku na miminko a odsávačku na hleny na vysavač a jsem tam za 2000Kč. Hezký že 😀 No jo, tak mám to dát tady nebo v obchodě, v obchodě by mě to vyšlo dráže si myslím.

Drahý můj teď plní střeva klobásama a zítra to bude udit, to je zase na celý den.

Dneska jsem dělala k obědu halušky, jsme se pěkně nadlábli. Začíná mi pěkně chutnat. Se bojím jíst dost, aby jsem hodně nenabrala. Chjoo.
A mimíska furt necítím. Spíše cítím furt své srdce.

Už mám objednaný posledný dárek pro drahýho tu knížku Ahoj tati, a Vánoce můžou přijít. Dneska u nás poprvé poletoval snížek, to byllo hezký 🙂

blanka.k
12. dec 2009

Ahoj,
tak hlásím, že magnézko zabralo, aby ne, když mám v sobě teď asi 1000% denní dávky 😀 a už jsem skoro na jen takové té klasické bolesti jako celé těhu, jen takový tlak, občas píchnutí, atd. 😀 Tak snad mi to vydrží....
Brambur - ty mandl.sušenky jsem ti házela včera do IP 😨
Včera jsem nakupovala na Aukru... Next lacláče 120,-, mikina 25,-, set kalhoty, vesta a tričko 90,- + poštovné 😀 vše samozřejmě nové, ten internet, to je prokletí, do května budu mít asi zásoby ve výbavě pro čtyřčata 😀 ještě bude prd..., jeslti to bude holka 😅

aaadus
12. dec 2009

mám zašitého manžela. si v práci roztrhl obočí a má pěkného moncla jako kdyby se někde porval. no ještě že to nešlo o kousek níž, to by byl bez oka

xxx.klarka
12. dec 2009

aaadus: tý jo, chudák. Tak ať se brzo uzdraví.

blanka: To je dobře, že je lépe. Tak snad to tak zůstane a bude jen a jen lépe.

babara
12. dec 2009

aaadus a co dela za praci, ze se takhle zridil 😅

Jo, my mame celni teplomer Sencor, da se poridit okolo 600 Kc a uz jsme si na nej zvykli. Zezacatku mi taky prislo, ze nemeri presne, ale ted uz tomu verim 🙂

Tak uz mame vymalovano, chlapek to stihl dnes cely, tak zitra muzem uklizet. Hura.

aaadus
12. dec 2009

babara s autama 😉

bramburka
13. dec 2009

Baru asije to jak to přiložíš, vid? ja ho chci k vánocům, snad nebudu vracet.

bramburka
13. dec 2009

Klarko, hele tak ja bych ho asi taky koupila, meri dobre, jo? je celkem fajn cena a kdyz je overeny.

Holky prosim mate nekdo pristup na Dtest? tady testli ten teploměr http://www.dtest.cz/tisk.php?session_id=0&page=...

xxx.klarka
13. dec 2009

bramburka: Ta kamarádka psala že je s ním spokojená, tak snad má pravdu a budu taky spokojená. Ale jestli chceš, tak počkej, mě by do konce týdne ho měli přivést, tak ho testnu na sobě a porovnám s normální rychloběžkou jestli měří přesně.
Jinak ten přístup na dtest nevím, ani nevím jak to funguje.

antynka1
13. dec 2009

Ahojky,
Klárko, s tím teploměrem dej pak určitě vědět, také budu muset nějaký pořídit...
No jinak já se snažím učit, ale moc mi to nejde, myšlenky mi pořád někam ubíhají... Takže se na to asi dneska vyprdnu a půjdu raději zdobit perníčky...
Teď jsme na víkend u rodičů na Vysočině - máma to už nevydržela a koupila mi dvě bodýčka - tak první věci pro mimíska 😀
A k tomu dtestu - tam ti dají přítup jenom když si to zapatíš - ae můžeš si nechat poslat jedno číslo zdarma - takže jestli to je v aktuálním čísle - tak si ho nech "zkušebně" do mailu poslat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre