• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Tak abych zas nekecala.. jednou jsem od malýho dostala asi takovou dávku kopanců, myslím i čtyři salta tam udělal, a to když jsem si sedla na studenou zem na chodbě.. jsem byla po uklízení rozhycovaná, tak jsem tak sedla na schodiště .. a najednou v břiše takový mletí.. že jsem si ani stoupnout nemohla :grinning: Ale třeba na UV jsem viděla.. jak když paní doktorka ten UV tlačila do břicha.. bylo vidět, jak tam malýho utlačuje a malej tam házel do vrchu ručičkama a nožičkama .. vůbec se mu to nelíbílo.. a i když jsem toto viděla, přesto jsem nic necítila..
21. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kláry už objednáváš kočárek? .. Tý jo.. jsem pěkně po zadu. Já z těch větších věcí mám pro malýho akorát postýlku, ta došla v pátek .. no a přebalovací komodu.
21. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kocika, janka :wink: budem mat bud tensiu nejaku fesi deku alebo mozno supravicku...ale vy tu nakupujete perinieka zavinovaciek a dek, baby...fakt to moc nevyuzijete :wink: mne sa z toho male vykopavali.... :grinning: :grinning: takze v tom boli iba asi necele 2 mesiace :wink:
21. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dez - taky vidím, jak sebou mimčo háže na UZ a nic necítím :sweat_smile: my máme doma nějaké hadříky a to co je v albu, kromě kočárku teda jen drobnosti :wink: Ale včera jsme dělali pořádek v komoře a sklepě, tak místa už je habakuk :grinning: :grinning: :grinning:
Klárko - právě v albíčku ho nemáš....nebo jsem fakt slepá :zipper_mouth:
21. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tie zavinovačky od segry atd.. takže to nekupujem.. ale páčia sa mi tie rychlozavinovačky, tak preto sa pýtam.. inak teraz som našla na mmb teplomer v dudlíku.. máte s tým niekto skusenosti?
21. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

asi tych XXX stran nedocitam, ale vitam medzi nami po dlhsej dobe dezyre :slight_smile:

po odmlke co som tu nebola sa opat hlasim, zase som chora ... skriabe ma v hrdle a strasne ma dusi od kaslu tak dnes som sa uz nastvala a isla k mojej Dr. aby mi spravila vyter, lebo uz to nie je normalne aby som bola pocas tehu 3x chora :unamused: , ale samozrejme ze tam bola iba sestricka, ktora je inak velmi zlata, tak ma poslala k zastupujecej Dr. aby ma aspon popocuvala a potom mi nasa sestricka spravila na vyziadanie vyter tak som zvedava co sa v stredu dozviem .... inak sa mame fajn, malicke krasne kopka :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, to hej, mne sa to tiez paci...mozno jednu kupime..mozno...
a co sa tyka toho teplomeru, nasla som tu na MK temu, kde baby rozoberali, ktore veci po porode skoro nevyuzili, alebo to bola zbytocna investicia a tie teplomery v cumliku tam boli velakrat.... :wink:
inac, dobra tema to je, nakuknite... :wink:
21. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, tam budem musieť nakuknuť.. lebo ja by som kupila kopec blbostí..:slight_smile:.. ked ono to je všetko také zlatééé.. no, ja sa s vami lučim.. prajem sladké sny..
21. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi - a kolik to vlastěn stojí to lehátko? Já koukala v jednom obchodě, že to je 2000-3000,-, a moc se mi to líbí, je to skladné, a chtěla bych nějaké lehátko+houpátko v jednom, tak taky začnu po něčem koukat :wink:
21. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani ja zase naopak vischni mi rikaji, ze bych mela vic jist :grinning:
dez :slight_smile: no ja citimpohyby od zacatku 16 tt a tatka myslim od 18 ale znama je take ve 23tt ma termin jeste dva dny pred nama a jeste neciti pohyby vubc :slight_smile: takze klidek :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, tak to se omlouvám, jsem je asi nedopatřením vymazala:grinning: už tam jsou.

dezyre, ano, táta mi měl ject pro něj do Polska, ale kvůli počasí nejel, tak řekl že ho mám objednat na jeeho adresu a že mi ho tam uschová a zaplatí :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko ja jsem uz plus sedm kg mozna i proto, ze jsem ani jednou nezvreacela :slight_smile: fakt sito tehotenstvi uzivam, bylo mi spatne jen parkrat, ale vzdycky jsem to nejak rozdychala :slight_smile:
ad dudliky s teplomerem myslim, ze trosku zbytecne a pro me taky neprirozene, takze bych to malemu asi nekupovala. Ale co je dost sulezite je teplomer do vanicky, kamaradka ho nekupovala a pak toho litovaa, tak po porodu padila do obchodu protoze zjistila, ze bez nej je to slozite.
21. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě napadlo . co vše se dá koupit v lékárně nebo ve zdrav.potřebách pro mimčo - nůžky na nehty, právě ty teploměry (do vabičky, klas. tepl. pro dítě), nějaké zásypy, olejíčky,.... chci si udělat seznam, napakovat slevové poukázky a vyrazit :grinning:
21. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, adelko...teplomer do vanicky ano...aspon na zaciatok...neskor uz to zvladnes bez neho sup sup... :wink: odhadom
21. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer, dnes sme mali genetické sono všetko ok, sme krásny, zdravučký a v brušku sa mi skrýva chlapček :dizzy_face:
21. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezyre rybí olej je dobrý na vývoj mozku
zavinovačky budu kupovat 2 rychlo a pak mám asi 4 peřinky klasické, ty budu mít do kočárku, postýlky a kolíbky
21. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepěí je rybí tuk v tabletách... to se dá pozřít :grinning:
21. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka však jo, já to mám v kapslích
21. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..som velmi rada ze som tu nasla taketo nieco ...ja mam tiez termin na maj ako vy:slight_smile:)))))))))))) :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám dvě rychlozavinovačky jedna je teplejší a pak jednu krásnou s krajkama tu jsme kupovali na křtiny.
zuzub gratuluji k chlapečku
21. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx klarka objednala jsi ten červený kočárek s kytičkama od té paní s MMB?
21. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwonka ahoj :slight_smile:
zuzub gratulace k chlapečkovi :slight_smile:
21. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwonka, vitaj medzi nami :slight_smile:

zuzub, som rada ze malicke je v poriadku a gratulujeeeem k chlapcekovi :dizzy_face: :slight_smile:
21. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dezyre vitam ta spat,ja mam vecicky tiez po malom a teraz este aj sestra nieco prida,kedze ma babu a podla vsetkeho by sme aj my mali mat dievcatko,tak sa velmi vecami nezaoberam.horsie je to s prebalovacou komodou,kocikom a koliskou,lebo vsetko mame na slovensku a nechce sa mi platit velke peniaze za prevoz,tak budem musiet nieco popozerat tu v uk a od noveho roku uz zacnem kupovat.my sme obj.na 3D sono 8.1. tak dufam,ze aj tam nam potvrdia dievcatko a ked nie,svet sa nezruti,hlavne ze sme zatial v poriadku :wink: horsie je to so mnou,presne ako ty michala,uz skoro 2 tyzdne pokasliavam a soplim,zajtra idem k midwife,tak s nou budem musiet hodit rec :unamused:
21. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika, tak blahozelam k dievcatku :slight_smile:
21. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak vidim tak větši už víme pohlaví to je super
21. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej doli, dievcatko :dizzy_face: blahozelaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ty sis změnila fotečku a já tu šrotuji jak to že mi ta fotka nic neřiká :grinning:
21. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doli :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím, komu se líbil ten sobí overálek co jsme dostali a mám v albu, ale teď ho mají v Tesku (aspoň v tom brněnském) ve slevách za 140,- :wink:
21. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok