• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
blanka ja nakupujem v akciach a veci ktore viem, ze nebudeme dlho pouzivat kupjem z druhej ruky :grinning: usetrim tak 50 ¨% a potom to mozem hodit znova na predaj a vsetko sa mi vrati :wink: jedine flase cumliky a oblecko uprednostnujem nove popripade ak je nieco nove v akciach tak to kupim
16. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, jak to děláš že máš kontroli v albíčku pod sebou?? mě to nejde, i když to posunu, tak se mi to ukáže zase takto.
16. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jsem zatím nekoupila ještě vůbec nic, máme všechno po Jiříkovi. jediné, do čeho se chytám investovat, jsou plenkové kalhotky s PUL zátěrem, ty chci nové.
16. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari já nevim :grinning: mam od kamarádky vzor kterej jen kopíruju a měním text :grinning:
16. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda - já předpokládám, že to ještě zrecykluju na druhé dítko a pak prodám nebo to poputuje po rodině :wink: přiznám se, že bych si nikdy nekoupila nic použitého ani na sebe , natož mimčovi, asi jsem divná, ale nikdy jsem neměla na sobě nic půjčeného. Oblečení pro bublinu mám snad všechno akční :grinning: Ale počítám, že to je takové to nadšení z prvního dítěte, to druhé bude dědit po prvním :grinning:
16. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko . dej do hranatých závorek BR tak kde chceš nový řádek :wink:
16. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilka: týýý jo, koukala jsem ti do albíček a máš už slušnou výbavičku :slight_smile: jsem myslela, že toho mám hodně, ale na Tebe nemám ..:slight_smile:
16. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme tak 90% věcí zděděných anebo z bazaru, mně osobně to nevadí nosit použité věci. Většina věcí na miminko se v pohodě vyvaří. Stejně jsem měla s plenama jednu pračku na vyvářku denně, takže mě to čeká znovu + ostatní prádlo :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, a ještě jedna rada, jsem trouba:D .... jak udělám hranatou závorku?
16. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terko - ty jsi používala klas. látkové pleny? Tak to klobouk dolů, já se tak těšímna tu vymoženost "pemprsek" :grinning:
16. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ji mám na klávesnici hned napravo vedle písmene M , přes Shift, při zapnuté ANG. klávesnici :wink:
16. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, používala :wink: a budu znovu. Klasický čtvercovky, protože jsem asi 40 ks našla na půdě po mně a po sestře, zbytek jsem dokoupila, takže investice fakt minimální. Jen se chystám koupit ty plenkové kalhotky, to je trochu pálka, ale v porovnání s výdaji za papírkovky je to pakatel.
16. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě mamka právě taky nějaký nakoupila + má doma po nás, tak jí musím nějak vysvetlit, že je fakrt nechci :sweat_smile: ale já ji varovala, ať nic nekupuje.... :sweat_smile:
Holky, co užjste rodily a nosíte brýle , mě napadla jedna taková věc...rodily jste s brýlema? Já vím, jak mi občas bývá špatně, tak brýle někde "odpadnou" a pak jsem jak slepá, ale čočky na porod by se asi brát neměly, že? :sweat_smile:
16. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, závorku už vím, ale nefunguje mi to, jsem asi pako nebo nevím. :frowning2:
16. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanko, pleny si nech, i tak je budeš potřebovat - třeba pod hlavičku nebo na utírání po kojení, atd........

klárko, máš zapnutou angl. klávesnici?
16. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka: nemám, nevím proč bych jí měla zapnout?
16. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terko - to já vím, já mám vybrané takové hezké obrázkové :sweat_smile: já jsem v tomhle asi hrozná, ale když já si ráda vše koupím podle sebe, ať už jde i o blbosti :sweat_smile:
Klárko - napiš mi do IP svůj email, já ti to pošlu v nějakém notepadu a ty to pak jen zkopíruješ. Ty blbé závorky totiž nějak nejsou posílat tady přes IP, to už mám odzkoušené :sweat_smile:
16. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
protože jinak ti to nebude fungovat, při zapnuté anglické klávesnici jsou zase trochu jiné fonty, než při české a právě hranaté závorky jsou funční jen u té anglické. Zrovna jsem to zkoušela a funguje to.

Dole na obrazovce máš lištu, kde je ikonka CS, na tu klikni a vyber EN pro angličtinu a pak by to mělo fungovat.
16. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vím, jsem debil totiž já.... ne hranatý, ale špičatý, či jak se jim říká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, taky mám pár obrázkových :slight_smile: s kačenkama, s beruškama a s medvídkama :grinning:
a chápu, že chceš mít všechno podle sebe, já jsem taky taková, když něco kupuju.
16. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady je ten příkaz BR v závorkách:
http://www.w3schools.com/TAGS/tag_br.asp :wink:
16. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: už to jde, a jak zvýrazním datum víš??
16. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stačí, když si dáte Zobrazení, tam zdrojový kód stránky a tam je těch závorek spousta - tam vidíte html kód této stránky :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jako tlustě? tak to by mělo být B v závorce, a hlavně nezapomnout dát na konci /B zas do závorek, a od té chvíle to zas bude slabě :wink:
16. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, a jaké závorky? :slight_smile: moc díky.
16. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je jedno, jeslti je to malé b nebo velké :wink:
16. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všechno se dává pořád do těch špičatých :wink:
16. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka ja tiez veci z druhej roky nekupujem iba to co je nove a v akcii :wink: co sa tyka prebalovacieho pultika tak ten som kupila od jednej kocky ktora ho pouzivala jeden mesiac tak nevidim dovod preco nekupit za super cenu ved sa to da vydenzifikovat :grinning: oblecenie uprednostnujem uplne nove a to co budem mat po samkovi :wink: sterelizator som kupila tiez novy ale z druhej ruky nie z obchodu za polovicnu cenu a flase jednoznacne cisto nove no cez MMB :grinning: tak mi to aspon dovezu az domov lebo taku znacku som v obchodoch nevidela aaventky nechcem
16. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jo, já taky nakupuju na Aukru už od někoho, ale věci, které jsou nové s visačkama... chudák pošťačka, ta vždycky zazvoní a donese mi to až ke dveřím :sweat_smile: Teď se naběhá, ještě čekám cca 5 balíčků :grinning:
A co jsem si objednávala z Prahy ten pás do auta pro těhotné (už je to X týdnů), tak vůbec nedošel :angry:
16. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves, bris :wink:
tak ja mam vela po malych, ale aj tak ma uz chyta nakupna horucka :grinning:
16. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok