Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
22. dec 2009

Jani - moje mamka už má pár let uháčkované soupravičky do porodinice v asi 7 barvách, ještě schované pleny po mě a sestře (některé nikdy nerobalené) a nějak jí musím vysvětlit, že prostě nic z toho nechci 😅 Už mě tyhle návštěvy fakt nebaví, pokaždé se hádáme, že nechci od nich žádné jídlo, ať nám nic nebalí, kdyby to bylo jednou, dvakrát, ale to je už X let a pořád nechápe, že to nechci... tak teď asi přejde na věci pro mimčo.... 😅

blanka.k
22. dec 2009

My právě máme Tv akorát v ložnici, a ta je jen 80cm a na obývák je malá, ale asi to zkusíme s TV a když bude prcek neklidný, tak holt se hodí do obýváku a muž si k ní může sednout na bobek 😀

janulka04
22. dec 2009

blani..chachacha....tak moja mama trpi len tym zasobenim ma jedlom a bylinkami, kedze ona je taky maniak do bylin, ale aspon mam vystarane a zase mam zasobu repiku na kupanie maleho 😀
to jedlo, nekomentujem, len dufam, ze ja taka nebudem...mne moja mama nukala fusak po mne...a velke stastie, ze sa mi potvrdili dve a museli sa kupovat dva nove, inac by si ho presadila pred mm, on je taka makota zase 😀

blanka.k
22. dec 2009

Jani - taky dobrý 😀 Moje mamka když už nevěděla co s roupama, tak háčkovala sestře na jejícho potkana čepičky a našim fretkám chtěla uháčkovat papučky, prý aby jim venku nebyla zima.... 😀 😀 😀 A ještě to sváděla na mě, že když já se nemám k tomu mít mimčo a nemůže šít na vnouče, tak aspon tohle, no 😅

janulka04
22. dec 2009

blani, tak uz ta netromfnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
22. dec 2009

xxx.klarka-je to je uplne super stejne na UTZ ja se uz moc tesim..... 😀
ja teda musim kupovat uplne vse nic nemame a ani nebudeme mit.....mozna sem tam neco dostaneme,ale jinak ne....jeste,ze mam maku,ktera uz kupuje spoustu veci a tak nam trochu pomuze.... 😉

aaadus
22. dec 2009

doli normálně ty růžové věci závidím 😀 a až teď jsem si všimla že jste vybrali jméno Adélka, že by po mě? 😀 😀 😀
my komodu nakonec asi budeme kupovat ve Francii, manžel tam objevil úplně úžasnou s Medvídkem Pú. tož doufám že tam pojede co nejdřív
coko my taky musíme kupovat všechno, ale mi to nevadí, aspoň mi nikdo nenutí nošené věci, to já nemusím z druhé ruky

xxx.klarka
22. dec 2009

coko, taky s emoc těším. Snad mi potvrdí tu holčičku 🙂 a vše bude snad v pořádku, těším se až mi ho změří a řekne kolik měří, naposledy mi mimí měřila ve 13tt.

blanka.k
22. dec 2009

Já teď dopisovala včerejší úlovky do tabulky výdajů a ukazovala to M. a on jen pokrčil rameny, že to není tak zlé, že když půlka je kočárek,... tak jsem říkala, že až budeme čekat to třetí, čtvrté dítko, tak tolik nakupovat nebudu a on, že se víc jak se dvěma dětma nedělá, tak jsem říkala, že ho k tomu nepotřebuju 😀 😀

coko.joko
22. dec 2009

blanka....to je dobry asi taky zacnu psat vse potrebujeme a pak to ukazu manzelovi a bude..... 😀
xxx.klarka...tak to ja chodim kazdych 14 dni k dr.a ten me pokazdy dela UTZ a meri nas a taky pousti srdicko,takze ja vim presne kolik merime a i kolik vazime 😉 ale ten velky UTZ je asi uplne neco jineho....

xxx.klarka
22. dec 2009

coko, tak to máš dobrý no🙂 mě dělá sice UTZ pokaždé, ale minule neměřila. A srdíčko jsem ještě ani neslyšela. ☹

zdenkapo
22. dec 2009

holky mám vše zabaleno,hurá

skretik tak to nějak dr. nezná počty,že?

DOLI je to krása... nějak jsem nikdy po holce netoužila ale když to teď vím a vidim jak se manža těší,tak jsem z toho úplně naměkko a ty holčičí věci ...no to se nedá odolat,zatím mám jen 5 věcí,ale to je teprv začátek 😀 hlavně taky musim po svátcích přebrat věci po TOmáškovi a vim,že toho mám až až,ale přeci jen něco holčičího musí být 😀 výbavu mám po tomikovi- kočár sedačku,postýlky,přebalovák- mám něco v albíčku a tak třeba rychlozavinku do sedačky koupím holčičí a doplňky taky a lehátko chci nové- mám taky v albíčku ale bude v prodeji až po vánocích

zdenkapo
22. dec 2009

Doli tak budeš mít Adélku mi budeme mít také od A- Aničku 😉

doli1
22. dec 2009

zdenčo já chtěla Anitu ale švagrová má Anežku a obou by se říkalo Ani a šimi vybral Adélku měl na výběr s pěti jmen.možná se to ještě změní 😀
já taky netoužila po holčičce spíše jsme chtěli druhého kluka ale od 10tt jsem tušila že to bude asi holka a ted mám fakt radost.táta teda nevypadá štastně 😖
táta byl tak hodný a donesl mi oblečení po šimkovi tak už přebírám.nemám žádné body s dlouhým ale nakoupím 😀

zdenkapo
22. dec 2009

Doli tak já chtěla Anetu 😀 ale manžovi se to nelíbí,tak tu Annu si vybral vlastně on,ale mě se to taky líbí a je fakt,že jsem taky tušila tu holčičku... a co se týká tvého manži,tak to je jen prvotní reakce si myslim,až se narodí a trochu povyroste tak to bude jeho miláče,aspoň co pozoruju po okolí,tak pak většinou bývají holky tátový mazlíčci,tak se tim netrap... já mám po Tomáškovi věci v úložném protstoru v manželské postely,tak naštěstí nemusim pro to nikam chodit...ale už se těšimna to pebírání,ale to malinkaté bude vše jako nové... Šimiho máš který měsíc? Tomášek je 6.6.tak s dlouhým mám ještě dost věcí,dávala jsem mu ho i doma, bydleli jsme v paneláku,když se narodil,tak tam bylo chladno,takže já mám děti skoro stejně,tak to mám výhodu...

doli1
22. dec 2009

šimi se narodil 3 července a byli strašný horka.mám hodně bodíček 56 úplně bez rukávů a ty mě budou na nic o prázdninách.
no uvidíme jak to stim tátou bude.
já měla hodně věcí po sestřence takže už to pujde na třetí dítě a je to docela znát ale něco je jako nové.

janulka04
22. dec 2009

a babule, moje male su oktobrovky, takze ja vyuzijem tie male vecicky, ale body chcem tak ci tak nove...chcem tie prekladacie, nie cez hlavu, lebo takych mam viac a tie prekladacie su naozaj pohodicka 😉

doli1
22. dec 2009

janulka jeste že jsi mi připomněla já ty překládací pujčila kámošce tak to mám další body na víc.ty jsou fakt nejlepší

zdenkapo
22. dec 2009

jj to je fakt,že mám hodně i krátkých rukávů a body tílek,tak uvidim až to přeberu..

andelka
22. dec 2009

doli: Ale vždyť je to super, že budete mít páreček 🙂 Já bych si to tak moc přála 🙂

Jinak teda já to mám úplně jinak. Doufám, že toho dost dostanu od příbuzných a nošené věci mi vůbec nevadí, co zatím mám je skoro všechno z bazaru. 😅

iwonka
22. dec 2009

ahojky kocky🙂))))aj ja vas zdravim..... 😉 mohla by som jednu otazocku..cez den mam brucho uplne v priadkunic necitim a ani sa velmi nenamahal ale uz vecer mi zvykne stvrdnut brucho.nemate niecim takym skusenost???

iwonka
22. dec 2009

aaadus..jej aj tebe gratulujem.)))

pepibubu
23. dec 2009

Ahoj holky, koukám že tu máme nové dušičky, které tímto vítám 🙂

Dneska nás čeká blázinec, takže tu asi moc nepobudu, ale co se dá dělat, zítra ježíšek, tak dneska finiš - uklidit obývák, koupelnu, záchod, srovnat poličky, vyluxovat, vytřít, ozdobit stromeček, uvařit hrachovku, svíčkovou na pozítří, vyprat záclony, zabalit dárečky a zkolabovat do postele. Ještě že Honza je takovej, že toho většinu udělá.

zdenkapo
23. dec 2009

holky tak právě manža nainstaloval tu borovičku do obýváku,ty jo to je teda kus. ke až ke stropu a tak skoro 2m na šířku večer to budu zdobit,ještě že mi pomůže můj bráška...

ve 2hod mám být na tom echu,tak snad tam zase nebudu tak dlouho čekat...

iwonka a bereš hořčík? já beru 3x2 tbl Magnesii Lactici Galmed a pomáhá to... píše mi ho gyndr. a platim jen 30,-Kč za recept...

andelka
23. dec 2009

pepi: Tak to máme na dnešek stejný program 🙂

zdenka: Tak ať echo dopadne na 1 a ať dlouho nečekáte. A dávejte na sebe pozor na cestě.

doli1
23. dec 2009

ahojky tady prší a prší 😢 vánoce budou na blátě a jedné velké skluzavce

antynka1
23. dec 2009

Já taky musím dneska uklízet, doma mám pěkný bordel, vůbec uklízení nestíhám a když už se do něčeho pustím, tak jsem hend unavená a šla bych nejraději spát.... Jinak u nás taky prší a sníh pomalu taje...

zdenkapo
23. dec 2009

Andelka,tak jdeme tam podruhé,dr. je pečlivý,tak zve po 3 týdnech znova,ale kontrolu srdíčka jsme měli i na tom 4 v Německu,tak doufám,že to bude v pořádku,tentokrát tam jdu sama,manža s Tomáškem půjdou ještě do marketu nakoupit,ale snad to půjde rychle...

venku je namrzlo a u nás sype sníh jako hrom,tak pořád doufám,že to vydží přes svátky... pojedem opatrně a máme ABS v autě,tak je to lepší

zdenkapo
23. dec 2009

anty,ta únava snad brzo přejde, mě to trvalo asi do 20tt,ale teĎ je to mnohem lepší...

doli,tak snad to napršené přes noc nenamrzne 😒

babara
23. dec 2009

Holky, ja mam jeste taky plno prace ☹ dodelat uklid, naplnit 3 druhy cukrovi, udelat salat, mozna polivku, koupit kapra, jo a jeste to Baileys. No snad to dam. 25.12. je u nas velky rodinny sraz z manzelovo strany, cca 30 lidi, bude to zaroven takova kolaudacka naseho baraku, jinak bych ten uklid zas az tak nezrala 😀
Stromek zdobime a darky balime az na Stedry den, ale jestli zbyde cas, tak neco zabalim uz dnes.

Vcera jsem byli sankovat, tak jsem rada, ze jsme to stihli a dneska to jeste taky pujde cestou pro kapra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre