Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
15. dec 2009

mishutka a která moudra máš na mysli? jestli myslíš to žehlení,tak jsou fakta a rady odborníků a lékařů

aaadus
15. dec 2009

já jdu na šmiky šmiky zítra, už aby to bylo
lucik... teda, tolik volna dohromady. to máte fajn, manžel má volno od 23 do 27 a to si stejně moc neužijeme když budeme pořád někde lítat po návštěvách

lucik...
15. dec 2009

aaadus já v práci dostala dovču jako že za to že jsem těhotná 😀 A manžel dělá střechy, takže jsou doma už asi od zítra až do ledna, sou líný a neche se jim začínat nic nového 😀 😀

xxx.klarka
15. dec 2009

Holky, to mě ten můj drahý jde do práce i 24 a 25 ☹ Sice bude do 12 doma, ale stejně. Docela mě to štve. Jediný den co bude doma je 26, a to jedeme po babičkách a k mojemu tátovi. A pak zase mezi svátkama do práce. Jen 29 má dovolenou, aby mohl jít smenou na ten velký UTZ.

zdenkapo
15. dec 2009

lucik tak snad snad budeme krásnější 😀

KLARKO nemyslim to tak,že by chodilo mimi v pomačkaném oblečení,ale to mi tentkrát řekla mudr.dětská,že už to po dvojím máchání není životně nutné, no já jsem zvědavá,jestli vám to nadšení vydrží i po pár týdnech 😀

aaadus
15. dec 2009

lucik... to máš teda fajnou práci že jsou na tebe tak hodní
klarka to to je blbé že musí i na štedrý den do práce, to by mě taky mrzelo

zdenkapo
15. dec 2009

MM je doma od 23.12. do Nového roku,tak se těším,pak zas bude jezdit do Německa a bude od nedělí do čtvrtků v práci

aaadus
15. dec 2009

zdenka já si myslím že mě to nadšení přejde po první probdělé noci 😅

xxx.klarka
15. dec 2009

zdenka: jo tak, jsem to moc nepochopila. 😀 u mě si buď jistá že mi to vydrží. Vychovávala jsem 3 děti, než jsem se odtěhovala od mámy 😀 takže už vše mám minimálně jednou za sebou 😀

Holky, musíte hodit fotečku až přijdete od kadeřnice 🙂

mishutka
15. dec 2009

Zdenka:jo přesně to myslím!Připadáš mi co se týče hyg. jako bys byla nějaká hygienyčka nebo lékařka 😀

A já furt, že jsem měla ekzém tak to bude tím, že jsem si neoblékla vyžehlené věci 😀

Vlasy jsem taky zkrátila, původně jsem chtěla jít na rasta copánky ale ty jsem měla loni a dost mi zničily vlasy, ještě teď se z toho nevzpamatovaly 😅

Manžel má volno celé svátky a i tak je to jedno protože když potřebuju tak si odskočí 😀

xxx.klarka
15. dec 2009

aaadus: Mě taky, ale bohužel se nedá nic dělat. Zase to beru tak, že to budou mít alespoň dobře zaplacený když už nic jiného. Já se nechám toho 25 odvést k máme ( protože tam on semnou nepůjde) A pak by mě vyzvedl. Na zdobení stromečku jsme se dohodli na 23 až přijedu domů - musím pro babičku do léčebny a odvést jí domů, aby byla na Vánoce s dědou. Tak doufám, že nebude moc sněhu, jinak bych se bála ject.

lucik...
15. dec 2009

aaadus oni se bojí že uteču na rizikový 😀

zdenkapo
15. dec 2009

mishutka to si povíme až si ten uzlíček doneseš domů... já jsem se snažila aby bylo mé dítě v pořádku a nechytlo v PRVNÍCH TÝDNECH infekci a jediná možnost je hygiena- tím nemyslím sterilita,ale vyhýbat se i chemikáliím je ze začátku taky důležité,aby si pak později nevypěstovalo alergii nebo ekzémy,takže vymáchat prádlo dvakrát mi nepřijde přehnané... měla jsem to doporučeno od pediatričky i v porodnici od dětských sestřiček,takže to nejsou moje výmysli

KLARKO já tě chápu,ale mít vlastní dítě a stávat k němu,kojit ho, uvařit,uklidit a vše okolo a hlavně ten neustálý strach o něj,je něco úplně jiného- taky mám mladšího bratra a to se nedá srovnat 😉

adus jdes taky, tak to budem na Vánoce teda kočky 😀

mishutka
15. dec 2009

Já mám v manželovi takovou oporu, že se s tím poperem 😀

zdenkapo
15. dec 2009

mishutka a vlastně jsem sociální pracovnice,tak jsem se denně setkávala s individui,takže moc dobře vím,co to je udržovat hygienu a bát se infekce,takže ty rady lékařů zcela chápu a určitě své novorozeně nebudu tahat do supermarketé,jak bohužel někdy vídám

mishutka
15. dec 2009

Zdenka.nechci tě chytat za slovo a já jsem s tím začala, ale ekzém není otázka oblečení 😉
Já ho měla od 8 let asi do 23let ☹ Když jsem byla málá házeli to na svetry, v pubertě na jídlo(pomeranče atd.)pozdějí na životosprávu a mě přitom stačilo si zaletět do Tunisu a přijela jsem čistá jak lílie 😀

xxx.klarka
15. dec 2009

zdenka: jasný, dělala jsem vše krom toho kojení. 😀 uvidíme, myslím že to o moc jiné nebude. Jelikož jsem se o ně starala 24 hodin denně a musela jsem, jinak by jsme chcípli asi hlady. 😀

Holky, sháním kapsář na postýlku a nemůžu nikde najít vzor který by mi šel s povlečením, mantinelem a nebesy dohromady ☹ chjoooo. To jsem projela snad celý MMB.

aaadus
15. dec 2009

zdenka no mi ten účes vydrží pár hodin a pak se mi to zase zkroutí jako kdybych nikde nebyla 😀 a máchat dvakrát mi nepřijde jako zbytečnost, ta pračka to snese 😀 žehlit z rubu taky ze začátku určitě budu i když mám napařovačku

zdenkapo
15. dec 2009

mishutka tak to bych nesouhlasila,přečti si to na této stránce třeba http://www.proalergiky.cz/texty/alergie.html tam se taky píše,že praním v nedráždivých přípravcích na 60°C a tak dále,takže je to důležité tomu takto předcházet,ono se to hned projevit nemusí... ale uvidíš sama,jaký si zavedeš režim,takový to budeš mít

jinak můj manžel mi taky hodně pomáhal a pomáhá pořád

zdenkapo
15. dec 2009

adus aspoŇ někdo to chápe,ale ono to pochopí víc lidí,až přijde z porodnice domů 😀 tak mě se taky vlasy kroutí,ale hlavně že to pak nebudu tak dlouho česat tu délku a nechám to sestříhat do vrstem,tak vlasů ubyde 😉

aaadus
15. dec 2009

zdenka já vím že i kámoška žehlila z rubu a to malý pořád brečel a moc si neodpočinula a taky to šlo. to malé oblečení je ožehlené za chvíli, dvakrát to přejedeš a je vyžehleno. tak se už žehlilo i za našich mamek jestli se nepletu.
a ten tekutý prášek jde lít i do praček co nemají vrchní plnění. já když jsem si koupila tekutý prášek a nalila to tam kde sypu prášek, přišlo mi že se mi prádlo nevypralo tak dobře jako se sypkým práškem

mishutka
15. dec 2009

Mě se to nechce číst 😀
Já jsem si užila svoje a vím co a jak 😉
Mamka mi prala v dětských prášcích, nenosila jsem umělé vlakniny a nevím co ještě ☹
Dokonce doktor tvrdil, že mám alergii na roztoče (což má skoro každý) 😉 a že máme určitě doma psa jinak to není možné 😅
Až doktor ke kterému jsem začla chodit kolem 20 let mi řekl, že to je vším možným ale hlavně je to ve mně a to kolem jsou jenom spouštěče 😉

Ale už dost o nemocech, hlavně ať to nepodědí Štěpán!!!!! 😀

zdenkapo
15. dec 2009

adus,jj,taky jsem to žehlila první pár měsíců po obou stranách,ale pak už jen napařovačkou z vnějšku ale s tím tekutým práškem do zpředu plněné pračky ti neporadim,vždy jsme měli vrchem plněnou,ale mělo by to být to samé né? taky tam bývá zásobník na prášek, koukala jsem u tchýně,nebo taky se některé tekuté lijído těch přídatných nádobek a dávají rovnou do pračky

xxx.klarka
15. dec 2009

Tak jsem našla konečně kapsář, který mi půjde s nebesy atd a který se mi líbí. http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=6794...
A taky se mi moc líbí tato zavinovačka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12967683 Ta růžovoučká, tak snad mi brzo potvrdí to děvčátko 🙂

mishutka
15. dec 2009

My máme tu nádobku na tekuty, bylo to myslím u Arielu.
Taky mám radší tekutý a aviváž ta vůně potom déle vydrží.

michalag
autor
15. dec 2009

Ahojte 🙂

tak som konecne doma ... rano som isla k dr. lebo ma strasne bolelo hrdlo a ona je tam iba buduci tyzden, tak rozmyslam ze zajdem vecer na pohotovost nech mi nieco daju lebo obycajne tablety na cmulanie mi od stvrtka nezaberaju, sice som si kupila Hedelix, ale to poriesi len kasel a nie bolest v hrdle 😒

aaadus
15. dec 2009

michalag tak zkus zábal - velký kapesník namoč do studené vody, na to dej sáček a zavaž si to kolem krku třeba šátkem. až se ti ten studený kapesník bude zdát horký namoč ho zase do studené vody. třeba ti to pomůže

mishutka
15. dec 2009

Nebo kapesník(hadřík) ohřeješ na oleji dáš do sášku a zavaž šátkem-to mi dělala mamka 😉

michalag
autor
15. dec 2009

babenky dakujem, vyskusam 🙂

zdenkapo
15. dec 2009

Klarko hezky si to vybrala,ta zavinka je hezká, mám jen jednu oranžovou a taky chci ještě jednu, do autosedačky chci tuto,ale variantu pomerančovou-žirafka-ke kočáru a k sedačce se zelenou se hodí líp http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=868237

Michala tak to je děs,jse ráda,že mi jsem se z toho docela už vyhrabali,tak brzké uzdravení... ten zábal jsme taky dávali a strýček to zaháněl nanukáčem,ale to bych neriskla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre