Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
22. dec 2009

michalag 🙂 super mne jeste nejake chybi, ale ty dobalim az zitra, protoze je mam u nasich 🙂 co mam doma ty uz jsou zabalene a jsou toho tri velke krabice 😀

dezyre
22. dec 2009

Krásné odpoledne holky 🙂
Tak já budu balit dárečky až zítra :D .. úspěšně nemám ještě ani balící papír koupený 😎

xxx.klarka
22. dec 2009

Tak jsme s holkama ozdobili stromeček, stáhli nějáké koledy vánoční a teď posloucháme. Holkám jsem napsala písmenka a číslice a cvičí 🙂 Takže mám klídek. Za chvíli si stejně pro ně přijedou rodiče. Hodím stromeček do albíčka.

xxx.klarka
22. dec 2009

Uloženo - albíčko Já s přítelem a příbuznýma 🙂

doli1
22. dec 2009

něco pro blanču http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29430540&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29009447&tab=0

zdenčo to je super obě budem mít páreček.jen ted vybavit tu holčičku.

coko.joko
22. dec 2009

skretik,no podle posledniho UTZ mame termin o tyden driv,takze uvidime jak to bude..... 😉
uz jdu mrknout na IP 😀

houbik
22. dec 2009

Ahoj holky, zdravim vas po delsi dobe, v praci je toho ted pred vanocema desne moc, takze sem moc nestiham chodit a kdyz, tak porad jen docitam 🙂 dnes jsem byla v podoli na velkem UTZ, tak vse OK, maly ma 380gr a pohlavi nevime ☹ byl natocenej zadkem a doktor rikal, ze by rekl, ze to bude holka...a na NT tvrdili kluka, no takze je to 50:50...jeste, ze nic nemam nakoupenyho 😀

bramburka
22. dec 2009

bricho celkem nebolí, pokud zrovna netahnu malou sankama do kopce a pak nejezdim dolu, ze... jsem zvedava na nasi zitrejsi kontrolu, jetsli rekne setrit se, tak se picnu, nevim, co bych na horach delala

yanika
22. dec 2009

Ahojte babenky, tak sa hlasim po kontrole. Vsetko v pohode, akurat mi zase posunula doktorka termin, vraj to vyzera az o 2 tyzdne, ale vsetko sa potvrdi na sone v 30tt. A v januari mi rovno spravi ten glukozovy test 😖
Asi sa tak skoro neobjavim, konecne som doma a nechodim do prace, tak sa idem vrhnut na vianocne pripravy..
Prajem Vam krasne sviatky - a ten najkrajsi darcek nech vam rastie a robi radost😀

andelka
22. dec 2009

dezy: No ahojky, to je super, že tě vidím 🙂

Tak já taky hlásím výsledky dnešní kontroly - všechno v pořádku, odpovídáme tt úplně přesně a je to KLUK 😵

lenocka84
22. dec 2009

ahojte kocky
mne sa stale posuva termin, a koliseme medzi majom a junom, tak obcas nakuknem aj k vam

yanika glukozovy test sa robi kedy?v akom tt? dakujem

olga77
22. dec 2009

Ahojte kočky,
tak zase podlllhej dobe sa na Vás mrkám a pozeram,že sa to pekne rozšírilo 🙂
momentálne som na peenke bola som na poradni a namerali mi vysoký tlak a na záver ešťe aj krčok sa mi zacal skarcovat 🙂 tvrdne mi brusko ☹ ☹ bojim sa...dalsiu kontrolu mam 7.1. tak len dúfam že krčok bude ok.Máte niektorá podobné problémy?

yanika
22. dec 2009

lenocka: ja budem v 26tt...
andelka: gratulujem 😵 tak to je super... krasny darcek pod stromcek..

lenocka84
22. dec 2009

aha, takze coskoro
dakujem

coko.joko
22. dec 2009

teda holky tady vsichni byly na kontrole no me ceka az 28.12 a hned 29.2 jdu na velky UZT,tak se hrozne tesim jak to bude s nama.....ja jsem vedela uz na 16tt,ze cekame kluka 😉 ...
olga77-tvrdnuti briska ja mam super DR.a ten me rekl at piju hodne magnezia,takze si ho davam do piti a snazim se vypit aspon 3 litry denne a musim rict,ze to opravdu pomaha 😉 tak to zkus......

andelka
22. dec 2009

yanika: tobě taky velká gratulace k dobrým výsledkům 🙂
lenocka: Já jsem se dneska ptala a prý mezi 24 a 28tt. Já jdu na další poradnu v 25tt a to mi právě řeknou, kdy mám jít na test, dělají to jinde než na gyndě.

olga: Mně akorát tvrdne bříško, ale to je normální. Problémy s tlakem a krčkem nejsou nic moc, ale snad když se to bude hlídat...však doktoři vědí co dělají a co s tím, neboj. Bude to dobrý, jen přes svátky odpočívej a nepřepínej se.

nikkka
22. dec 2009

uff...uspesne som docitala temu o kupe zbytocnych veci, velmi uzitocna tema..aspon viem, ze nemam dopredu kupovat vela veci..

janulka04
22. dec 2009

nikkka...super tema, vsak? mne velmi pomohla... 😉
a som zvedava, co casom pripisem do tej temy ja 😀

nikkka
22. dec 2009

no asi aj ja tam pripisem, zatial nemam absolutne nic kupene, ale od januara sa chystam..a mna ked chyti nakupna horucka, tak urcite tam pridam potom dlhyyyy zoznam.. 😉

doli1
22. dec 2009

mě taky stále posouvají termín a spíše dozadu.včera jsem měla byt přesně 21tt a v kartě mám napsáno 20+4tt ale podleprvotního termínu bych byla už dnes 22tt. já ani nevim kolik prcek měří nebo váží.no fotce mám napsáno 13,6cm ale to je asi málo

janulka04
22. dec 2009

nikkka, ja som si uz radsej napisala dlllhy zoznam a prepisala som to na dva papiere- Co pred porodom a Co po porode...a pomaly zvyraznovacom oznacujem....ale ja som maniak tiez, tak verim, ze aj ja toho haldy nevyuzijem... 🙄

nikkka
22. dec 2009

zoznam mam aj ja, uz len zacat nakupovat podla neho, mam ho od kamaratky, tak snad tam nie je nic zbytocne..

janulka04
22. dec 2009

a inac, ja zacnem az vo februari 😉 tak vela...teraz nakupujem, co mi cvrnkne do nosu 😵

nikkka
22. dec 2009

mne sa to zdalo stale skoro nakupovat, ale uz budem musiet zacat, lebo zase potom tolko penazi naraz dat za vsetko..

janulka04
22. dec 2009

to hej....este cakam, co dostaneme pod stromcek a uvidime.... 😀

m.c.
22. dec 2009

čauky,
tak se mi nemoci nevyhnuly☹. Včera jsem byla úplně KO, dneska je to lepší, snad do vánoc budu v pohodě. Bolí mě celý tělo a v krku,naštěstí jsem bez teplot. A doufám že nenakazím malou 😝

Mně taky vždycky podle UTZ vyjde termín trochu jinak, ale stejně Dr. říkal že je to jenom orientační.

Sleduju že je zatím převaha chlapečků, co 🙂 ?

aaadus
22. dec 2009

Ahojte,
tak jsem zpět z nákupů. zase jsem nakoupila slevněné oblečky v Tescu, prostě tomu nešlo odolat 😀 no ale než jsem vyjela z podzemky katastrofa
vítám coko joko 🙂
no nic, musím jit uklidit, zabalit dárky a dodělat cukrovi. ale taaaak se mi nechce

doli1
22. dec 2009

v tescu je fakt výběr ale hlavně na holčičky 😀 po vánocích bude ještě líp
já zas uklízela a doufám že to vydrží až do vánoc.

coko.joko
22. dec 2009

aaadus-to mas pravdu v tescu je moc velky vyber....v lete jsem tam byla s kamaradkou a ta si kupovala bodynka a uplne za babku 😉 to ja si pockam do unora snad nas pusti dr.do CR.....

doli1
22. dec 2009

holky vybiráte 56 teplejši.objednala jsem první úlovky vše teda s dlouhým rukávem a flísoví

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre