Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

luciik
17. dec 2009

Ahoj holky, když se bavíte o těch pohybech, máte je po celý den??
Já to totiž dokážu vnímat jen když jsem v klidu, když si sednu nebo lehnu, vesměs k večeru. Tak přes den, když něco dělám, tak to nevnímám.
Některé dny to je víc, některé míň.

nikkka
17. dec 2009

ja to vnimam ked sedim za PC v praci tak dopoludnia..potom nic..este mozno vecer...a par krat sa mi stalo v aute, asi sa mu paci v aute...ale stale trocha vaham ci su to pohyby..

luciik
17. dec 2009

Já taky sem tam něco jako bublinka. Snad je vše oká a my se dočkáme pořádných kopanců 😵

aaadus
17. dec 2009

Dobré ráno,
ze začátku byly pohyby ráno a večer, teď už je mám kdykoliv během dne 🙂

nikkka
17. dec 2009

ja som taka unavena..niekde som citala, ze pocas druheho trimestra je zena na vrhole sil, plna energie..no ale ja som asi pravy opak...najradsej by som uz zostala doma a nechodila do prace, ale tie sproste peniaze potrebujeme...

luciik
17. dec 2009

Aaadus, takže to je v pořádku 😉

aaadus
17. dec 2009

luciik, jj to je člověk hned klidnější když prďolu cítí a nemusí čekat až půjde na utz

pepibubu
17. dec 2009

já je vnímám nejvíc tak 10 minut po dojedení, jako kdyby řekl/a "no konečně," a začal/a taky baštit 😀

luciik
17. dec 2009

Holky, mizím na nákupy. Zatím pááááá

zdenkapo
17. dec 2009

dobré dopoledne... u nás krááásně sněží a budou určo bílé Vánoce tak se z toho těšim...

ADUS budeš mít stejnou hrazdičku jako máme mi- dávám ji do alba, kupovali jsme ji teda v 2007 TOmáškovi a i po x praních v pračce je krásná jako nová a hraje si na ní teda ještě doteĎ, je fakt super a hlavně velká, jedna z našich nejlepších investic... myslim ae,že seženeš už i jiné verze,myslim,že se to každý rok měnilo,ale mi máme tu verzi jak máš odkuz
- tady máš nové varianty http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=22830 a taky toto
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1570744

pohyby mám taky kdykoliv,ale nejvíc právě v klidu, asi když se pohybuju,tak se to Aničce líbí jak se houpe a spinká 😉

xxx.klarka
17. dec 2009

dobré ráno, dneska jsem si přivstala.

Se zblázním, moje sny to je něco. Holky tady se Vám furt něco zdá?? já nevím jestli to je hormonama nebo čím, ale každou noc se mi zdají minimálně 3 sny a samé blbosti.

zdenka: to závidím, tady celý dny sněží, malinko, ale nedrží se :(

My máme taky hrazdičku, ale jinačí než vy. Ta vaše je holky moooc pěkná. Tu naší mám v albíčku.

zdenkapo
17. dec 2009

Klarko jj, u nás se drží sníh vžda déle než v okolí,bydlíme na vesnici a v ulici rodinných domků a pod lesem,kde je kopec ne sáňkování,takže bezva a máme kousek i rybník,kde chodí lidi bruslit,ale to mi nechodíme... do Vánoc má být stále pod nulou a na Vánoce kolem nuly,takže věřim,že se udrží vše co napadne 🙂
taky máš pěknou hrazdičku,je to k nezaplacení,mimi se na tom skvěle rozvíjí,učí se otáčet a tak,ne furt postýlka

lucik...
17. dec 2009

Ahoj 😉

mě se líbí tahle hrazda, ale možná koupim taky tu velkou 😉

jinak máme nemocnýho pejska a půjde na operaci.. 😔

aaadus
17. dec 2009

zdenka já se na jiné varianty ani nedívala. to začnu řešit až v lednu, ale je fajn že je ta deka taková veliká
tady u nás je pěkně bílo, sníh se drží o 106, ale jako řidiče mě to moc netěší. dneska jsem chtěla jet nakoupit poslední dárky a budu to muset odložit a počkat až budou trošku lepší cesty

aaadus
17. dec 2009

lucik... a co mu je?

xxx.klarka
17. dec 2009

zdenka: tady je taky furt pod nulou, před den tu je -5, ale sníh moc nepadá tak se ani nemá co držet. Si říkám kdyby takhle malinko sněžilo alespoň i na Vánoce. Si nepamatuju už ani jak vypadají bílé Vánoce:-/
zdeni, tu hrazdicku jsem kupovala ještě než jsem byla těhu, naraziila jsem na ní za pěkný koruny, tak jsem jí vzala že se bude hodit někdy. A jsem ráda, teď bych kupovala novou .... 🙂

lucik... , jéé to mě mrzí.

lucik...
17. dec 2009

aaadus no to nikdo právě neví... Je to bígl, takže strašně žívej tvor 😀 A poslední dobou je strašně smutná, klidná, nežere (a to by ti jindy ruku urvala) a když už něco sežere tak zvrací... Už dostala několik injekcí a doktor řekl že když to dnes nebude lepší tak jí bude muset otevřit jestli nemá zamotaný střeva... ☹ A manžel psal že to lepší není 😔

pepibubu
17. dec 2009

Luci, zkusili jste jí dát malt soft pastu?
To je taková věc, kterou ona slíže, a jak je to vazký, tak kdyby měla ve střevech chlupy nebo tak něco, tak to prostě vykadí

aaadus
17. dec 2009

lucik... ☹ když byl náš pes štěně tak v jednom kuse kulhal na zadní nohy tak jsem s ním šla na RTG, zjistili že má dysplazii kyčelních kloubů v tom nejhorším stádiu. nechala jsem tam nehorázné peníze za RTG, kloubní výživu a speciální granule. po nějaké čase zase začal kulhat na přední nohy. znovu RTG a zjistili že má artrozu. takže jsem zase dostala nějaké léky. potom jsme se odstěhovali do baráku se zahradou a od té doby nekulhal ani jednou. ale bojím bojím že až zestárne že se mu to vrátí

lucik...
17. dec 2009

pepi nezkoušeli, tu nám nikdo nedal.. jeden veterinář nám dal prášky a další jí píchl asi 3 injekce a že jí kdyžtak otevře...
aaadus no právě.. sou to nehorázný prachy ☹ Navíc se nám podělalo auto a oprava tak 15tis... teď ta operace taky nebude zrovna levná.. a kde na to máme asi pořád brát.. před vánoci a s prckem v bříšku..

aaadus
17. dec 2009

lucik... to je jak na sviňu tolik věcí najednou posr.... ale co bysme pro ty naše miláčky neudělali že. škoda že neexistuje nějaká pojišťovna pro psy aby člověk nemusel platit takové prachy

pepibubu
17. dec 2009

luci, jéžišmarja, než do ní řezat, zkuste tu pastu, mívají ji v potřebách pro chovatele, 20 dkg stojí asi 120 Kč (možná už víc, dlouho jsme ji nekupovali,) zaručeně pochodíš v Pet centru. Mají Malt Soft a Malt Soft Extra, ta "normální" je dobrá na prevenci a Extra když už čuješ problém, takže vy vemte extra.

lucik...
17. dec 2009

pepi no myslim že už je pozdě, protože manža už je u veterináře a když se mu něco nebude líbit tak jí rovnou řízne.. ☹

pepibubu
17. dec 2009

aha. Ach jo.... Tak kupte aspoň tu normální, a dávejte jí to jako mlsek, aby se to neopakovalo... My ji dáváme fretkám, taky se furt olizujou, tak aby neměly problém. A je pravda, že občas mívají "chlupatý hovínka," po tý pastě.

lucik...
17. dec 2009

pepi no já nevím jestli něco sežrala... nebo jestli má fakt zamotaný ty střeva.. to se dozvíme až potom.. ☹ ale tu pastu určitě koupíme, děkuju za radu 😉

ajina
17. dec 2009

AHoj holky tak mám výsledky z plodovky . Vše je Ok 🙂 Mimčo je zdravé huráá! A bude to kluk . ....zase kluk 😅

xxx.klarka
17. dec 2009

ajina, tak to je super, mooooc gratuluju!!!!!! 🙂

aaadus
17. dec 2009

ajina gratuluju 🙂 úleva viď?

ajina
17. dec 2009

Děkuju , velká úleva ....přiznám se že nejsem tvor dokonalej a tak jsem trošku smutná že to nebude ta vysněná holčička, ale díky bohu za zdravého chlapečka!

zdenkapo
17. dec 2009

jj taky budu nakupovat až po Vánocích,ale to hlavní mám po Tomáškovi,takže jsem v klidu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre