Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
17. dec 2009
blanka.k
17. dec 2009

Vladka - presne tak, jeste, ze to melo docela drasticke vedlejsi nasledky, a ja to hned snizila, kdyby se neco stalo bubline kvlu nejakymu debilovi doktorovi, co mi to predepsal, tak by videl ten tajfun 😒 😒 😒 A diky za pochvalu sobika, jsem potkala sestru v tesku jak ho kupovala a schovavala ho prede mnou, ale pak ho ukazala, a jeste,ze, protoze koupila velikost tak na prelom leta a podzimu 😀 tak nakonec mame velikost 6-9mesicu, tak snad to na tu zimu vyjde 😉 A na kocarek se jen divam, spis manzel ho obcas okukuje, je zaparkovany v obyvaku (vedle nasich kol a jeho modelu aut 😀 ), takze u nas je cast obyvaku spis jak garaz 😀

blanka.k
17. dec 2009

jo a nevím,jeslti jsem to tu nepsala, ale manžel vzal naše 2 fretky a šel jim ukzáat kočárek a prý, že nahoře je sedátko pro Marcelka a dole v tom košíku se budou vozit ony... 😀 to tak, smarďoši, ani nááááhodou 😀

antynka1
17. dec 2009

A to ti Blani naordinovaly v porodnici?

blanka.k
17. dec 2009

Antynka - jo v porodnici ☹ Naštěstí ne v té, ve které bych chtěla rodit 😅

antynka1
17. dec 2009

No právě - to si říkám - tam bych raději rodit nešla....

zdenkapo
17. dec 2009

Klarko a to se ti to vyplatí? buď budeš mít další mimi nebo to krásně ještě prodáš po roce v záruce, já jsem to tenkrát počítala a říkali jsme,že se vyplatí koupit vlastní a nový...

adus díky, u nás na okolí ale nemůžu nic najít,no budu ještě hledat,aby to bylo na severu, popř. Praha

antynka1
17. dec 2009
antynka1
17. dec 2009

No jiank nevím - buď se mi zbláznlly střeva, nebo mi leze v břichu žížala - anbo prcka dneska citím a to docela často!!!

nikkka
17. dec 2009

antyka tak ja som na tom podobne, poslednu hodinu nieco stale citim...ked sa chytim brucha tak to prestane.. ☹

antynka1
17. dec 2009

Tak to je přesný - taky když si tam dám ruku, tak nic ☹

nikkka
17. dec 2009

ale creva to urcite nebudu, tym som si uz ista..sice obedovala som fazulu.. 😉

zdenkapo
17. dec 2009

Anička taky přestane kopat,když sahnu na břicho,tak má manža zatim smůlu...

anty,adus díky, ještě pohledám,ale mám čas ještě trochu k objednání,ale obhlédnu si nej obchůdek ať pak neplašim 😉

vladkaz1
17. dec 2009

blanka smradosiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciik
17. dec 2009

Jojí, souhlasím s vámi, já když dám na břicho ruku, tak ten čertík přestane 😀

antynka1
17. dec 2009

Zdeni, dej si to do vyhledavače na Seznamu - do zboží - tam budeš mít na výběr 🙂

vladkaz1
17. dec 2009

nikkka • ja citim len ked lezim a vzdy skoro vo vani ked sa kupem 😀

nikkka
17. dec 2009

ja sa s vami dnes lucim..idem konecne z prace domov..chcela som ist na vianocne trhy, ale uspesne som sa obliala malinovkou, takze sa idem domov susit..

vladkaz1
17. dec 2009

nikkka sups domkov do teplucka .. je tam riadna kosa u nas v TT ,ahoj pekny vecer ti prajem 😵

zdenkapo
17. dec 2009

no já to právě tak vždy dělám přes zboží.cz,ale když zadám do vyhledavače babysence tak mi to nic nenajde ve zboží,tak co tam mám napsat

aaadus
17. dec 2009

holky nevíte jak moc je nakažlivá spála? od švagra malá jí teď chytla a manžel se švagrem příjde do styku každý den, tož aby to nedotáhl domů. nebo je to jenom nemoc dětí?

zdenkapo
17. dec 2009

adus díky, stačilo přidat tu římskou II 😀 jo a na spálu si snad očkovaná ne? musíš to mít v očkováku- já ho tenkrát hledala k sepsání porodopisu,tam po mne chtěli jaké nemoci jsem prodělala a tak,takže jsem ho našla a já jsem očkovaná a ty jsi asi skoro stará jak já,tak určo jsi taky

aaadus
17. dec 2009

zdenka jdu hledat očkovák 😀

zdenkapo
17. dec 2009

😀 jj adus jen jdi

blanka.k
17. dec 2009

Potřebuji radu, tvořím PFko a přemýšlím, jak nazvat miminko 🙂 Mám tam fotku a chci aby bylojasno, že jsem na ní už 3 😀 takže mám Vesel vánoce.....přejí B + M + ???? (zatím tam mám bublina 😅 ). Dnes mi mudr. jen UZ kontorlovala srd.akci, takže rychlovka, malej byl skrčenej, takže pohlaví budeme vědět nejdříve 23.12. odpoledne z velkého UZ 😅 tak bych tam ráda napsala něco neutrálního 😀

aaadus
17. dec 2009

blanka tož to nevím, já už jsem malého podepisovala na přání normálně jménem 😅
zdenka našla jsem kulové 😅 ale měla by to být jenom dětská nemoc co jsem našla

blanka.k
17. dec 2009

adus - nám ještě nikdo pohlaví nepotvrdil 😅 Kdyby muž souhlasi s mým výběrem jmen Petr/Petra, tak tam napíšu Peťa je vymalováno, ale takto.... 😅

aaadus
17. dec 2009

blanka tak to tam napiš a hotovo. však rodíš ty ne? 😀

blanka.k
17. dec 2009

sestra mi vymyslela "svišť" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre