Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
21. dec 2009

Blanka mne sa pacil .. u nas ho nemaju 😔

vladkaz1
21. dec 2009

Jaj a zabudla som dnes zavolat za vysledky z trippl testu .. no som ja truba a na januar som mala volat za sono .. a maju dovolenku ja som zvedava kedy tam pojdem ked objednavaju 3 tyzdne do predu 😝
A jaj usila som dnes krasnu plienku pre Olivera .. kuk do albumu kto bude latkovat 😀 prvy pokus

michalag
autor
21. dec 2009

vladka sikovnica 🙂

michalag
autor
21. dec 2009

ze prvy pokus, vyzera ako z obchodu 🙂 😉

vladkaz1
21. dec 2009

ale nie je troska taka ozaj .. 😀 ale posluzi ,druhy bude lepsi 😀

michalag
autor
21. dec 2009

vladka, ja sa v tom velmi nevyznam tak ... ale podla toho co som videla na nete, ta tvoja vyzera ako z obchodu 😉

babara
21. dec 2009

antynka, urcite to bylo tim nachlazenim a druhy tripply ti vyjdou na jednicku!! Drzim palce.

dezyre, no to je dost 😉 ted uz nas nebudes zanedbavat kdyz budes PN vid? 😀 Taky drzim palce at je vse ok.
S pribirani si neves hlavu, je to ruzne, nekdo pribere vice zezacatku, nekdo pribira az ke konci, a ja myslim ze do 20 kg je to ok, znam drobne holky o 50 kg co pribraly 20 a uz jsou zas krasne stihle, nektere zas jen 8, kazdy to ma jinak.
Pohyby taky, ja je citila tedkom taky dost pozde a to jsem druhorodicka, ale vcera a dnes teda, to uz jsou poradny kopance nekolikrta denne, tak mam radost 😀

Jinak dnes na konttrole u dry ok, magnesko pomohlo, zadna nemocnice nebude, ale musim se pry stale setrit. Snizila mi davku na 3x1 jestli bude porad tvrdnout banjo.

Ja bych rada zavinovacku klasickou, jednu rychlozavinovacku mame, ale nic moc mi nevyhovuje.

lucik...
21. dec 2009

Ahoj holky, vy ste toho zase nakecaly 😀 😀

My jsme teď s manžou oba doma, tak nemám moc času.

Doli, moc gratuluji k holčičce (a závidím 😀 😀 😀 )

dezyre pamatujem si tě, už jsme o tebe měli strach 😉

babar gratuluju, že se to zlepšilo, mám za tebe radost 😉

aaadus
22. dec 2009

Dobré ráááááánko,
hurá, dneska si jedu pro ušitý těhu kabát. Se taaaak těším až si ho zítra vezmu na sebe
blanka u nás už mají sobíka vyprodaného, měli poslední kus a ten byl na 18 měsíců 😅
vladka šikovná, by ses tím mohla živit 😀

michalag
autor
22. dec 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

vladkaz1
22. dec 2009

Dobre ranko kocky 🙂)))
dakujem za pochvalu ..
Tehu kabat by sa zisiel aj mne .. mne je vseko este velke na riti moje veci a brucho ma tlaci 😅 no takze chodim jak dilino a mam tu tiadnu kosu ..
najlepsie teplaky zateplene bunda a capica a idem 🙂

babara
22. dec 2009

doli, taky gratuluju k princezne! Snad se u Tebe ty vase problemy udrzet holky zlomi!

lucik, a jak se ma pejsek?

bramburka
22. dec 2009

tak holky, moje tvrdnutí břicha je takové, že jdu v předklonu, nemohu se narovnat a opravdu mě hodně bolí břicho a spíš jakoby hodně dole! pomaha lehnout si a nohy nahoru, staci 10 minut.

vladkaz1
22. dec 2009

Doli srdecne gratulujem budete mat parik 😵

xxx.klarka
22. dec 2009

AHojky, to je zase příspěvků. Jsem to prolítla letem světem😀

Adelka - tak to bude také tím, mě bylo první 2 měsíce dobře, 3 a 4 krize a někdy ještě teď zvracím .... :-/

doli - ano, objednala jsem ho od té paní z MMB, psala že ho nemají na skladě, ale že mi ho objedná. Tak se těším 🙂

Dneší počasí u nás - malinko sněží a je -8. Doufám že tkt bílo vydrží do Vánoc.
Zítra ráno jedu pro tu babičku, tak doufám, že nebude moc namrznuto, to by asi nebylo moc dobrý.

Slíbila jsem neteřím že než pojedou domů, že mi můžou pomoc ozdobit stromeček. Tak se zachvíli do toho pustíme. 🙂 Stejně nevím kdy bych to zítra ztihla.

babara
22. dec 2009

bram tak se setri, magnesko neberes? Ono to sice prejde, ale pak zas, ne?

bibi13
22. dec 2009

dobré ranko prajem.. ešte dva dni v práci.. uf! dufam, že to rýchlo ubehne.. dnes by mala prísť kamoška z australie na vianoce domov, tak sa na nu veeeľmi teším..
blani to kresielko ma vyšlo 40 eur zaokruhlene.. inak stojí 35 eur, len som si to dala poslať na dobierku..🙂

antynka1
22. dec 2009

Ahoj holky, tak se hlásím po probdělé noci, nervíky pořád pracujou a do toho pondělí snad nevydržím.....
Snažím se na to nemyslet, ale nejde to. Proč nás tak stresujou testy o kterých snad každý ví, jak jsou nespolehlivé a jediným řešením je pak vyšetřeí, které je nebezpečné pro mimi a stejně nedá 100% odpověď?
A teď z jiného soudku - pro ty s bolavými bříšky - já měla také problémy a začala jsem pít Magnesii minerálku a o hodně se to zlepšilo. Včera jsem jí pila až večer a bylo to znát, zase se to přes den zhoršilo.
Takže tu mineráku fakt doporučuji.

doli1
22. dec 2009

uvidíš že vše bude v pohodě jen to spletli.stejně je to strašný že v tom dělají takové chyby v docela dost důležité věci.jak se určí špatný termín tak je to v prd...

děkuji za gratulace k holčičce jsem ráda.podle ultrazvuku by mělo byt vše v pohodě.plodovky přiměřeně,dítě se drží nahoře,vše drží jak má tak snad nebudu mít žádný problém.

pepibubu
22. dec 2009

ahoj holky...

antynko, probůh, klídek, hele dělali ti to prvotrimestrální vyšetření, měření šíje a biochem. screening?

antynka1
22. dec 2009

Doli, hlavně na to svoje prokletí nemysli a věř v šťastný konec - no i když vím, že nemyslet na to je hodně těžké. Měly bychom dát miminkům prospěšný vánoční dárek - a to myslet jen a jen pozitivně. Sice nevím sama za sebe jestli to zvládnu - ale musím to zkusit.
A hlavně, že dle UTz je všechno v pohodě - to je nedůležitější 🙂

nikkka
22. dec 2009

dobre ranko..

nemate nejaky typ aby mi zmakli medovniky? aj som ich dala do plechovej krabice, aj chleba som k nim dala a su tvrde...

janulka04
22. dec 2009

ahojte babulky, dobre ranko
tak nas skriatok vcera riadne kopkal aj tatinka do rucky, lebo tak ma napadlo, ze ci by to necitil aj on...tak sa vtesoval, jak maly a ze aj on chce, tak som sa s nim dohodla, ze koniec tretieho trimestra a porod nech si necha on...frajer 😀 😀 ...kebyze to tak ide 😵

janulka04
22. dec 2009

nikkka, ja som davala vzdy jablcko prekrojene do krabice k medovnikom... 😉

doli1
22. dec 2009

pridat tam platky pomerance.to jsem nekde vyčetla

pepibubu
22. dec 2009

antynko, mě takhle stresovali s Pepou, měla jsem triply na hranici a už mě chtěli hnát na plodovku, tak to jsem hnala já je... A teď? Dohodla jsem se s mudr, že když bude OK to prvotrimestrální vyšetření, tak na triply ani nepůjdu. A bylo, tak jsem triply odmítla. A mám klid.

nikkka
22. dec 2009

tak vyskusam tam dat jablcko..a mate ich uskladnene v chlade alebo teple? ja ich mam v spajzi a tam je zima..

janulka04
22. dec 2009

ja som ich mala tiez v spajze 😉

michalag
autor
22. dec 2009

ja ich mam na ladnicke 😅 , ale su makke a uz ich vela neostalo 🤐

vladkaz1
22. dec 2009

ja ich mam na ladnicke v doze a mam ich makucke jak z obchodu pernik .. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre