• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
kvůli namrzlým cestám dneska nikam nejdu. Když nemusím, tak co bych lezla kam. Na procházku s malým je taky ošklivo, tak až sem doklofu tohle, tak si půjdu umýt kebuli a vrhnu se do uklízení. Ale jen takovýho "optickýho," jsem taky hned unavená. Srovnám poličky, kazety, utřu prach, vyluxovat a vytřít nechám na Honzovi, on je větší pečlivka a nevadí mu to.
23. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,jdu jen na skok

chci Vám všem popřát šťastné a veselé vánoce plné rodinné pohody,dárečků a kopanečků a do Nového roku vstupte ve zdraví,pohodě a klidu a hlavně s vědomím co nosíte pod srdíčkem.... :wink: :wink:
23. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenkapo nie neberiem nic..lekar mi nic este nepredpisal a do poradne idem az 4 januara...tak ak by mi to robilo kazdy vecer tak pondelok pojdem lekarovy...zvykne stvrdnut len vecer..a aj panva vas boli niekedy tak velmi ze ani chodit niekedy neviete???
23. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. takže ešte pár hodín v práci a idem domov.. no domov.. kopec vecí mám ešte povybavovať.. uf! ani neviem či to dnes stihnem.. ale tak snád hej..
no u nas prši a hnusne fuka vietor. sneh je uuuplne roztopený.. :frowning2:
aj ja Vám prajem šťastné a vecelé Vianoce a všetko dobré do nového roku..
23. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwonka tak pánev se ti asi roztahuje tak bolí a ten hořčík se dá normálně koupit i bez předpisu v lékárně,tak si tam skoč a moje gyndr. říkala,že se normálně může brát preventivně 3x1+tbl. a při potížích i 3x2 tbl.... ale preventivně je normálně můžeš brát bez porady s lékařem,je to jen minerál a já ho brala obě celé těhu a tdy ho bere taky vícero mamin a pomáhá to,tak aŤ máš přes svátky klid,než čekat do pondělí...
23. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenkapo..dakujem ti za radu ja cakam prve tak este neviem ako to chodi:slight_smile:))))aj tebe prajem prijemne sviatky :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holkyyy :wink:

Sem tu pár dní nebyla a faaaakt nedočítám...

Dneska v noci mě taaaaaak bolelo břicho, že jsem myslela že pojedem na pohotovost, ale pak sem si dala magnesko a trošku to přešlo.. tak snad to nic nebylo... :unamused:
23. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

tak jsem dorazila dobře. Byla jsem pro tu babičku. Venku celou noc pršelo ale sníh se zatím drží. Teplota u nás na nule, ale je to tu jak na skluzavce. Cítila jsem to i jak jsem řídila, že mi auto jede jak chce, jsem jela nejvíc 60tkou. To bylo něco.

Včera jsem vůbec necítila mimi, tak nevím.
23. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, viz profil, je to potvrzenej kluk :dizzy_face:
23. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bramburka, super, gratulace. další páreček :slight_smile: viz profil? Já nic nevidím :frowning2::slight_smile:
23. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jako když si klikneš na moji fotku, ten myslím :wink:
23. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, vše Ok, ale děs běs, já přibrala 4 kg za měsíc, to je ale tím cukrovím!
23. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bramburka, já myslela že máš fotečku :grinning:
23. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwonka: Hm, tak asi vítej do party :sweat_smile: Mně tvrdne bříško několikrát denně, doktor říkal, že je to normální, nedal mi nic. Ale magnezium mám doma, tak si ho 2-3x denně beru a dávám si i Magnesku minerálku nebo klasické těhu vitaminy nebo Gravimilk (ne dohromady, střídám to). A bolesti - ty mi začaly asi před 3 dny, nejdřív se mi zdálo, že mě táhne břicho, jak se zvětšuje, tak že mě to bolí z boku. Pak se to nějak přesunulo a mám spíš pocit, že jsou to záda. Normálně bych si vzala Brufen, takhle jsem akorát v teple a masíruju to.

zdenka: Mně se zdálo, že už jste v Německu byli. Takže je to jakoby kontrola, jo? Tak to bude v poho. A snad to půjde i rychle.

brambu: Gratuluju ke klučíkovi :slight_smile: Ondrášek je krásné jméno :slight_smile: A o přibírání mi ani nemluv. Zatím jsem sice nepřibrala nic, ale až po vánocích stoupnu na váhu, tak to asi bude šok :sweat_smile: I když se snažím to nepřehánět. ale jestli mi to předsevzetí vydrží přes celé svátky a Silvestra, to nevim teda :sweat_smile:
23. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink:
Andi na záda ti doporučuju nahřívací polštářek, nebo termofon ;).. na mě to působí jako zázrak ..
Brambu, taky gratuluju k chlapečkovi, budeš mít páreček, to je super ;)

Dnes jsem se byla "podívat" za paní doktorkou n a obvod.. vyšla z toho angína jak prase a samozřejmě penicilin, tak doufám, že to malýmu neublíží :frowning2:
23. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur moooc gratuluju, budeš mít páreček, to je skvělý :wink:
23. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambu a kolik si přibrala celkem? Já už mám nahoře 6 a po těch svátků se úplně děsim :grinning:
23. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrá diskuze. Já mám nahoře 3, ale po svátcích nevim nevim.....
23. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se zatím držím, -2kg. Ale nevím nevím jak po Vánocích. :sweat_smile:
23. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy: A ten termofor (či jak se to jmenuje) se dá sehnat kde? Já teď chodím s králičí kožkou :sweat_smile: mám kolem toho místa omotaný ledvinový pás, ať to mám v teple.
No teda, angína na vánoce, to tě lituju. Tak ať je ti brzy lepší a neboj, doktorka víc co dělá.
23. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andi, termofon by si měla sehnat normálně v lékárně, drogerii, či domácích potřebách. Určitě to znáš :slight_smile:.. Babičky to používají, leje se do toho horká voda .. No a já mám doma nahřívací polštářky.. super věc, jen dáš do mikrovlnky na 2 min. a vydrží to docela dlouho teplé, a obvykle bývají naplněné i různýma bylinkama :slight_smile:.. Já si dokonce v Brně na vánočních trzích koupila nahřívací plyšovou ovečku plněnou pohankou :D ..
Mrkni na tento odkaz :slight_smile:
http://ml-stores.cz/cz-kategorie-45975.html
23. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dezy: Děkuju za tipy. Po svátkách to vyrazím koupit. tu ovečku jsem na trzích taky viděla :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je úplně super :D .. Původně jsem ji koupila pro malýho do postýlky, aby pak na něj šlo teplo :D .. ale tak ... mě taky hezky poslouží :D :D :D
23. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty termofory si spousta holek z naší prosincové diskuze moc chválila, pokud vím, tak to byly ty naplněné peckami z třešní, co se dávají do mikrovlnky. My mikrovlnku nemáme, tak jsme prdíky u drobka řešili teplými obklady, a taky to asi pomohlo.
23. dec 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Škoda že jsem ten pytlíček s peckama ještě nekoupila pro malého, jsem ho teď mohla pěkně využít :frowning2: No pár dní to vydržím a pak jdu nakupovat :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelko, třeba chytneš nějakou povánoční slevu :wink: a koukám, že vy taky čekáte chlapečka :slight_smile: gratuluju.
23. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když tak prohlížím vaše profily, tak koukám, že přibylo těch, co už vědí pohlaví miminek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: většina chlapečků, řekla bych :wink:
23. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem koukala, že tu máme nějak málo holčiček :slight_smile:
23. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nás tu spousta, tak snad některá porodí princeznu, aby si ti naši kluci měli koho brát :grinning:
nebo se to třeba střídá - Květen 2010 bude chlapečkový, Červen 2010 naopak holčičkový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

protože naše prosincová diskuze 2007 je teda taky hodně zachlapečkovaná, holčiček je tam jenom pár.
23. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok