• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
zuzulka.dík :wink:
bylo to myslím na poloviční dávku:
4 delissy bílé
1 griliášivé vlnky
1/2 salka
Kokos na obalení???
Oplatky podrtit smíchat se salkem a nechat ztuhnout a pak obalit :sweat_smile:
16. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu a půl balíčku kokosu :wink: už jsem to zuzul poslala, zítra budu dělat další várku
16. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: děkuju :slight_smile:
no těhulí se mi už celkem dobře, ale před 14 dny jsem od svého dr. slyšela tu větu, kterou žádná z nás nechceme slyšet: " vyšly Vám dost špatně tripple testy, 1:30 na DS" N holky, děs. A to jsem na ty testy původně ani nehtěla jít! Tak jsme jeli příští úterý na genetiku a pak na amniocentézu...:frowning2:, den čekání a pak jsem tam celá roztřesená volala. Uf, výsledek negativní a od té doby taky na tuty víme, že to bude kluk. Ale to fakt nikomu nepřeju, týden nervů. Dnska tam jedu na kontrolní UZT a výsledky zbytku genetiky, tak jak tu píšete všechny, bojím se a těším.... :unamused:
Stalo se zto některé z vás? Nebo jste příkladně v pohodě?
Nestihnu Vás asi dočíst, abych chytila nit, tak snad nějak v průběhu se chytnu :grinning: !
16. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám, že pečete, já už naštěstí mám napečeno, díky amnio jsem už 14 dní na neschopence, takže jsem měla čas :slight_smile:! Ještě musím nazdobit perníčky a je to :slight_smile:!
16. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mám po kontrole a mám nějak totál depku, ach jo
16. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baterka mně se to stalo, ale hned při screeningu v 1. trimestru. a byla jsem na odběr choriových klků a vše dopadlo na jedničku a od té doby taky víme že budeme mít chlapečka. a tento týden jsem konečně na utz viděla i pindíka s pytlíkem :grinning: a to ti nějak rychle řekli výsledky z amnio? nebo jste si připlatili za rychlý výsledek?
16. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, jak to? Co jsi se dozvěděla?????
16. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan a je všechno v pořádku?
baterka to víš, tady běží pečení a vánoce v plném proudu :grinning:
16. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul uuuuuuuuž????
Dobré ránko,
Baterka - tak to je dobře, že nakonec to vyšlo ok. Já na triplech byla, ale kdby vyšly špatně, tak odmítnu další testy a budu věřit, že je bublina OK :sweat_smile:
Dnes jsem se rozhodla, že vysadím to magnezko+B6 úplně, jsem večer myslela, že se zblázním, ty ruce bolely jak děs i namazané krémem, noc děs a hrůza, sjem si spočítala, že jsem baštila 22xnásobek denní dávky B6, tak se ani nedivím. Zítra jdu do poradny, tak tammi snad poradí co dál. :sweat_smile:
baterka:mám tam hematom, ale zatím je prej malej, pak mi dělal výtěr a říkal že budu po tom asi zas krvácet no a začala jsme krvácet ještě na křesle
a moč taky špatná ale sestra říkal aže to bude asi tím blinkáním, takže jestli to bude i příště špatné tak budu muset do nemocnice na vyšetření a pořád klidovej režim
16. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: ne nepřiplatili, je to do 30h - rychlé výsledky na downa a pak do cca 14 dnů ostatní výsledky. V Gennetu jsme platili jen každý 30 kč registrační poplatek a pak vše na pojišťovnu. Na ty ostatní výsledky jedu právě dneska, vyrážím cca za 15 minut a dost se bojím a taky těším, že zas toho klučíka uvidím, právě teď mě kope, ta mi asi chce říct: "matko, nešil!" :grinning:
16. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baterka ty kompletní jsou už jenom na vývojové vady a tak ne? tam je vždycky nějaké procento rizika, ale tím bych se nestresovala
medan hlavně že je prcek v pořádku, že se neotvíráš a že se ti nezkracuje čípek. vím že je těžké na to nemyslet, ale o vánocích se určitě rozptýlíš. pěkně se dívej na všechny pohádky a maličkého pořád hlaď ať ví že na něho myslíš :dizzy_face:
blanka to jsi teda brala koňskou dávku jak kráva :sweat_smile:
16. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madus: ó jé, tak tomě mrzí! Snad to mimis zvládne v pohodě a Ty se zkus nenervit, bude dobře! Vím, že se to lehce říká a těžko dělá, je po těch tripplech tky la jak na jehlách a věta: hlavně nestresus ě rozčilovla, protože to nešlo! Ale držím palce, ať je vše ok a oba jste v pořádku!
16. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
baterka, vitaj!!! :slight_smile:

zzuzul, tak co?
16. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus, ani prd :grinning: že to musí ešte vybaviť tak mám zavolať za hodinu.ale len som sa stačila predstaviť a povedať meno a už mi hovoril, že na mňa myslí, ale ešte to nevybavil, ale ja mu verím :slight_smile: a ďakujem za recept, to budeme mať spolu tak 12 druhov na Vianoce :grinning:

medan, tak to ma mrzí, že máš stále také problémy. ja som mala hematóm na začiatku teho a dostala som duphaston, ascorutin a k. listovú a 14 dní som len ležala v posteli a vôbec nič nerobila, len na záchod, najesť a hneď zasa do postele a len ležať ani som nesedela a po tých 14-tich dňoch už to bolo OK. držím vám palce :slight_smile:
16. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, to je blbý že máš komplikace, ale ber to z té lepší stránky, aspoň můžeš celé svátky proležet u TV:slight_smile:. Mimčo je OK, to je hlavní!!!

Mě na tom UTZ našli tuhle cystu: http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&kat=105&c=364
Píšou že je to normál, no ale stejně doufám že za měsíc zmizí:slight_smile:
16. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera večer malý pekne kopkal, aj manžel to krásne cítil cez brucho a bol z toho celý natešený, že ako silno už kope- samozrejme v porovnaní s tým ako bude kopať za mesiac to je ešte nič-a povedal že to bude fotbalista. lebo asi tam robil kotrmelec a popritom sa odrážal nožičkou lebo som cítila tak 4 kopančeky pekne v rade za sebou z jednej strany na druhú, potom bol chvíľu kľud a išiel zasa odznovu :grinning: práve nám začalo jemne snežiť tak to považujem za dobré znamenie zhora :slight_smile:
16. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medan - držím palce, ať jste oba v pořádku :wink:
Aduš - jo, měla jsem jíst 8 tbl.denně, pak to třeba snižovat (co nastalo po 2 dnech, protože Gutalax proti tomu hadr), včera už jsem zvládla jen 2 tbl. a dnes nic... :sweat_smile:
16. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.c. super pohlaví :grinning:
zuzul tak se ho i zeptej na to HCG jak mu budeš volat podruhé
16. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžu tehule sedieť na fitlopte? lebo naši ju majú doma a keď som u nich tak si občas na ňu sadnem ale len na chvíľočku a mamina z toho dosť stresuje, lebo čítala že na tom skáču tehotné pred porodom aby sa plod posunul nižšie
16. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
medan, drzim palce aby ste boli obidvaja v poriadku
16. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

vítám baterku

medan určo bude vše ok

m.c. taky se mi pochlub do IP :wink:
blanka a to ti jako předepsali v té nemocnici?
adus - ano, v nemocnici :confounded:
16. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul no jasně že na ní můžeš sedět. jak chodím na cvičení tak na tom cvičíme. klidně můžeš i kroužit boky nebo si jakoby před ten balon čupnout a pomalu se zvedat nahoru aby sis tím balonem masírovala záda. to jsme taky měli na cvičení
16. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka tak tomu asi moc nerozuměli teda
16. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus ďakujem tak to hneď poviem mamine, že nemusí mať strach. aj o vás sa doma tak boja? :grinning: a čo budete dnes variť? ja palalcinky, sa na ne táááááááák teším :grinning:
16. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam chut na zemiakovu kasu s niecim masovym, ale kedze doma maso nemame tak rozmyslam co by som si dala a nic ma nenapada :frowning2:
16. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok