• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
zzuzu, jéé ty jsi šikula :slight_smile:
18. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak ja mam s monitorem dechu jasno, uz ho mam doma :grinning: , koupila jsem na aukru Nanny za 1450,-(i s postovnym) a zaruka je jeste na 3roky (byla to ta akce na prodlouzenou zaruku), takze ho pak jeste vyuziji na druhe mimi a pak ho pripadne prodam :wink:. Ja se znam, ja bych porad kontrolovala jestli mimi v noci dych :sweat_smile: , takhle budu klidne spat.
Zuzi ty si teda sikovna :grinning: , das si do albicka foto?
18. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babar ty se hlavne opravdu setri. To magnezko o kterem jsme vcera psali urcite nemas, protoze to uz se stahuje z lekaren, takze i kdyby ti ho lekar predepsal, tak v lekarne ti ho uz nedaji. Poslu ti odkaz, ktere presne to je. Me ze 60tablet zbylo 15 :frowning2: .
18. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus neviem čo je to za značku a ani ma to nejako nezaujíma.. :wink:
no ta holka mala len toto modré alebo to šedo ružové.. a to modre sa mi pači ovela viac..:slight_smile:
18. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, hodila som si do alba foto toho bezpeč.pásu. tak kuk :slight_smile: ale prosím nesmejte sa :sweat_smile:
18. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barčo, :frowning2: tak hlavně lež a nezvedej Hynečka. Já Jirku musím občas zvednout, když není zbytí, ale taky to trochu cítím, protože je těžkej. Dr. říkala, že asi díky tomu mám miminko hodně dole v děloze a že mám taky hodně odpočívat......ale nemocnicí mi nehrozili. Tak se držte všichni 4, ať všechno probíhá, jak má. A neboj, bude to v pořádku.
18. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag: Tak jsem přidala taky můj melounek do albíčka :grinning: co máš za značku fotáku? máme asi stejný:slight_smile:
18. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka videla som a mas krasne brusko :slight_smile:
mz mame olympus
18. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, super.. si šikula..:slight_smile:
18. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, x-840 ??? Mi přijde že tam mám melouna :grinning: ale dost mi začíná praskat i když mažu každý den :frowning2:
18. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka, ja mam dost velke nato ze koncim 21tt, ale az do vcera vela kamaratok ani len netusilo ze cakame, kedze teraz brusko zakrivam bundou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak mame podobny, len my mame X-845
18. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, taky máš hezky veliký :slight_smile: no jo, tak teď většinou všude jdeme s bundou, a pod tom to není ještě tolik znát:slight_smile:
18. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem stoupla na váhu a furt mám -2kg. To je paráda, snad to tak půjde dále a nebudu moc přibírat. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
18. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to sa pekne drzis :slight_smile: , asi ma drobcek dostatok z teba co spapas :slight_smile: ... ja idem do poradne 5.1.10 tak som zvedava kolko priberiem cez sviatky :sweat_smile:
18. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak já mám teda taky velký bříško a takové výš než při Tomáškovi,těhu už teda nezapřu :grinning:

strie,no tak při Tomíkovi jsem je měla a teď mám už pár malých červených prasklinek a to taky mažu- prý si mazáním nepomůžu,dr říkala,že mám nějak slabší pokožku- tam se drží i pigment,tak jsem takový světlejší typ- opáleně zdaleka nevypadám :slight_smile: no co,hlavní je mít zdravé děti,než pár čárek na břiše
18. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi je pravda ze pri druhom dietatku to uz vidno ovela viac a rychlejsie rastie brusko ... ja som mala taketo cca 6-7 mesiaci
18. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, hehe já jdu 7.ledna do poradny a taky jsem zvědavá jak to zvládnu přes svátky. Mimísek má ze mě brát až až.

zdenkapo, taky mažu a je to prd platné. Bohužel. Ale zase si říkám, nohy mám tak zpraskaný, jak jsem hooodně přibrala, že tohle se tam už ztratí. :slight_smile:

Chtěla bych pak po těhu zhubnout něco, ať se dostanu trošku dolu. Když si představím že jsem před 3 lety měla 50kg a dneska kolik mám, tak mi je normálně špatně.
18. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdenkapo, toto iste mi vravela aj moja Dr. je to tym ze mame citlivejsiu pokozku a preto sa nam robia strie u niektorych sa da tomu zabranit ked sa natieraju u inych nepomoze ani toto a ja patrim tiez k tejto skupine a to som sa pri Samkovi natierala az som bola premastena :sweat_smile:
18. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj holky,hold se tomu nevyhneme a ani mě to už netrápí,jsem šťastná,že mám zdravou rodinu a pár strií není důležitých... já mám teda nové jen na břichu,jinde se mi nedělaly

Michalag no to je fakt, takové břicho jsem měla měsíc před porodem,asi druhomamky mají bříško dřív a třeba to je u mne i holčičkou,no nevim, a to mám zase prý méně plodovky jak poprvé
18. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja nenatieram vôbec, stále na to zabúdam a ani sa mi nechce, našťastie nemám ešte žiadne strie ale to je asi aj tým, že mám malé brucho zatiaľ
18. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdenka a robia sa ti aj teraz strie???
18. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, púšťate drobcom nejakú hudbu do bruška? ja hej a dúfam, že nám to možno pomôže niekedy keď ho nebudem vedieť utíšiť, že mu to pustím a bude kľudný aj keď možno som len naivná a vôbec to tak nefunguje :sweat_smile:
18. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nějak vás vůbec nestihám.prcka máme doma zavřeli nám školku tak se vše točí kolem pečení a šimona.
zrovna ted tu usinám ale čekám až dojí tu polévku a pujdem si schrupnout.večer mě čeká velké žehlení :cry:

strie naštěstí ještě nemám a doufám že se mi na břichu ani neudělají jinde je mám :unamused:
18. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial nepustam nic, ale citala som ze od 18tyzdna sa detom vyvija sluch a ze uz zacinaju vnimat, tak mozno skor to ani nepoculi..takze od dnes mozem zacat pustat...
18. dec 2009 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som začala púšťať až tento týždeň
18. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zacnem asi koledami, kedze sa nam blizia vianoce.. :slight_smile:
18. dec 2009 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jsem neštastná už .... pohyby asi furt nic, nebo nevím :frowning2: když to břicho porozuju a snažím se vnímat, tak cítím jen to své srdce furt.
18. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Klárko, to přijde, někdo to klidně prý cítí až ve 23. týdnu....
18. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi se začaly dělat strie trochu na prsou, ale jsou bílé takže nejdou vidět. jinak mažu o 106, ale jsem zvyklá protože mám suchou pokožku a mazala jsem i předtím 2x denně
18. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok