Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
21. dec 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla dneska v poradně a vůbec mě nepotěšily.... Pořád hubnu - no ale to je ten menší problém. Ten větší je, že mi vyšly pozitivní ty podělaný tripply - riziko 1 z 80.... Pořád jsem byla děsná frajerka, jak triplům nevěřím, a že když mám dobrý ten screening z 1. trimestru - tak výsledky tripllů nebudu řešit..... No ale když se pak člověk vysyktne v dané situaci, tak vidí všechno jinak. Takže jsem šla hned na genetiku - mimčo je o týden mladší než dle UTZ (a tripply mi psaly dle daltumu poslední menstruace - nikoli stáří dle UTZ) a taky si pořád říkám že třeba mělo vliv to moje nachlazení - no prostě se utěšuju..... No každopádně odběr plodovky jsem prozatím odmítla - nechala jsem si ty triply udělat znova - výsledky budou v pondělí - tak držte palečky. Jestli to bude opět pozitivní tak nevím co dělat, toho odběru plodovky se fakt bojím.. Ach jo, to jsem tedy dostala vánoční dáreček.....

janulka04
21. dec 2009

antynka...ono tie trpple testy zvyknu vyjst prve zle, viem, co hovorim...neboj, vsetko bude ok, ver drobcekovi, ja drzim palceky 😉
bibi....ja neviem 😀 , mne tak poradili baby tu z okolia... 😀 , vetsina ma trojkolky...ale ved este mame cas, vravim, mozno to este zmenim... 😀 😀

nikkka
21. dec 2009

ja budem mat vysledky z tych tripple testov az ked budem v 21.tt a to je uz neskoro na akekolvek rozhodnutia..aj som zabudla ze som vobec na takych testoch bola..vobec na to nemyslim..

xxx.klarka
21. dec 2009

anty, neboj, jsme s tebou s držíme palečky. Věřím že to byli jen špatně pozitivní a že to bude v pořádku 😉

aaadus
21. dec 2009

antynka všechno dopadne dobře, já měla riziko downa 1:61 a prcek je v naprostém pořádku. uvidíš jaké budou druhé výsledky a jestli jít na odběr plodovky je jen na tobě a musíš zvážit všechny pro a proti

antynka1
21. dec 2009

Holky díky za podporu.

terkajesterka
21. dec 2009

antynka, my jsme taky cca o 6 dní mladší než podle všech výpočtů, takže týden nemusí nic znamenat, nelam si hlavu. Jo a kamarádce vyšly triply 1:15!!!!! 😲 takže se zhroutila, šla na nové odběry a ty prokázaly nějakou chybu, druhé výsledky byly naprosto v pořádku. Tak se drž.

bibi13
21. dec 2009

janulka, ja idem objednávať medzi sviatkami..🙂

janulka04
21. dec 2009

tak bibi, budes referovat.... 😉
no baby...a tu tripple testy su nadstandrt a robia sa iba ako balicek testov, jeden stoji 50€ a akoze 250€ za testy nedam...takze verim mrnuskovi, ze je v poriadku 😉

bibi13
21. dec 2009

mne teraz volala mamina, že babka burala.. ☹ .. je v poriadku, len mierny šok, ale auto to vraj schytalo riadne.. 😖

mir13
21. dec 2009

Antynka, nahodou som "zabludila" do tejto temy - ja som az v junovkach, ale kedze cakam dvojicky, je pravdepodobne, ze sa narodia v maji.
Nemusis ist na odber plodovej vody. Keby som bola v podobnej situacii, asi by som to aj ja odmietla. Podla mna je to urcite riziko. Dozvedela som sa, ze sice je to platene (presnu ciastku neviem), ale to iste dokazu uz urobit aj z krvi matky. Mala by to byt nejaka novinka, minulo rok to este len testovali dopadlo to vraj velmi uspesne.
Z mojho blizkeho okolia poznam pripad, ze testy dopadli zle a aj opakovane. Potom isla na genetiku a tam potvrdili, ze dietatko je v poriadku. A narodilo sa v poriadku.
Drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a aby si sa rozhodla spravne. Hlavne sa nestresuj a mysli pozitivne 🙂 🙂

janulka04
21. dec 2009

fuha, bibi..nic prijemne, no hlavne, ze sa jej nic nestalo....to musi byt ozaj radost teraz vyjst na cesty....teda neviem, ako u vas, u nas sa to da, ale co to viem, ako na SVK chodieva...cestari ziadna namaha 🙄

bibi13
21. dec 2009

práveže od soboty su strašné cesty.. neohrnuté, neposypané.. jednoducho nič.. a babča neubrzdila, ked vychadzala z pumpy..:(

skretik
21. dec 2009

Ahoj holky, tak ja hlasim, ze jsem dnes byla na kontrole a tripple testy negativni - uf, sice jsem si rikala, ze to urcite bude ok, ale znate to ;o), všechno je tak ja má být a važíme čtvrt kila a měříme 20cm 😵 . No jen pohlavi se nejak poradne nedalo zjistit, prcek měl pořád nožičky u sebe, doktor nejdřív řikal, že fakt nevidí a pak když jsem se ptala na tip, tak říkal, že je to 50 na 50 a pak úplně nakonci řekl, že to je na 90% kluk, ale jistý to teda není ani trochu, no ale co, hlavně, že všechno ostatní bylo vidět a bylo to v pořádku 😀 .
A co vy, jak se těšíte na štědrý den? Ja už se normalně nemůžu dočkat 😀

skretik
21. dec 2009

Bibi to je mi lito te tve babicky, ale hlavne, ze ji se nic nestalo a je v poradku!!!!

skretik
21. dec 2009

Anty neboj urcite to bude v poradku, ten prvni screening je presnejsi, ty tripple testy jen zbytecne nervujou lidi ☹ (velke procento je falesne pozitivnich!!!) ! Tak se drz, pevne nervy, miminko je urcite v poradku. Na te genetice Ti rekli neco presnejsiho? Podle UTZ je miminko naprosto v poradku,ne?! A to je nejdulezitejsi, tak neboj, urcite budes mit krasny povanocni darecek v podobne negativnich testu!!!!!

aaadus
21. dec 2009

bibi hlavně že to odnesly jenom plechy, to je důležité. tu jsou odhrnuté jenom hlavní cesty, vedlejší ne, ale to je normální že 😠
skretik gratulace k dobrý výsledkům 🙂 250g, hi, ten náš měl minulý týden 341g 😅
já se na vánoce těším i netěším, mám z nich takové nějaké smíšené pocity...

skretik
21. dec 2009

No on mi rikal, ze je hubeny, a dlouhy, ale ja myslela, ze tim mysli, ze je hubeny jako normalne, ale jestli jste adus meli minuly tyden 341g, tak to jsme tady opravdu hubeny 😕 , musim mimiska asi vic krmit 😉 . Papas vitaminy? Ja jen kdyz si vzpomenu, takze tak 1-2tydne, tak mozna se toho nebudu bat a budu brat casteji. I kdyz, kdyby mel mimisek neco malo pres 3kg, tak by mi to vubec nevadilo 😀

zdenkapo
21. dec 2009

Klarka no my máme dům,tak máme místa dost na přebalovák i v koupelně a určo ti ten byt vyjde 😉

Anty jistě bude mimi v pořádku...

skretik blahupřeju...

Anička měla na tom 4D v 20 +4 tt 340g

doli1
21. dec 2009

ahojky tak jsme doma.miminko je v pořádku později vložim fotečku a je to holčička tak budeme mít doma páreček

aaadus
21. dec 2009

skretik vitamíny neberu, sem tam se donutím snís ovoce nebo zeleninu, ale jak jdu do nějakého obchodního centra tak tam dělají džusy jenom z ovoce, tak to si většinou koupím, protože doma se nedonutím si vzít jablko nebo něco. beru teda jenom rybí olej v kapslích, ale to je na správný vývoj mozku.
na to velkém utz jsem byla 20+2. já i manžel jsme byli při narození velicí - já 3,7kg manžel 4,5 kg 😅

aaadus
21. dec 2009

doli gratulace 🙂

skretik
21. dec 2009

Zdeni, tak to mame jeste tyden na to to dohnat 😉 , my jsme 19+2 tt 😉. Snad nejsme az moc hubeny 😕 , dle UTZ nam vse odpovida prsne tomu tydnu v jakem jsme, tak je to urcite ok!

Doli Gratuluju k parecku, ten ja chci taky 😉

doli1
21. dec 2009

dala jsem jednu fotečku ale je trochu rozmazaná a ulovky s tesca 😀 táta nebyl moc ochotný nakupovat tak jsem vybrala jen jednu věc a valili dom

janulka04
21. dec 2009

jee, doli, gratulujem ku dievcatku...
baby, ja ja uz chce vedieeeeeet!!! 😢

doli1
21. dec 2009

já doufala že to ukáže trochu tam měla nožičku ale když udělala dr více pohledů i já poznama velké pysky.ty už byli krásně vidět
já jsem tak ráda že to bylo vidět.
janu však ještě dva týdny a už to taky budete vidět a třeba to bude konečně kluk jak buk

janulka04
21. dec 2009

no, hej, doli, tak to by bodlo.. 😀
mala som ist 4.1., no kvoli navsteve Slovenska sa to posuva...tak som zvedava....na kedy ma mm preobjednal...ak tradicne chlapsky nezabudol 😀

doli1
21. dec 2009

jo holky a v brně ve velkým tescku mají i neutrální věci.krásné béžové,zelené,modré,růžové,fialové,bílé úplně jsem se divila že neměli jen růžovou a modrou

adelka89
21. dec 2009

dekuju holky za privitani 🙂 doli gratuluju k parecku 🙂 taky b\chom si to tak do budoucna prali 🙂
co bych vam o me napsala 🙂 cekame nase prvni miminko podarilo se nam hned napoprve bylo to pro nas velke prekvapeni protoze jsem letos zacala studovat VŠ takze budu muset prerusit,ale nevadi 🙂 momentalne bydlime v Brne a čekáme chlapecka 🙂
kolik jste holky zatim pribrali? udaje mich. poslu 🙂

dezyre
21. dec 2009

Ahoj holky 🙂 Doufám, že si na mě ještě pamatujete, trochu jsem za poslední dva měsíce z této diskuze vypadla 😖, ale doufám, že to brzo napravím a i fotečky nové doplním 😉 Ve středu jsem byla na Veveří v Prenatalu na UV ve 20 tt a jelikož manžel nemohl jít se mnou, tak jsem si tu kontrolu nechala nahrát na DVD, super... i 3D fotečku mám.. tak se musím pochlubit ... a i s oblečeníčkem co zatím pro malýho mám.. Jen ten UV mi nějak nedopad ☹ musím za měsíc na kontrolu. Ale jak mě paní doktorka uklidňovala, tak v 99% se to spraví ten náš "problémek"... Takže si to odmítám připouštět a stresovat se 😉 Doufám, že vy všechny jste dopadly na jedničku 🙂
Jinak já už jsem skončila v práci.. Nějak jsme se "nepohodly" s vedoucí, poslední dobou na mě ječela jak hysterka a já si řekla, jestli to mám vůbec za potřebí.. a tak teď dobírám dovolenou a od 4.1. nastupuju na neschopenku a už se fakt těším 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre