Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mayocka
14. dec 2009

bibi: podla mna to robi kazdy,mam kamosky vo veku 19,21,21 zatial tehotne a kazda to robila a idem aj ja...myslim ze vynimka nie je,ta cukrovka ti moze naskocit sama od seba a nie ani z cukru ale z hocicoho,vraj nedostatok alebo prebytok napr.salámy...slaniny...nielen zo sladkosti ale aj z mäsa,bielkovin...

doli1
14. dec 2009

cukrovka blééééé už ted doma trénuji.3dcl sladké sodovky a zkouším to vypit do 10min ale nalačno jsem to nezkoušela to asi zdechnu.

bibi13
14. dec 2009

no tak som zvedava, či mi môj lekár niečo také dá.. uf!

antynka1
14. dec 2009

Docela mě s tím testem na cukrovku děsíte.... Já když si dám po rádnu něco hodně sladkého - třeba buchtu, tak je mi pěkně zle, takže koukám, že se mám na co těšit.....

bramburka
14. dec 2009

Blani, jestli se ti libi, tak to riskni, my mame quinny a bez problemu, brachovi nejak spatne nastavili rizeni osu nebo neco a taky mu to nevyreklamovali...chico taky dela problemy...to si nevyberes. Kup si ho, kdyz se ti libi-

antynka1
14. dec 2009

A s těmi kočárky - je to jak se vším, když prostě narazíte na špatný kus, tak máte problém... 10 mamin před vámi může být spokojených a vy zrovna tefíte na nějaký zmetek, který vás potrápí....

blanka.k
14. dec 2009

Brambur - my už máme doma Quinny 😉
Antyn - jasně, kdyby to byl jeden kus, ale všechny problémy co jsou s tím kočárkem tak se týkají podvozku a těch kol a výrobce veskrze ty reklamace neuznal...teda aspoň na těch různých dizkuzích si holky na nic jiného neztěžovali...a pokud nemáš někoho zručného, tak pak můžeš koupit vše nové, když ti prdne ta tyč mezi kolečkama nebo prasknou ty ložiska 😅 třeba té kamarádce udělal známý nováý ložiska ze silikonu a říkala kočárek skvělý, ale během reklamce musela stejně koupit jiný, aby měa v čem jezdit, trvalo to X týdnů, zkoušela to pak i přes nějaké ty obch.inspekce či co a prý nervy děsný. 😅 U Jané Slalom zas asi 8 hoelk nadávalo na vrzající kolečka (ale jinak ok, akorát ten rachot), ale někdo jim tam poradit jakýsi fígl, čím to namazat a jak 😀 Na Chicco je prý staršně mco stížností 😅

blanka.k
14. dec 2009

jo a vzhledem k tomu, že bydlíme u pole a chi jezdit na procházky tady po poli (mezi loukama jsou vychozený cestičky) a pak do lesa, tak mám obavu, že kočárek fakt dostane zabrat. I jsem obětovala veliskot korbičky na úkor pořádných kol a odpružení 😀

blanka.k
14. dec 2009

Ale když náhodou něco prdne, tak se budu tvářit jako že nic, já muzikant, ať reklamjují a opravují 😅

antynka1
14. dec 2009

Blani - jo jasný už chápu - objevuje se stejný problém, se kterým výrobe nechce mít nic společného.....

terkajesterka
14. dec 2009

Xeni, jj máme Inglesinu Magnum. Chválím jí, kudy chodím, už i tady jsem jí přechválila, ale nemám u nich žádnou slevu za reklamu 😀 😀 😀 😀

někdy ze začátku jsme tu řešily ten glukoózový test - tak je prý opravdu povinný, já jsem na něj při prvním těhotenství nešla, protože mě tam doktor neposlal, ale to ještě povinný nebyl. Teď na něj tedy budu muset jít 😝 ble ble

utíkám na chvilku do města, tak se mějte.

blanka.k
14. dec 2009

Anty - tak tak...je to prostě furt něco s kolečkama, což je u kočárku docela zásadní věc 😅

terkajesterka
14. dec 2009

blanko, tak přesně takhle jsme se tvářili, když jsme nesli Inglesinu do opravy - praskla středová tyč. I prodavačky se na to tvářily, jako že je to jasná vada materiálu a ejhle: telefonát z Brna od distributora, že reklamaci zamítají, protože to bylo způsobené špatnou technikou jízdy 😀 😀 😀 😀

teda teď se už směju, ale myslela jsem, že mě raní mrtvice. Když praskne kovová tyč na kočáru, tak moje logika mi říká, že já jako ženská a dítě v kočárku těžko budeme jezdit jako herkules. Nutno ale dodat, že jsem s ní ujela cca 4000 km za rok a půl, takže jsem to prostě brala jako únavu materiálu. I když mě to štvalo, tak jsem nakonec opravu zaplatila, protože jinak bychom se dohadovali týdny a já jsem potřebovala kočár, abychom mohli jezdit. ☹

terkajesterka
14. dec 2009

takže jestli si mám u Inglesiny na něco stěžovat, tak je to servis.

tak a teď už fakt mizíme 😀 papa

zdenkapo
14. dec 2009

holky tak já jdu na cukrovku 8.1.fuj, při TOmáškovi jsem jí měla,ale jen při tom testu,pak už všechny odběry v pořádku,tak nevim,jak je to spolehlivé... ale měl by na to jít každý bez vyjímky,ale většinou posílají jen na d 25,což stejnak jsem a když je v rodině, ale je to dost závažná věc a měli by to kontrolovat u všech

aaadus
14. dec 2009

Ahoj holky,
vítám nové těhulky 🙂
letem světem jsem vás přečetla, ale nevím na co reagovat 😅
já jsem dneska byla na velkém utz + echo. vše je v naprostém pořádku, žádná vada, tak mi spadl kámen ze srdce. a na genetiku už taky nemusím chodit takže super den dneska. a konečně jsem viděla toho pinďoura s kulkama 😀 tatínek se prostě nezapře 😀
a pak jsem byla na nákupy a teprve teď se vrátila. nohy mě bolí jak šlak

blanka.k
14. dec 2009

terko - však já naočkovaná tady tou kamarádkou, která si musela narychlo koupit golfáče (a podle jecjih slov: golfky za 1500,- lepší než PP za 20.t 😅 ), tak jsem se v každé prodejně ptala, jestli dávají náhradní kočár 😉 Většinou na mě koukali jak na vola, v ejdnom řekli, že dávali, ale že to ženský stejně nechtěly, že se jim nelíbily, a jak jsem to kupovali my, tak záruka nám poběží až se malej narodí a pokud nebudou mít podvozek na skladě, tak si ho vyžádají od výrobce, takže mám aspoň trochu klid na duši 😅 včera ukazoval stojící kočár muž našim fretkám a prý : Nahoře je korbička pro Marcelka a dole budete jezdit vy (jako v tom nákupním košíku) 😀 😀 😀

aaadus
14. dec 2009

my jsme včera zkoušeli jezdit s maxi cosi a s quinny speedy a lepší se mi teda jezdilo s maxi cosi. no ještě uvidíme až si vyzkouším PP GT3, Quinny freestyle a mutsy. z tady těch čtyř bych si chtěla vybrat

janulka04
14. dec 2009

ahojte, babulky...ja som zalomil apo obediku s malymi a spala az do stvrtej 😀
rozoberate kociky? moj favorit, jdnoznacne bexa B3...este vaham, ze ci objednat tento rok, alebo pockat na tu novu kolekciu, ale nasla som davnejsie nejake stranky a boli tam bexy a aj ine kociky..tiez toho isteho vyrobcu a potahovych atok neurekom..mne sa totiz tie kruhove vzorky moc nepacia... 😖 a zeleny som mala pri malych, teka teraz vymyslam a chcem nieco pestre a este aj pomalovat si ho dam...aspon na striesku...sa mi to velmi pacilo u jednej baby 😉

michalag
autor
14. dec 2009

pozeram ze opat kociky 😝 😀
podla mna clovek nikdy nebude uplne spokojny s kocikom, vzdy tam nieco najde mozno az po dlhsej dobe, aj ked zo zaciatku sa mu na nom bude pacit vsetko ... mne sa tiez paci Bexa B3, ale radcej dam na ten nas co mame je hlboky, velky sice tazky ale da sa s nim chodit aj do terenu a tieto nove ako quinny, ..... sa mi zdaju byt male a uzke 🤐

adus, gratulko k dobrym vysledkom 🙂

blanka.k
14. dec 2009

Aduš - gratulace 😉
jsem hodila do alba pupek a jak to tak vidím vedle sebe, tak pěkně rostu do šířky...celkově 😅 Zatím mám o 4kg navrch 😅 A pohyby normálně necítím, jen večer, když si lehnu nza záda a přitisknu na pupek ruku, tak když se tam zrovna otočí...ale že bych seděla a cítila jen tak něco tak to ani ťuk... 😅

aaadus
14. dec 2009

holky díky, jsem fakt ráda že konečně něco dopadlo dobře napoprvé. a pan doktor na echu byl mooooc hodný a malému říkal bobišku 🙂
jsem byla na nákupech i s mamkou, tak jsem si vybrala těhu šaty a takové teplé punčochy k tomu. už se těším až je od ježíška dostanu. i ty pletené co má blanka nevypadají špatně, jen by se mi líbily trošku delší

aaadus
14. dec 2009

blanka pěkný pupík už máš 😉

blanka.k
14. dec 2009

Adus - díky, hlavně za 200 nebo 300 co stály 😝 Akorát jak roste pupek, tak za chvíli mi z nich asi poleze prd... ale ještě mám jedny z loňska podobné 😉 A pak 2 těhu sukně, ale nějak mi vadí ta guma v nich 😀 Bobišku je krásné oslovení, to jsem ráda, že ti to dobře dopadlo...
A dnes jsem pod ty šatky si vzala silnější silonky (DEN 60) a na to ještě bavleněné punčochy, prostě ne lesklé....a teplo jak v bavlnce, akorát na WC jsem si přišla jak cibule, takových vrstev na sobě 😀

aaadus
14. dec 2009

a málem bych zapoměla, včera jsme koupili koupací kyblík - oranžový, už se těším až v něm budu kupkat. a dneska jsem snad poprvé na chvíli dostala strach z porodu. jak jsem čekala na ten utz tak to bylo na patře kde jsou porodní sály a v jednu chvíli šlo slyšet jak tam jedna paní křičí. no nic moc to teda nebylo

mishutka
14. dec 2009

Ahojky, vy toho nakecáte, že nevím co dřív 😀

aaadus
14. dec 2009

no mi mamka koupila nějaké teplé punčochy. stejně v šatech budu chodit jen když nebudu dlouho trajdat po venku. a zjistila jsem že nezapnu zimní bundu. nebo teda jako zapnu ju, ale strašně natěsno že ani nemůžu dýchat. ale příští týden si jedu pro kabát tak to bude fajn. ještě koupit nějaký teplý šálek a rukavice a může pořádně mrznout

mishutka
14. dec 2009

Já zkoušela lacláče a nic moc tak musím příšti týden znova na lov.

xxx.klarka
14. dec 2009

No já jsem na tom s přibíráním zatím tak, co jsem zhubla ty 4kg, tak mám asi 2,5kg zpátky. Takže jsem zatím ještě v mínusu a doufám že to moc rychle nepůjde nahoru.

Jestli moje dítko bude po mě, tak bude ve 4 měsících samo sedět a v 7 měsících chodit bez podpory😀😀😀😀e.

Koukám že se tady furt řeší kočárky, já jsem pevně rozhodnutá pro ten Orlando ALu. Táta by měl ject tento týden do toho Polska, tak snad se mi ozve a koupí mi ho tam nebo mě vezme sebou. Doufám že ho tam budou mít a že ho budou mít v nějáký pěkný barvičce.

mishutka
14. dec 2009

Já mám vabraný x-lander xa 09 zelený 4-kolka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre