Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. dec 2009

antyn my máme taky kuchyň propojenou s obývákem 🙂
já jsem chtěla ke krbu tuto zábranu, ale po přečtení těch otázek co jsou pod tím mě to zklamalo. takže si to asi necháme udělat ze dřeva
http://store.bejby.cz/good.php?goodId:523|Prost...

aaadus
16. dec 2009

aktaka já jsem na ekg ještě nebyla 😅

kajamatus
16. dec 2009

mozem potvrdit ta hrazdicka je super, Matusko ju dostal ked mal 3 mesiace a do 12 mesiacov sa vedel na nej krasne hrat, no ked uz zacal stvornoskovat musela som davat bacha, teraz este zvazujem babysatku, lebo nebude tolko casu pri dvoch detoch ako bolo pri jednom,
nasa hrazdicka http://www.amazon.com/Tiny-Love-Gymini-Super-De...

no a musim povedat, ze aj teraz sa vie s nou pekne dlho zahrat, samozrejme raz za cas, nie kazdy den

zdenkapo
16. dec 2009

Lucik tak hlavně ,že jsme kočky 😉

Blani tak já být tebou,tak pokud ti ještě zásilku neposlali,tak bych poslala e-mail a zručila objednávku a objednala jinde,kde to mají skladem,v e-schopech to mají dodat během pár dní,od toho to je 🙂

aaadus
16. dec 2009

blanka a přišel ti potvrzující mail že od tebe objednávku přijali?

xxx.klarka
16. dec 2009

V galerce moje dnešní břuch 😀 tý jo, si myslím že moc neroste. Bojím se aby bylo vše v pořádku když ani ty pohyby ještě necítím. :-/

aaadus
16. dec 2009

klarka v dubnu si budeš přát aby už nebylo žádné 😀

zzuzullka
16. dec 2009

klarka, veď ti pekne rastie bruško, super a určite za chvíľu ucítiš aj pohyby 🙂

ja som si dnes musela kúpiť tehu rifle, lebo v tých mojich mi už nebolo vôbec dobre. už ma to tlačilo cez drobca a hlavne keď som sedela alebo sa zohybala v obchode. a tieto tehu sú úplne super pohodlné 🙂

xxx.klarka
16. dec 2009

aaadus: nebudu, já si to budu užívat 😀 naivně doufám furt😀

zzuzu, kéž by jsi měla pravdu. Občas něco malinko jemnoučko cítím, ale nevím jestli to jsou střeva nebo žaludek nebo mimí.

a dneska jsem byla u sousedky, má synka 10měsíců a jak jsem s ním blbe a sedala si na bobek ( čupala) 😀 tak mě břicho tlačilo, měli jste pravdu.

bibi13
16. dec 2009

čautteee.. tak dnes na poradni všetko v poriadku.. v januári idem na ten glukozovy test, či ako sa to vola.. fuj!!
noooo, a lekar mi povedal, že tam vidí čiaročku.. sranda.. že by to bola holkaa? 🙂

bibi13
16. dec 2009

no a ešte mi lekar povedal, že to vyzera, že som v 22tt..

xxx.klarka
16. dec 2009

bibi, tak to je dobře, že je vše v pořádku 🙂

zzuzullka
16. dec 2009

bibi, super, že ste v poriadku. budeme mať určite všetky krásne zdravé deti 🙂

bibi13
16. dec 2009

hej hej.. a idem až 18. 1:(

aaadus
16. dec 2009

bibi super že je vše ok 🙂
no mě taky podle velkého utz vychází termín na 1.5.
klarka tak v dubnu se tě zeptám znovu ju? 😀

zdenkapo
16. dec 2009

Klarka na prvomamku hezké břicho,tak neboj,já měla taky při prvnim menší než teda teď při holčičce 😀

Bibi,taky mimi ostaršují,no já prý podle pohybů dokonce TP 3.4. mi naposled přepočítala,tak já už se tim nezabývám 🙂 prostě abych měla v půli března vše nachystané 😀 Tomášek se narodil o týden dřív,tak uvidíme teď

doli1
16. dec 2009

ahojky dočítat vás nemá cenu napsali jste toho strašně moc cca 10 stran 😉 😲
dnes jsem byla u br naštěstí vše v pořádku.čípek drží pěkně.na to tvrdnutí jsem dostala hořčík 3x za den tak snad to pomůže.řekla jsem mu o těch holčičkách u nás koukal trochu vyjeveně a pak ze sestřičkou začali mlet oba naráz že určitě bude vše v pořádku a nic se nestane a jaký by byl postup a co dělat přes svátky kdyby náhodou.no plno infa až jsem to málem nestihla pobrat.hlavní že vim kam jet kdyby se mi něco přes svátky nezdálo.trochu mě potěšilo jaký měli zájem myslela jsem že mě odbudou jak minulí dr a naštěstí nee.jak jdu v pondělí na ten ultrazvuk tak si máme nechat říct pohlaví aby jsme měli jistotu.vzala jsem si jeden horčík a musim zaklepat asi to pomohlo
já u dr neplatim nic jen když chci fotečku tak 20,- dat skoro 500 za kažnou prohlídku tak to by mě asi pěkně naštvalo.

xxx.klarka
16. dec 2009

oki holky, tak já se hodím zase do klidu 🙂 snad přijdou brzo ty pohyby a budu moc být klidná. Těším se na velký UTZ až budu vědět kolik měříme. 🙂 A zda je vše dobře vyvinuté.

bibi13
16. dec 2009

no zdenka, uvidíme.. som sa bavila so sestričkou a ta mi hovorila, že aj ked je babo väčšie, tak to neznamená, že sa skorej narodí.. lekar to hovoril aj na zaklade kostí nožičiek, čo meral.. lenže ja aj manžel sme dlhonohí, takže uvidíme.. nejako to neriešim..🙂

doli1
16. dec 2009

ty termíny porodu bych brala ty prvotní ty jsou nejpřesnější.ted každé dítě roste podle přísunu vytamínů a sladkého ale na začátku rostou podle tabulek růst příliš nešel ovlivnit.mě první termín vypočítali na 11 května a podle mě to sedí do ovulace ale nějak mám tucha že to bude už v dubnu.
kámošce se ted narodil chlapeček 4300g a přenášela ho o 6 dní.nějak se mu ven nechtělo.v pondělí měla jít na vyvolání a stále nebyla ani otevřená tak ju poslali dom že ve čtvrtek hned ráno a ještě ten den měla během dvou hodin porozene i takového kluka jako buka

medan29
17. dec 2009

Dobré ránko, ikdyž u mě moc není dobré, od včera zas špiním ☹

doli1
17. dec 2009

medan tak to fakt nejsou dobré zprávičky pro začátek dne ale snad to zůstane jen u špinění.cítíš už pohyby prcka?jestli ho můžeš kontrolovat jestli je v pořádku.
mě včera dr říkal že kdyby se něco dělo a nemělo by to moc rychlí spád tak by vše dokázali zastavit.
břicho ti tvrdne?

medan29
17. dec 2009

doli1:prcka necítím a břicho mi netvrdne, včera říkám doktorovi že mám už 14dní klid od špinění, našel mi ten hematom a od večera jsem zas začala špinit, ale říkal jestli to bude jen ta tmavá krev tak ani nemám chodit a jen odpočívat

doli1
17. dec 2009

tak to bude zas dobrý.je škoda že si nemůžeš těhu užívat ale třeba bude další a bude lepší.hlavně že prcek je v pohodě.pohyby určitě přijdou za chviličku a pak už budeš mít úplnou jistotu a nakonec budeš prcka ještě přenášet 🙂)

pepibubu
17. dec 2009

ahoj holky, dneska držte palce, jdu na kontrolu hematomu. Včera jsem měla náladu "na figu," ale prcek se vrtí poměrně dost, už to nejde s ničím zaměnit, tak mě klidní to že brouček je v pořádku.

nikkka
17. dec 2009

dobre ranko...
vcera som sa pytala na tie pohyby, no tak ja citim jemne steklenie alebo aj bublinky sem tam v okoli pupku..nie je to moc vysoko?

pepibubu
17. dec 2009

Nikka, včera jsem tu nebyla, ne, není to moc vysoko, mimi tam má hodně místa, zatím, tak se různě mele a můžeš to vnímat i takhle vysoko

nikkka
17. dec 2009

tak asi to bude ono, lebo som si nebola ista...

pepibubu
17. dec 2009

až pak bude větši, bude mít míň místa a budeš pak vnímat jen takový krátký údery - ručičky a nožičky, ale teď má ještě místo na veletoče.

nikkka
17. dec 2009

a mna to strasne stekli, vzdy si to miesto musim poskrabkat.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre