• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
arcik: tak se pak pochlub, jak se tit o povedlo :slight_smile:)
15. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu tady někdo nakupoval ve velkém :grinning:
my jsme včera taky koupili něco pro prcka - tričko, bodyčko a deku. a manžela to nějak začíná chytat, prý mu v neděli koupil jenom kyblík na koupání a chtěl toho koupit ještě více ale nevěděl co :grinning: ale zítra jede do Francie tak říkal že koupí nějaké oblečení a hračky. tak jsem zvědavá kolik toho doveze
15. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už to i tisknutak jsem zvědavá jak to bude vypadat
15. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka. svetřík je z CaA za 125,- :grinning: ale je už větší 68 nám se moc líbil, a ta mikina ze sekáče za 45,- jako nová :wink:
15. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky je to v albu ale nesmát se jooo..mám radá věci jednoduché a normální
:grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik no šikovná. mě takové věci nikdy nebavily, nemám na to nervy ani buňky :sweat_smile:
15. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holky a kašlu no to kupuju pohledy...fuj
aaduš ani mě to neba a proto na to s.ru
arcik.v poho :wink:
15. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu hezké...
15. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočenky a co dnes kuchtíte??
15. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu: tak to uz je slusna vybavicka :wink: ja mam tiez len par bodyciek a dupaciek a jednu mini ciapocku (vsetko C&A za par korun) Pamatam si ako maly synovec v nemocnici vyzeral ako velky rapper, lebo vsetky ciapky mu boli velke hihi..
A moj drahy ked videl ciapockuku, tak si asi konecne uvedomil ake bude to nase babatko malilinke.. nechcel tomu verit, ze to bude na hlavicku dobre:slight_smile:)) A tiez kupujem viac veciciek vacsich 62-68. 56tky som kupila iba par....
15. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nevím co budu vařit, nic mě nenapadá. ale sobě asi udělám bramborovou kaši a k tomu si dám meruňkový kompot
15. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik - však to je hezkíé:slight_smile:

já dneska dělám kuře na smetaně .... :D

mishu: fakt jo? no to je krásná cena:o))
15. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika.tak já iž jsem s nákupem věcí skončila, ještě dostanem něco od ježíška :grinning: po Novém roce začnu zařizovat pokojíček pokud konečně uděláme tu komoru na mezipatře :sweat_smile:
15. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka to jsme měli v neděli
15. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: já furt nevěděla co, a v mrazáku bylo jedno stehno, tak to udělám. Nic jiného mě stejně nenapadá. :D
15. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

k tomu OGTT- sestřička v laborce mi říkala,když jsem se objednávala,že musím přijít na lačno a donést ranní moč-asi nějaká novinka,,, mělo by se jíst normálně,ale já udělala při TOmáškovi tu chybu,že jsem asi dva dny před tim jedla med a ten se prý drží dlouho v krvi a čokoláda taky,takže bych to s tim sladkym pár dná před testem nepřeháněla a uvidíme... má se to správně dělat mezi 24tt- 28tt,jinak jsou výsledky nepřesné... teprve v tomto období gestační diabetes vzniká... já budu toho 8.1.jak na to jdu 25 +0tt

ty jo holky tutu neděli budu 22 +2tt a to dle těch tabulek začíná už 6.měsíc :slight_smile: to abych po Vánocích chystala vše potřebné,aŤ nelítám na poslední chvíli

DNES JDU KE KADEŘNICI OSTŘÍHAT TY MOJE DLOUHÉ LOKNY,PAK DÁME TMAVŠÍ BARVU,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,CO MI NA TÉ HLAVĚ VYKOUZLÍ :wink:
15. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik,kde si našla tu šablonu na tu vánoční pohlednici?

MM včera odpoledne uvařil rajskou s hovězím a těstovinama,tak oběd máme :grinning:
15. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, kdy se chystáte prát a žhlit věcičky na to malé?? Já se do toho asi pustím v lednu a únoru. Koncem března dáme dohromady postýlku kdyby náhodou, ať mám vše hotové a at mám pak klid.
15. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka co já bych dala za dlouhé lokny...
15. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka já budu prát až tak v březnu jak vysvitne první jarní sluníčko ať můžu sušit venku. to potom tak krásně voní prádlo
15. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: to máš pravdu, ale zase co když nebude to sluníčko a nepůjde to sušit venku :grinning: já po tom mém snu, co se narodila holčička o 3 měsíce dříve mám strach, aby jsem všechno ztihla :grinning:
15. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka ale jak se znám, tak v lednu budu chtít mít pokojíček hotový a budu prát v únoru :grinning:
15. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: já právě to taky nevydržím déle čekat. Ale zase hlavně u nás to je na prd v tím bydlením. V tom našem 1+1. Teď svitla naděje, že by se uvolnil větší byt, tak musím doufat. Ale zase to je hudba budoucnosti :frowning2:
15. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus,no jo,ale ta starost a to česání,když si umyju vlasy,na to fakt nemám zž náludu a ani nebude čas,tak uvidim,ale tak něco pod ramena to asi nechám sundat

holky v lednu už žehlit jo? toje brzo ne? tim žehlením se ničí bakterie,tak by se to mělo co nejdýl,já až v březnu teda a dle dr. je nejlepší použít tekutý přípravek- já používám Lovelu- a dát na co nejvíc stupňů a žádná aviváž a dvakrát zapnout máchání a žehlení už tak po třech měsících není nutné... ale to si každá vychytáte... když máte napařovačku,tak ani nemusíte žehlit i po rubu,ta pára pujde skrz
15. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka:kde chodíš na všechny ty moudra??? :sweat_smile: :grinning:
15. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi tím že je zdenka zkušená matka a my jsme někde trošku naivní :sweat_smile:
15. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Já jdu taky dneska ke kadeřnici :wink:
A zítra do práce po týdnu.. Taaaaaaaaak se mi nechce... Ale jen 3 dny a pak volno až do 4.1. a manžel ho má taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka: s těkutým práškem souhlasím, doma mám na 4 pračky lovelu a pak chci koupit asi batole nebo něco takového. Jak žehlení není nutné? :grinning: A to to bude mimí nosit zmuchlaný nebo co? Já teda žehlím věci na nás. Ručníky nežehlím vůbec. A s těma bakteriema to nebude tak žhavý si myslím, když to bude čisté a vyžehlené, tak se to může uschovávat do skříně. Přeci by jsi nežehlila na sebe než povlíkneš třeba postel by jsi to neprala a nežehlila, aby to "ztratilo" bakterie. Já se do toho pustím asi na přelomu ledna-února, ať mám pak klídek.
15. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok