Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

brisilda
16. dec 2009

blanka ja nakupujem v akciach a veci ktore viem, ze nebudeme dlho pouzivat kupjem z druhej ruky 😀 usetrim tak 50 ¨% a potom to mozem hodit znova na predaj a vsetko sa mi vrati 😉 jedine flase cumliky a oblecko uprednostnujem nove popripade ak je nieco nove v akciach tak to kupim

xxx.klarka
16. dec 2009

lucik, jak to děláš že máš kontroli v albíčku pod sebou?? mě to nejde, i když to posunu, tak se mi to ukáže zase takto.

terkajesterka
16. dec 2009

tak já jsem zatím nekoupila ještě vůbec nic, máme všechno po Jiříkovi. jediné, do čeho se chytám investovat, jsou plenkové kalhotky s PUL zátěrem, ty chci nové.

lucik...
16. dec 2009

klari já nevim 😀 mam od kamarádky vzor kterej jen kopíruju a měním text 😀

blanka.k
16. dec 2009

Brisilda - já předpokládám, že to ještě zrecykluju na druhé dítko a pak prodám nebo to poputuje po rodině 😉 přiznám se, že bych si nikdy nekoupila nic použitého ani na sebe , natož mimčovi, asi jsem divná, ale nikdy jsem neměla na sobě nic půjčeného. Oblečení pro bublinu mám snad všechno akční 😀 Ale počítám, že to je takové to nadšení z prvního dítěte, to druhé bude dědit po prvním 😀

blanka.k
16. dec 2009

Klárko . dej do hranatých závorek BR tak kde chceš nový řádek 😉

xxx.klarka
16. dec 2009

brisilka: týýý jo, koukala jsem ti do albíček a máš už slušnou výbavičku 🙂 jsem myslela, že toho mám hodně, ale na Tebe nemám ..🙂

terkajesterka
16. dec 2009

my máme tak 90% věcí zděděných anebo z bazaru, mně osobně to nevadí nosit použité věci. Většina věcí na miminko se v pohodě vyvaří. Stejně jsem měla s plenama jednu pračku na vyvářku denně, takže mě to čeká znovu + ostatní prádlo 🙂

xxx.klarka
16. dec 2009

blani, a ještě jedna rada, jsem trouba:D .... jak udělám hranatou závorku?

blanka.k
16. dec 2009

Terko - ty jsi používala klas. látkové pleny? Tak to klobouk dolů, já se tak těšímna tu vymoženost "pemprsek" 😀

blanka.k
16. dec 2009

Já ji mám na klávesnici hned napravo vedle písmene M , přes Shift, při zapnuté ANG. klávesnici 😉

terkajesterka
16. dec 2009

blani, používala 😉 a budu znovu. Klasický čtvercovky, protože jsem asi 40 ks našla na půdě po mně a po sestře, zbytek jsem dokoupila, takže investice fakt minimální. Jen se chystám koupit ty plenkové kalhotky, to je trochu pálka, ale v porovnání s výdaji za papírkovky je to pakatel.

blanka.k
16. dec 2009

Mě mamka právě taky nějaký nakoupila + má doma po nás, tak jí musím nějak vysvetlit, že je fakrt nechci 😅 ale já ji varovala, ať nic nekupuje.... 😅
Holky, co užjste rodily a nosíte brýle , mě napadla jedna taková věc...rodily jste s brýlema? Já vím, jak mi občas bývá špatně, tak brýle někde "odpadnou" a pak jsem jak slepá, ale čočky na porod by se asi brát neměly, že? 😅

xxx.klarka
16. dec 2009

blani, závorku už vím, ale nefunguje mi to, jsem asi pako nebo nevím. ☹

terkajesterka
16. dec 2009

blanko, pleny si nech, i tak je budeš potřebovat - třeba pod hlavičku nebo na utírání po kojení, atd........

klárko, máš zapnutou angl. klávesnici?

xxx.klarka
16. dec 2009

terka: nemám, nevím proč bych jí měla zapnout?

blanka.k
16. dec 2009

Terko - to já vím, já mám vybrané takové hezké obrázkové 😅 já jsem v tomhle asi hrozná, ale když já si ráda vše koupím podle sebe, ať už jde i o blbosti 😅
Klárko - napiš mi do IP svůj email, já ti to pošlu v nějakém notepadu a ty to pak jen zkopíruješ. Ty blbé závorky totiž nějak nejsou posílat tady přes IP, to už mám odzkoušené 😅

terkajesterka
16. dec 2009

protože jinak ti to nebude fungovat, při zapnuté anglické klávesnici jsou zase trochu jiné fonty, než při české a právě hranaté závorky jsou funční jen u té anglické. Zrovna jsem to zkoušela a funguje to.

Dole na obrazovce máš lištu, kde je ikonka CS, na tu klikni a vyber EN pro angličtinu a pak by to mělo fungovat.

blanka.k
16. dec 2009

už vím, jsem debil totiž já.... ne hranatý, ale špičatý, či jak se jim říká 😀 😀 😀 😀

terkajesterka
16. dec 2009

blani, taky mám pár obrázkových 🙂 s kačenkama, s beruškama a s medvídkama 😀
a chápu, že chceš mít všechno podle sebe, já jsem taky taková, když něco kupuju.

blanka.k
16. dec 2009

tady je ten příkaz BR v závorkách:
http://www.w3schools.com/TAGS/tag_br.asp 😉

xxx.klarka
16. dec 2009

blani 😀😀😀😀😀😀😀 už to jde, a jak zvýrazním datum víš??

antynka1
16. dec 2009

Stačí, když si dáte Zobrazení, tam zdrojový kód stránky a tam je těch závorek spousta - tam vidíte html kód této stránky 🙂

blanka.k
16. dec 2009

jako tlustě? tak to by mělo být B v závorce, a hlavně nezapomnout dát na konci /B zas do závorek, a od té chvíle to zas bude slabě 😉

xxx.klarka
16. dec 2009

blani, a jaké závorky? 🙂 moc díky.

blanka.k
16. dec 2009

a je jedno, jeslti je to malé b nebo velké 😉

blanka.k
16. dec 2009

všechno se dává pořád do těch špičatých 😉

brisilda
16. dec 2009

blanka ja tiez veci z druhej roky nekupujem iba to co je nove a v akcii 😉 co sa tyka prebalovacieho pultika tak ten som kupila od jednej kocky ktora ho pouzivala jeden mesiac tak nevidim dovod preco nekupit za super cenu ved sa to da vydenzifikovat 😀 oblecenie uprednostnujem uplne nove a to co budem mat po samkovi 😉 sterelizator som kupila tiez novy ale z druhej ruky nie z obchodu za polovicnu cenu a flase jednoznacne cisto nove no cez MMB 😀 tak mi to aspon dovezu az domov lebo taku znacku som v obchodoch nevidela aaventky nechcem

blanka.k
16. dec 2009

Tak to jo, já taky nakupuju na Aukru už od někoho, ale věci, které jsou nové s visačkama... chudák pošťačka, ta vždycky zazvoní a donese mi to až ke dveřím 😅 Teď se naběhá, ještě čekám cca 5 balíčků 😀
A co jsem si objednávala z Prahy ten pás do auta pro těhotné (už je to X týdnů), tak vůbec nedošel 😠

janulka04
16. dec 2009

caves, bris 😉
tak ja mam vela po malych, ale aj tak ma uz chyta nakupna horucka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre